• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 
Kļūda
  • JFTP::connect: Could not connect to host "89.111.13.86" on port 21
  • JFTP::connect: Could not connect to host "89.111.13.86" on port 21
  • JFTP::connect: Could not connect to host "89.111.13.86" on port 21
  • JFTP::connect: Could not connect to host "89.111.13.86" on port 21

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Valdis
Sveiki.
Man ir 16 gadi un man krakš kauli. Tas ir jau kādu gadu, bet pēdējā laikā ar vien vairāk.
Kā arī pēdējā laikā ir parādījušās sapēs mugurkaulā. Varbūt tas ir tāpēc, ka nevaru nostaigāt taisnu muguru? Ko es varētu darīt lietas labā?

Labdien, Valdi.
Lai kaut ko varētu ieteikt ir nepieciešams veikt izmeklēšanu kaulu locītavu sistēmai, lai uzstādītu diagnozes.
Ar cieņu.
Jautā: Svetlana
Labdien.
Mana 12 gadīga meita,parasti sūdzas ka katru dienu vinai sap vedērs. Ta jau ir piecas dienas.
Meita saka ka vinai katru dienu sāp veders , un lejasdala. Manai meitai vel nav MR .
Bet,meita saka ka katru dienu vedera itka kautkads burbulitis nosprakš , man ir aizdomas ka vinai ir problēmas ar gremošanas traktu .
bet , ja vinai ir problēmas ar gremošanas traktu , ka to var izveselot ?

Labdien, Svetlana.
Lai uzlabotu gremošanas trakta problēmas no sākuma ir jāveic izmeklēšana, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus un uzstādītu diagnozes. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai veiktu izmeklēšanu, uzstādītu diagnozes un piedāvātu individuāli piemeklētu fito preparātu terapiju. Iepriekš obligāti jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877.
Ar cieņu.
Jautā: Ilze
Labdien!
Vēlos pajautāt,kādus izmeklējumus vajadzētu veikt, ja meitai(22g) jau vairākus gadus nogurums, maz enerģijas,sirds pārsitieni- periodiski, reizēm mēnešiem nekas, bet tad var būt katru dienu uz īsu brīdi. Arī galvas reiboņi brīžam pievienojas. Asinsaina veikta, vairogdziedzeris pārbaudīts. Vienīgais, konstatēts liels D vitamīna trūkums, bet lietojot jau 3. mēnesi Vygantol, pašsajūta vienalga neuzlabojas.Gara auguma,kalsna studē, liela slodze, utt.Varbūt mēģināt adatu terapiju? Kur vēl griezties, ko izmeklēt?
Ar cieņu, Ilze.

Labdien, Ilze.
Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma diagnostiku - izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē. Pārbaudot katru orgānu un katru sistēmu varēsim noteikt noguruma un pārējo simptomu iemeslus.
Ar cieņu.
Jautā: zita
Labdien!
Jau vairākas nedēļas ir sajūta, ka vēderā kāds kustas, tā kā mazais kustētos. 2 nedēļas atpakaļ tika veikta ginekoloģiskā sonogrāfija un stāvoklī neesmu. Kas tas varētu būt. Piebildīšu, ka jūtīgs ir viss vēders,sāp mazliet muguras lejas daļa un ir tāda pilnuma sajūta kuņģa rajonā.
Paldies!!

Labdien, Zita.
Tā kā grūtniecība ir izslēgta, tad iesakām izmeklēt gremošanas traktu.
Ar cieņu.
Jautā: Jūlija
Labdien!
Gribētu zināt, vai stress varētu būt iemesls trakai svīšanai naktīs un roku trīcēšanai? 23.gadi

Labdien, Jūlija.
Jā var būt gan stress, gan vairogdziedzera pastiprināta darbība.
Ar cieņu.
Jautā: Laila
Labrīt. Man jau otro reizi neno kā ļoti pēkšņi pietūkst seja. Sāk ar lūpām un aiziet uz augšu-deguns,vaigi acis... Kas šiem pēkšņajiem simptomiem varētu būt par iemeslu, vai ir satraukumam pamats?

Labdien, Laila.
Iespējams, ka tā ir alerģija, bet bez izmeklēšanas diagnozi uzstādīt nevar.

Ar cieņu.
Jautā: Teiksma
Labdien man te problema ar karsttumu un so karsto laiku kas peksni parsteidza. Esmu picu cepeja un tam Visam pa virsu man darba kondicionieris nestrada. Lidz ar to man sakas problemas Reiba galva, likas ka sirdss maina ritm, slikta dusa, pirmaja reize asinoja deguns bet minimali.
Trakakais ir tas, kad aizbraucu majas un, kad apgulos jutos tapt un pat sliktak, galva reiba, kad kritu miega nevareju aizmigt jo noraustijos un viena momenta likas ka sirds stajas. Pec tam iedzeru zales kuras ir vilkabele, bolderjanis un melisa un tad es aizmigum
Bet visi arsti man apgalvo ka esmu vesela un tas viss ir galva. Ka var ta pateikt ja cilveks nak ar realiem manuprat bistamiem simptomiem.

Labdien, Teiksma.
Lai atbildētu uz jūsu jautājumu ir nepieciešams zināt gan jūsu vecumu, gan slimību anamnēzi un veikt izmeklēšanu. Iespējams, ka tā ir pārkaršana vai pārpūles rezultāts, kā arī nav izslēgta veģetatīvā distonija, bet uzstādīt precīzu diagnozi caur internetu mēs nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: daina
Labdien es gribeju uzinat es taisiju abortu 29julija un man visu laiku lidz saj dienai bija tikai tada smeresanas bet sodien nak ar tadi ka biesi asins kunkulisi vai tas ir ta jabut es esmu neizpratne.
Un cik ilgi nevar but dzimumm atiecibas jo mes ar draugu meginajam vakar bet sodien man ir tada ka speciga asinosana

Labdien, Daina.
Ieteicama vizīte pie ginekologa, lai varētu veikt apskati un uzzināt visus sev interesējošos jautājumus.
Ar cieņu.
Jautā: Diāna
Labdien!
Man jau četras dienas ir temperatūra un caureja. Esmu ārzemēs un nevaru šobrīd doties pie ārsta, kā rīkoties mājas apstākļos lai to izarstētu?

ar cieņu
Diāna

Labdien.
Vienīgais ko varam ieteikt ir lietot lielu ūdens daudzu, palietot kādas labās baktērijas un apmeklēt ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Jana
Labvakar! No sejas lien nost āda. Pa tādiem maziem gabaliņiem, GĻOTAINI. Kas tas varētu būt? Jau 3 tādi plankumi izveidojušies. Vienā vietā pat tā kā mazs caurums izveidojies.

Labdien, Jana.
Ieteicama vizīte pie dermatologa, lai veiktu apskati un varētu spriest par ādas stāvokli.
Ar cieņu
Jautā: Anna
Sveicināti. Man jau trešo dienu zem zoda ir tāda velkoša sajūta, it kā būtu slikta dūša, bet nav. Kas tas varētu būt? Paldies par atbildi.

Labdien.
Bez sīkāka paskaidrojuma un izmeklēšanas diagnozi uzstādīt nevaram.
Ar cieņu.

Jautā: Zanda
Labdien! Cik ilgi jagul slimnica pec potites operacijas?

Labdien.
Uz to jums varēs atbildēt jūsu ārstējošais ārsts. Katram tas ir individuāli.

Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Labdien! Ja skropstās ir konstatēta putekļu ērcīte (Demodex folliculorum) un ir izrakstīti acu pilieni Maxitrol pa 1-2pil.dienā-cik būtu ieteicamais kurss efektīvai ārstēšanai? un vai ārstēšana varētu pārsniegt 3 nedēļas?

Labdien, Ieva.
Savus neskaidros jautājumus izrunājiet ar savu ārstējošo ārstu, kurš izrakstīja pilienus.
Ar cieņu.
Jautā: Krista
Labdien esmu loti uztraukusies nu jau man vairākus mēnešus uztrauc tas kad man ik pa laikam ieduras labajā puse isti nevar saprast zem labas kruts zemāk pat vel zemāk nevar saprast ribas vai vel kkur reizēm skiet kad tas ir no muguras bet nevaru saprast ta jau jutos labi reizēm uznāk kkas bet ta ir okey:)Nav ta taka vislaik duras bet reizēm bet pēdejā laika diezgan biezi reizēm vsp pazūd uz nedēļu un neduriet tad atkal pec kada laika atsakās kas tas varetu but:( vienu brid bija problemas ar kungi biju uz zondi neko neatrada .Man ir tikai 19gadi pec paris mēnešiem bus 20

Labdien, Krista.
Iespējams problēmas ir ar gremošanas traktu, var būt ar mugurkaulu, bet bez izmeklēšanas - diagnostikas uzstādīt diagnozi nevar.
Ar cieņu.
Jautā: Mila
Sveiki. Man ir alergija pret dzelzi. Tas atklajas, kad vel man esot zidainim iespriceja dzelzs preperatu un es saku pamt un smakt. Tagad man ir sakusi rievoties nagi utt. kas liecina par dzelzs trukumu. Ko Jus varetu ieteikt. Kadas ir alternativas? Vitamini?

Labdien, Mila.
Nezinot neko par jūsu kopējo veselības stāvokli un pārējām analīzēm ieteikt neko nevaram. Konsultējaties ar savu ģimenes ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Aivis
Labdien!
Vai Jūs lūdzu varētu paskaidrot kas ir Trombocītu anizocitoze. Esmu 33 gadu vecs, saņēmu asins analīzes rezultātus un tur rakstīts, ka man ir samazinājies Trombocītu anizocitoze uz 9.9%. Vai tas ir kaut kas slikts?
Jau iepriekš paldies par sniegtu atbili.

Labdien, Aivi.
Asins analīzes ir jāredz un jāanalizē kopumā un tad var spriest kā tas ietekmē veselību.
Ar cieņu.
Jautā: Ilze
Sveiki!
Ejot gulēt nevaru pagulēt uz vēdera,jo tā kā sāp vai savelk.Vakar vakarā(meiģinot gulēt uz vēdera)nedaudz zem vēdera bija tāda sajūta itkā kaut kāds burbulis pārplīst.Apmēram tā kā bērniņš iespertu(stipri).
Nezinu ko darīt,stāvoklī nēesmu,bet sajūta visu laiku ka vēderā kaut kas ir.

Labdien, Ilze.
Iespējams ir problēmas ar gremošanas traktu, bet lai to noskaidrotu ir nepieciešama izmeklēšana.
Ar cieņu.
Jautā: marija
Kapec man viss iekseji raustas tada divainai sajuta

Labdien, Marija.
Iekšēju stresu var dot veģetatīvā nervu sistēma, vai vairogdziedzera pastiprināta darbība utt.

Ar cieņu.
Jautā: inga
Labdien man tada problema man uz kreisas ribas tads ka miksts bumbulis biju uz magnetisko rezunanci bet neka tur neesot bet tomer tur ir kautkas

Labdien.
Ieteicama konsultācija pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: Evita
Gribēju uzzināt vai ar diagnostikas palīdzību var uzlabot ādas stāvokli. Pašlaik āda ir apsārtusi un niez. Esmu gājusi pie vairākiem dermatologiem, visi izraksta kaut kādas smērītes, bet tā īsti līdz šim ādas stāvokli nav uzlabojies.

Labdien, Evita.
Ar diagnostikas palīdzību nevar uzlabot ādas stāvokli, bet uzzināt ādas problēmu iemeslu var. Veicot vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku, mēs varam noskaidrot iekšējo orgānu un sistēmu piesārņojumu un to funkcionēšanas spējas.
Ar cieņu.
Jautā: Līga
Labdien!
Ja cērmes ir ilgāk par gadu, vai pietiks ar vienu kursu Mebendazoline( 3 dienas pa 2 tabletēm)??
Paaldies!

Labdien.
Pēc preparāta izdzeršanas veicat atkārtotas analīzes, lai noskaidrotu ārstēšanas efektu.
Ar cieņu.
Jautā: Laura
Labs Vakars!
Man pirms divām nedēļām uztaisija Olnīcas cistas operacija, grieza! vai tā varētu būt,ka pec operācijas vēders ir palicis apaļīgāks,vai viņš vienkārši vel ir sapampis un viss ar laiku pazudīs? ļoti uztraucos,jo izskatās tā,ka būtu kādā 3 menesī,tikai ar tauciņiem ;D

Labdien, Laura.
Caur internetu komentēt pēc operācijas periodu nevar. Ieteicama vizīte pie sava operējošā ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: vita
Labdien,
Velejos uzzinaat vai manaam raizeem ir pamats. Mazajai ir 5 menesi. Vakar pamaniju vinai pie nabinjas kaa sarkana pumpinja,taa ka sarivets. Sasmereju ar sudo cream. Sodien tur jau krevelite bet blakus ka noriveta aadinja un sarkans. Man ienaca prata ka taa varetu but no drebitem noriveta,Jo tad kas bija muguraa,ties I tur bija vile, in patreiz vina loti aktivi grozas in daudz laikam pavada uz vedera. Vai taa varetu but kas nopietns in vai butu jaaiziet pie arsta? Paldies

Labdien, Vita.
Spriest caur internetu par problēmas nopietnību nevaram. Ieteicama vizīte pie sava bērnu ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Sandis
sveiki, man ir 24 gadi,jau kopš 17 man sāka augt ūsas un bārda kā arī mesties spalvas uz citām ķermeņa daļām,problēma ir tajā, ka jau sāk pārspīlēti augt, krūtis ir ar biezām,garām melnām spalvām aug pa 2 spalvu matiņiem no viena cauruma un jau aug uz visa vēdēra melnas vēl pagaidām īsi matiņi paduses iet arā no rāmjiem rokas,kājas lidz potītēm 100% jau garām spalvām. uz muguras vietām. Un aug ļoti ātri, uzacis kopā aug,un uz deguna jau nāk arā melni īsi matiņi.nerunājot par intimo vietu. kas veicina šo matiņu augt spēju,vai varētu būt vaina kādā dzīves stila klūdā? staigājot pusplikam ziemā vai kas tāds? kā ārstēt,samazināt. negribas būt tik jaunam spalvainam.varbūt vairogdzīedzeris vainīgs ?

Labdien, Sandi.
Ieteicama vizīte pie endokrinologa. Viņš arī ieteiks nepieciešamās analīzes un ārstēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: sanita
Labvakar! Vai, lludzu varat man paskaidrot ko darit?! 2 nedelas atpakal saslima delins ( 7gadini)- auksta temperatura, kaklins iekaisis. Biju pie daktera izrakstija antibiotikas, bet taja pasa mirkli dela kermeniti klaja sartums. Man liekas, ka tas bija masalinas, pec kadam vel 2 dienam adina no pirkstu galiem saka lobities nost, tagad jau no plaukstam. plus pie ta visa ari no kaju pirkstu spilventiniem lobas adina. saku dod vitaminus, bet lobisanas turpinas. Otrs meitina pec 2 nedelu dela slimosanas, vina saslima. Principa viss tas pats, bet pec temperaturam vinai starpenita kluva loti sarkana - ta ka apdegusi, sausa, bet neko neesmu smerejusi pirms tam. Tagad vinai adina nak no turienes nost un turpinas pie dupsa vaigiem. Vai tas varetu but masalinas? JO ari meitinai kermenits bija sarts, pat vairak. Vel gribeju piebilst, no lupinam nolobijas adina ar nost. Paldies! Gaidisu

Labdien, Sanita.
Caur internetu mēs uzstādīt diagnozi un palīdzēt nevaram. Ieteicama vizīte pie savu bērnu ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Marika
Labdien!
Vai pankreatīts ir lipīgs.


Labdien.
PANKREATĪTS: — aizkuņģa dziedzera iekaisums.
Jautā: Gita
Labdien!Esmu loti norupejusies!2013 gada oktobri tika veikta cistas operacija.un no taa laika ir patstavigas galvas sapes.agrak nebij sapejusi.tika izieti visadi izmeklejumi.ka no zila gaisa vairogdziedzeris uzradies.kakla rajona neliela nestabilitate.magnetiskajaa neko patalogisku neatrod.esmu sekojusii arsta noradijumiem.labak protams ir ka bija bet ne pilniba.ludzu iesakiet kaut ko!

Labdien, Gita.
Bez pilnīgas informācijas un izmeklējumiem neko ieteikt nevaram. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu.
Jautā: Laila
Labdien. Manai meitinai 3,5g bija 4dienas temparatura. 2vakarus bija pat 40,3gradi. Tagad kad 4.ta dienas vakara temp.ir stabila,tad pamaniju ka meitinai ausis ir sapampusas. Un sap mugurina.ari kajam papezi. Kas varetu but iemesls sim sapem?paldies

Labdien, Laila.
Caur internetu atbildēt uz jūsu jautājumiem nevaram. Ieteicama vizīte pie ārsta, lai veiktu izmeklēšanu un ieteiktu nepieciešamo terapiju.
Ar cieņu
Jautā: Inta
Labdien!
Zīdainim viens mēnesis un 1 nedēļa.
1. Zīdainim ļoti daudz atraugājas. Paēd krūts pienu lēnu un tiek sagaidīta atrauga, bet mazais tiek nolikts gulēt,jo nāk miegs, bet pēc mirkļa sāk kņosīties un paceļu iznāk atrauga un tā paiet viss laiks no vienas ēdienreizes līdz nākamajai. Mēdz pēc ēšanas 30 min bļaut līdz paliek zilgans. Ēdam ne biežāk kā pēc divām stundām. Sanāk ka guļam tikai ļoti minimāli. Dzeram liveo baby baktērijas, ir izmēģināti vai visi līdzekļi pret vēdera pūšanos, gāzēm (espumizan, sabsimplex u.c.)Uz ko tas varētu norādīt un vai ir jāapmeklē kāds ārsts.?
2. Zīdainim jau 3 reizi pūžņo actiņa, izpilinājām pilienus oftan akvakol 5mg/ml palīdz uzreiz, bet pēc 3-5 dienām atkal pūžņo. Ko darī ja atkal sāks pūžņot?
3. Zīdainis bieži atgrūž pieniņi apmēram tējkaroti caur degunu. Vai tas ir normas robežās vai arī norāda uz kaut ko?

Uz ko tas varētu norādīt un vai ir jāapmeklē kāds ārsts.?

Labdien, Inta.
Ieteicama vizīte pie bērnu ārsta, lai veiktu izmeklēšanu un noskaidrotu visus sev neskaidros jautājumus.
Ar cieņu.
Jautā: nauris
Labs vakars. Lieta tāda, ka šodien piedzīvoju ko līdzīgu lēkmei. Bija nenormāla svīšana. galva griezās tik ļoti ka nebiju spējīgs nostāvēt kājās.. Rokām nebija spēka. VIsa pasaule izskatijās kā palēninājumā. Rokas sākot no pirkstu galiem (pirkstu gali sāpēja) līdz elkoņiem bija 70 % nejūtīgas, un durstija kā ar mazām adatiņām. ( kā pēc nogulētas rokas. ) un seja bija tāda pati. Visa atrofējusies kā rokas. ROkas pirkstus, nedaudz rāva krampjos(nesāpīgos)-plaukstas pašas automātiski veidoja tādu kā dūri, bet ne līdz galam... Kreisās acs kaktiņš, (plakstiņš) raustījās kā negudrs. Slikta dūša nebija tai brīdī. Rokas trīcēja, tāpat kā lielākā daļa ķermeņa. ēdu normāli un dzeru normāli. P.s. Nekad neko tādu es savā mūžā nebiju piedzīvojis.

Labdien, Nauri.
Bez izmeklēšana neko pateikt nevaram. Ieteicama vizīte pie neirologa.
Ar cieņu.
Jautā: inara
Cik ilgi var turpināties alerģija sakarā ar Amoxiclav antibiotiku lietošanu (pēc 10 tabletēm)?Lietoju Suprastin 3, 4 x dienā, jo ir nātrene uz ķermeņa un nieze. Man jālieto arī asinsspiediena zāles, ko nevaru pārtraukt. Antibiotikas pārtraucu. Turpināt Suprastin? Cik x dienā drīkst un cik ilgi var lietot? paldies!

Labdien, Ināra.
Lietojat suprastin vai kādu citu antihistamīna preparātu līdz pāriet alerģiskās parādības.
Ar cieņu.
Jautā: Raimonds
Labdien.
Man vienā celī ir konstatēta femur patellāra hondropātija un otrā femuropatellāra hondropātija, sinovīts.
Abos ceļos ir sabiezējums skrimšļos 4-5mm un izsvīdums 2-3mm un 7-8mm.
Man šie secinājumi daudz neizsaka, bet jūtu,ka ceļi bieži krakšķ un ir kustību traucējumi pie lielas slodzes.
Tā kā man ir liela slodze un katram ārstam ir savs viedoklis nolēmu uzrakstīt Jums.
Man ir ieteikuši plazmas šprici kur ņem manas asins un tā atjauno (ieeļo) celi, vai arī Hyalgan šprices kas kavē lacītavas skrimša deģenerāciju.
Tiešām nezinu ko labāk darīt?
Paldies
Raimonds

Labdien, Raimond.
Iesakām apmeklēt citu speciālistu un noskaidrot viņa viedokli vai ieklausīties savā ārstā. Caur internetu diemžēl ieteikt neko nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Mārīte Opincāne
Mammai ir 80 gadi. apmēram 10 gadus atpakaļ bija vēnu operācija. Šogad martā sāka tecēt limfa, tagad atkārtojas. Ķirurgs saka, ka tur neko nevar darīt. Vai ir iespējams ko līdzēt?


Labdien, Mārīte.
Diemžēl nekādu palīdzību jums ieteikt nevaram, ņemot vērā jūsu mammas gadus un nezinot pilnīgi neko par mammas kopējo veselības stāvokli.
Ar cieņu.
Jautā: voldemars
ka var saprast kad ir jutiga ada?

Pie jutīgas ādas biežāk var parādīties kairinājuma pazīmes, nieze, izsitumi.
Jautā: Klinta
Sveiki! Vai ir iespējams noteikt pumpu (acne) cēloni. Cīnos jau 10 gadus... Nav reālu panākumu.. Esmu bijusi pie ārstiem - dzērusi antibiotikas...

Labdien, Klinta.
Visbiežāk ādas stāvoklis atspoguļo organisma iekšējās problēmas, tāpēc ieteicama vispārēja organisma izmeklēšana-diagnostika, lai varētu spriest par organisma kopējo veselības stāvokli.
Ar cieņu.
Jautā: Ruta
Sveiki. Man kreisajā pusē apakšējās ribas ir nedaudz uz āru salīdzinājumā ar labo pusi. To esmu pamanījusi pēc dzemdībām. Ir bijis arī elpojot neliels diskomforts, bet tas ir reti. Vai ir iespējams, ka bērns grūtniecības laikā ir izmainījis formu? Un vai man vajadzētu uztaisīt USG?
Paldies.

Labdien, Ruta.
Iesakām veikt krūšu kurvja RTG, lai varētu spriest par minētajām sūdzībām.
Ar cieņu.
Jautā: Edgars
Sveiki, man pie ūkas(mazās mēlītes) ir tāds kā mazs izaugums/bumbulis. tieši blakus ūkai. Kas tas varētu būt?

Labdien, Edgar.
Ieteicama vizīte pie ārsta, lai veiktu apskati un nepieciešamo izmeklēšanu un varētu spriest par veidojumu.
Ar cieņu.
Jautā: karina
labdien man ir tads jautajums man ir iedzimta cista vina atrodas man deninu kresaja puse galva sakiet vai tada cista ir bistama .

Labdien, Karina.
Spriest par cistas bīstamību caur internetu, to neredzot nevar. Ieteicama vizīte uz pārbaudi pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Baiba
Labdien!
Vai vēzi Jūs ar varat diagnosticēt?


Labdien.
Vēža diagnozi var uzstādīt onkologs.
Ar cieņu.
Jautā: Veronika
Sveiki! Kā var zināt vai kāju ceļos ir ūdens vai nav?

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ārsta, lai veiktu izmeklēšanu un konstatētu vai ceļos ir ūdens.
Ar cieņu.
Jautā: Natālija
Cik pie jums maksā vispārēja diagnostika bernam un pieaugušajam?

Labdien, Natālija.
Diagnostika visiem maksā 65 Euro.

Ar cieņu.
Jautā: Natālija
Labdien,vai pie jums ir iespējams veikt veselības pārbaudi 1-2 dienas laikā pieaugušajam?


Labdien, Natālija.
Uz diagnostiku ir obligāti iepriekš jāpierakstās un tā ilgst apmēram 2 stundas.

Ar cieņu.
Jautā: Eva
Labdien.3gadigam bernam kakla baltas mazas pumpinjas un kakls apsartis,ir ari temperatura.Kaa arstet siis pumpinjas,varbut ir kads tautas lidzeklis vai ka citadak? Paldies!
Ar cienju,Eva.

Labdien, Eva.
Lai kaut ko ieteiktu ir jāzina kādas izcelsmes tās pumpas ir un jāuzstāda diagnoze. Ieteicama vizīte pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Kristaps
Labdien !
Vakar vakara pirms guletieshanas nedaudz paedu. Pec stundas kad biju iemidzipamodos no aukstiem sviedriem un straujiem sirdspukstiem. Pec Britons vajadzeja nokartoties pa lilam un vel pec britina bija vemshana. Atlikusho nakti nevareju iemigt jo strauji sitas sirds un iepriekshejie simtomi vairs neatkartojas. Kas tam varetu but celonis un ko darit. Palsies

Labdien, Kristap.
Lai ieteiktu terapiju ir nepieciešamas veikt organisma izmeklēšanu - diagnostiku un noskaidrot diagnozi. Pēc jūsu apraksta spriežot visticamāk jūs saindējāties ar ēdienu.
Ar cieņu.
Jautā: Ričards
Sveiki, cik maksā 17 gadus vecam jaunietim veikt organisma izmeklēšanu?

Labdien.
Diagnostika maksā 65 Euro.
Ar cieņu.
Jautā: Liga
Vai helikobakteriju var iegut dzerot no tikai noskaslotas,ne izkarsetas kruzites,skupstoties,vai dzerot no kopiga trauka?Kas vel bez datora mineta nobeigs helikobakt.un vai bez antiobiotikam pavisam?Ka vel (lietoju omeprazolu)uzlabot kungi skabes lidzsvaru?Ka saja gadijuma pacelt imunitati?Ko darit?Loti gaidisu atbildi.Paldies.

Labdien, Līga.
Lai ieteiktu palīdzību ir nepieciešamas pilnīgs priekšstats par jūsu veselību. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus un ieteiktu terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Artūrs
Sveiki, man jau diezgan ilgu laiku zem acīm ir diez gan izteikti zili riņķi, guļu pietiekami, analīzes arī viss kārtībā, cik ārsts teica. kas varētu būt par problēmu? Un kā to risināt pēc iespējas ātrāk?

Labdien, Artūr.
Diagnosticēt problēmas caur internetu nevar. Ja jūs vēlaties mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt organisma izmeklēšanu mūsu centrā.
Ar cieņu.
Jautā: -
Sveicinati, 2 menesus vecs zidainis siekalojas,un rij,ar tadu skanu ,it ka kaut ko dzertu,un pie tam ir nemierigs,un grutibas aizmigt,un citreiz kaut kas burks vedera.Kas tas varetu but?

Labdien.
Iesakām pakonsultēties ar savu ģimenes ārstu, kas veic jūsu mazuļa apskati.
Ar cieņu.
Jautā: Zane
Sveicināti!
Drīz jau būs nedēļa, kā es normāli nevaru apsēsties un sāp vaginālais caurums, ir piepampusi aukšējā sieniņa.
Varbūt tas varētu būt kāds iekaisums vai pārslode no seksa?

Labdien, Zane.
Ieteicama vizīte pie ginekologa.
Ar cieņu.
Jautā: madara
Sveicināti. Vēlos uzzināt kāds iemesls ir tam ka man visu laiku ir bāla seja?! Vasarā saulē nevaru nosauļot, visas citas vietas sauļojas labi. Man ir mazasinība varbūt tas ietekmē. Ir 3 bērni. Pirms viņiem seju varēju nosauļot. Kas man būtu jālieto? Agrāk sportoju vairāk nekā tagad. Man ir zems asinsspiediens, varbūt tam ir kāda nozīme. Man māsiņas ir prasījušas vai jūtos labi, vai nerēbst galva, bet saku ka pašsajūta ir laba.

Labdien, Madara.
Bez izmeklēšanas un analīžu rezultātiem neko ieteikt nevaram.
Ar cieņu.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?