• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Ieva
Labdien! Manam puikam ir 3 gadi un 5 mēneši. Mēs jau ilgu laiku mocamies ar nervu tikiem. Pirmo reizi tie bija pirms gada pēc slimnīcas. Rudenī viņš atkal nopietni saslima. Gājām pie ārstiem, uz procedūrām, bet slimnīcā nebijām. Tik un tā pēc slimošanas sākās nervu tiki. Sākumā bija acu bolīšana, tad acu raustīšana un tad plecu raustīšana. Sākumā 3 nedēļas dzērām magniju B6, bet nelīdzēja. Tad 1 mēnesi Pavlova mikstūru, bet tas arī nelīdzēja. Tagad jau 1 mēnesi viņš dzer noofenu pa pusītei 2 x dienā. Liekas, ka ir uzlabojumi, bet ir sācies kaut kas jauns. Viņš novelk krekla kreiso augšējo daļu uz leju un galvu pieliec pie kreisā pleca. Galvenais jautājums gan man ir par to, vai noofenu var pārtraukt tā pēkšņi uzreiz pēc 1 mēneša, vai nevajag to darīt pakāpeniski? Un vai ir kādas citas iespējas, kā cinīties ar tikiem? Un, vai tie var pāriet arī paši? Jo visu laiku sanāk bērnam dot zāles...

Labdien, Ieva.
Uz jūsu uzdotajiem jautājumiem var atbildēt jūsu ārstējošais neirologs.
Ar cieņu.
Jautā: eduards
Labdien.Klepojot izdalās baltas krēpas,lūdzu skaidrojumu,kāda varētu būt diagonoze.

Labdien, Eduard.
Krēpas izdalās vai pie elpošanas ceļu iekaisumiem vai pie infekciozi alerģiskiem procesiem.

Ar cieņu.
Jautā: Rita
Labdien. Vēlētos jautāt LOR speciālistam. Noslimoju divas nedēļas ar stiprām iesnām. Nēkādi tautas līdzekļi, pilieni, pūšamie līdzekļi iesnas neizārstēja. Pēc nedēļas vienu nakti jutu sāpes ausī. Pilinot auss pilienus sāpes pārgāja, bet auss aizkrita. Iesnas sāku ārstēt ar antibiotikām- Doxycelin. Iesnas pārgāja, bet auss vēl joprojām īsti nav atkritusi. brīžiem jūtu , ka atkrīt auss un jūtos tā itkā nekas nebūtu bijis, bet aizkrīt un atkal īsti nedzirdu. Vai tas pāries pats no sevis? Pie LOR speciālista tikt nevarēju visu divu nedēļu laikā.

Labdien, Rita.
Bez apskates un slimības vēstures neko pateikt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Jānis
kas tas varētu būt?pa retam kasas lēni dzīst sasitumi,vell ir parādījušas tādi melni punktiņi un mazas nelnas spalvas un biezi kasas

Labdien, Jāni.
Lai diagnosticētu ādas parādības ir jāredz izmaiņas uz ādas.
Ar cieņu.
Jautā: Andris
Sveiki, man jau paris menesus sap labaja sana zem ribam. Aizgaju pie arsta uztaisiju analizes(asins,urina) analizes labas tikai nieres esot aptaukojusas vajagat est pareizi un vairak kusteties. Un vai tiesam ja pareizi edisu un sportosu tas kaut ko mainis? Baidos ka nav kaut kas nopietnaks?vai nebutu jaaiziet vissmaz un utrasonografiju vai rengenu?

Labdien, Andri.
Grūti atbildēt uz jūsu jautājumu par problēmas nopietnību, bet, lai precizētu informāciju par savu veselības stāvokli ultrasonogrāfiju varat uztaisīt.
Ar cieņu.
Jautā: Alita
Labdien! Virs acim, sakot no ieksejiem kaktiniem uz augsu pa diognali, veidojas udenaini,gareni,uztukusi maisini.Ada lobas,klust sarkana.Nieres parbauditas.kur griezties bez gim.arsta Paldies!

Labdien,Alita.
Grūti spriest par minētajiem veidojumiem tos neredzot, bet iespējams tā ir alerģija, tāpēc ieteicama vizīte vai pie alergologa, vai dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: Romans
Labdien.....
Man jau kretnu laiku sap veders ta saucama saulite.Kad sanervozejos vaj nezinu pat laika maina tada spedosa sape.Kad edu sajuta ka viss trombejas un sastajas un krajas tik.Spiedosas sapes ka pat elpot trukums reizem un sap pat jostasvieta.Aptieka viens pa otru gudraks.Dzerot pat teju sajuta ka veders piepildas un ciets paliek.Loti mokosas sapes,Sakot var but vai aizskungis vaj kungis pats.Kodomajat.Paldes

Labdien, Roman.
Pēc apraksta spriežot jums ir problēmas ar gremošanas traktu, bet, lai precīzi uzstādītu diagnozi ir nepieciešams veikt izmeklēšanu. Vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī varam piedāvāt veikt mūsu medicīnas iestādē. Iepriekš obligāti jāpierakstās.
Ar cieņu.
Jautā: Kristine
Sveiki!cik maksa vispareja organisma izmeklesana,un vai braucat ari pa novadiem veikt izmeklesanu?

Labdien, Kristīne.
Vispārējā organisma izmeklēšana maksā 65 Eur. Mūsu medicīnas iestāde atrodas Rīgā, Dārzaugļu iela 1-213, pa novadiem nebraukājam.
Ar cieņu.
Jautā: Liene
Sveiki!Manam dēliņam(2 gadi) jau trešo reizi pusgada laikā ir bronhīts, viss beidzas ar slimnīcu!Vai tas varētu liecināt par astmas veidošanos?Un kur mums būtu ieteicams vērsties, lai noskaidrotu kaut ko smalkāk kāpēc tā ir?

Labdien,Liene.
Bieži bronhīti varētu pāriet astmātiskos procesos, bet, lai šādu prognozi stādītu ir jābūt pilnīgai informācijai par bērna veselību. Varam piedāvāt veikt diagnostiku - izmeklēšanu, Jūsu bērniņam, mūsu medicīnas iestādē vai vēršaties pēc palīdzības Bērnu slimnīcas konsultatīvajā poliklīnikā.
Ar cieņu.
Jautā: Ance
labdien! Vai varetu kads informet mani par analizem ? Vel neviens arsts nav paskaidrojis kapec augsts b12 vitamins radijums ir800 jau no 2013 gada.

Labdien, Ance.
No viena jūsu minētā rādījuma nekādus secinājumus un komentārus sniegt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Ineta
Vai drīkst un ja drīkst, tad kādus fiziskus vingrinājumus var veikt ,ja pieaugušam cilvekam ,(51 gads ,sievietei)ir nabas bruka.Man vairak interesē ,vai drīkst vēdera muskulatūru trenēt.jo pie katra tāda treniņa naba ļoti nospriegojas.Un kā ar citām fiziskām nodarbēm.?

Labdien, Ineta.
Nekādas fiziskas nodarbes nav ieteicamas. Visu sīkāk izrunājiet ar savu ķirurgu.
Ar cieņu.
Jautā: Jolanta
Sveiki man jau tris mēnešus sāp labais sans,biju slimnīca uz sonogrāfiju neko neatrada. man aizdomas uz hronisko apendicitu,. kad biju pie ginekologa ar šo problemu viņš pateica ka man viena olnica ir lielaka par otru. bet es šaubos ka deļ ta man tik stipri sapetu sans un butu iekaisuma temperatura. Ka jūs domajiet?

Labdien, Jolanta.
Iemesli sāpēm labajā sānā var būt vairāki, tāpēc bez izmeklēšanas neko komentēt nevaram. Ja Jūs gribat zināt mūsu viedokli par savu veselības stāvokli, tad varam piedāvāt veikt pie mums vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku.
Ar cieņu.
Jautā: Elina
Labdien!

Man jau nedēļu zem kājas 3 pirksta ir bumbulis ciets un tas sāp kad eju. No sākuma bumbuli nejutu, tikai sāpēja, vakar sataustīju bumbuli pie kaula. Tāda sajūta ka kauls palicis lielāks.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: Santa
Sveiki!
Mani satrauc sāpes krūtīs. Parasti pēc ēšnas jūtu žņaudošas sajūtas pakrūtē. Šad tad āsas sāpes sirds rajonā kreisajā pusē, kas ātri pāriet. Esmu satraukusies kas tas varētu būt. vai kas ļoti nopietns. esmu jau pierakstījusies pie ārsta, bet dzīvoju UK, tāpēc gribētu dzirdēt mūsu ārst viedokli.
Paldies jau iepriekš!

Labdien.
Bez izmeklēšanas nekādas diagnozes uzstādīt nevaram. Iespējams, ka sāpes pēc ēšanas ir saistītas ar kaut kādām gremošanas sistēmas problēmām, kuras ir nepieciešams noskaidrot.
Ar cieņu.
Jautā: Anete
Labdien.
Man ir delins kuram ir 8 meenesi un mums jau divi menesi ja ne vairaak ir sarti pleki pie kraanina palieli nav apali plankums un sodien paradijas pumpinas un sarti plekis saus uz dupsuka. Veleejos zinaat no ka tas vareetu buut?
Bijam BUK pie dermataloga tur mums pateica tas nekas traks nav lai smerejam ar mitrinosu kremu bet nekas nemainas tik viss paliek lielaks.
Vel mums ir sarti sausi pleki uz puncisa kuri jau paradas uz mugurinas. No ka tie varetu but,un kapec vini metas? Vai tas nav bistami? Varbut drosibas labad doties pie alergaloga,bet vai vini maces pateikt no kaa mums soe pleki..?

Labdien, Anete.
Bez diagnostikas un bērna apskates nekādus ieteikumus dot nevaram, tāpēc apmeklējiet alergologu.
Ar cieņu.

Jautā: Dāvis
Sveiki . ko man dariit . ja man uz kakla ir jūtams neliels augonis . bunbulitis . šad tad iesāpas.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: kaspars
man ir 37 gadi,man peksnji gada laika pazuda gandriz pilniba uz sejas vaigi.ta vis parejais kermenis normals,vot tikaij seja novajejusi.es loti daudz stresoju,un ilgi nebiju normali edis delj stresa,vai ir iespeja dabut vaigus atpakalj,ja ja tad ka un cik ilga laika?paldies jau ieprieksh,kaspars

Labdien, Kaspar.
Regulāri, pareizi ēdot un, ja, organismā nav veselības problēmas, tad noteikti atgūsiet savu iepriekšējo izskatu.
Ar cieņu.
Jautā: Kristīne
Labdien! Mani uzstrauc ka ir aizkavejusas menesreizes jau 14dienas,testi negativi visi un biju pie ginakaloga tur dzemde uzradijas kaut kas ipatnejs ka olsuna varetu but dzemde un vel vienkars neattistas vina? No krusu galiem man ar izdalas tads gaisi dzeltens skidrums.Vai var pastavet ka esmu stavokli un uzradisies pec laika tikai pozitivi?

Labdien, Kristīne.
Ja jums pēc ginekologa vizītes viss nekļuva skaidrs, tad ieteicama atkārtota vizīte pie ginekologa, lai noskaidrotu visus sev nesaprotamos jautājumus.
Ar cieņu.
Jautā: Marta
Labdien,
šodien neviļus vienkārši pārlaižot ar roku pāri galvai, sajutu galvas augšpusē sāpīgu ādas pacēlumu (līdzīgs punam), taču pēdējā laikā īsti neatceros, ka būtu sasitusi galvu. Pēdējās 2 nedēļās ir arī liels stress, jo patreiz kārtoju valsts eksāmenus, lai pabeigtu augstskolu. Tad nu vēlējos jautāt, vai kas tāds varētu būt saistīts ar paaugstinātu stresa stāvokli un vai man būtu nopietni jāsāk satraukties. Itkā klīniskā aina liekas jau kādreiz tāda ir bijusi un tam neesmu pievērsusi uzmanību, taču šoreiz kaut kā neliek mieru. Ar nepacietību gaidīšu Jūsu atbildi.

Labdien, Marta.
Ar stresu šis izaugums noteikti nav saistīts. Ieteicama vizīte pie ķirurga, lai veicot izmeklēšanu -apskati ārsts varētu ieteikt nepieciešamo ārstēšana veidu.
Ar cieņu.
Jautā: Marika
Labdien.
6gadigam puikam US sēklinieku sledziens-Labas puses [nedzudz palielināts epidimid, stāvoklis pēc labās puses hidatīdes torsijas. Ko tas nozīmē? -ka bērns būs neauglīgs? Pe kāda ārsta jāgriežas tālāk? vai to nevar izārstēt?
paldies.

Labdien, Marika.
Ieteicama vizīte pie bērnu urologa.
Ar cieņu.
Jautā: Dace
Labdien.

Man ir sekojoša problēma - žāvas. Tās var ilgt stundu no vietas un var ilgt arī 3-7 dienas no vietas. Ir parādījusies arī miega apnoja - naktī uztrūkstos augšā no tā, ka šķiet neesmu kādu brīdi ievilkusi gaisu. Tā tas mēdz gadīties vienu līdz divas reizes nedēļā un 1līdz 4 reizes pa nakti. Papildus tam, mēdz būt arī bezmiegs. Vietām ir sausa āda vai sarkani plankumi pēc mazģāšanās. Tas viss sākās no brīža, kad paliku stāvoklī ar otru bērnu un nunir pagājuši jau 7 mēn kopš bērna dzimšanas, bet problēmas ir palikušas. Vēl bija nelielas ūdeņainas pumpas starp pirkstiem. Tās gan tagad ir pazudušas. Ar šo problēmu eju pie savas ģimenes ārstes jau vairāk kā gadu, sākumā bija jādzer Meldonium, bet tas nelīdzēja. Tad parakstīja Phezam, no tā efekts bija īslaicīgs. Esmu bijusi arī slimnīcā, lika sistēmu, laida diazepamu, bet arī no tā nebija nekādas jēgas. Tagad parakstīja Noofen, bet nekādus papildus izmeklējumus. Meklēju citu ģimenes ārstu, bet tajā pat laikā meklēju iespējas noskaidot, kas tas varētu būt arī no citu ārstu pieredzes. Ar cieņu, Dace.

Labdien, Dace.
Ja Jūs vēlaties mūsu viedokli, tad varam piedāvāt veikt mūsu medicīnas iestādē organisma izmeklēšanu -diagnostiku šūnu līmenī. Iepriekš ir jāpierakstās.
Ar cieņu.
Jautā: Ina
Labdien!
Sakiet ,ludzu,vai diognostika var noteikt kadas ir psihiskas problemas,to celonus?
Un kaa arstejat psihiskas problemas?
Ar dabigem lidzekliem?
Paldies.!

Labdien.
Ar psihiskām problēmām strādā psihiatrs nevis diagnostikas speciālists. Pārsvarā pie psihiatriskām problēmām ir jālieto speciāli paredzētas ķīmiskās zāles, dabas preparāti pie nopietnām psihiskām problēmām palīdzēt vairs praktiski nevar.
Ar cieņu.
Jautā: Linda
Labdien, mani satrauc, kas notiek ar manu organismu, man ir 19 gadi. Tā tad man jau labu laiku urīna krāsa ir tumši dzeltena, arī fekāliju krāsa ir tumša pluss tam nesen paradījās mainīga temperatūra, tad tā ir augšā un tad pazeminās, sāpes galvā, jūtīga uz trokšņiem. Kad guļu jūtos vesela, bet tik līdz saku kustēties tā parādās nespēks un reiboņi. Es tiešām nezinu, ko man darīt varbūt tas ir kāds vīrus?

Labdien, Linda.
Ir nepieciešama izmeklēšana, lai varētu spriest par sūdzību cēloņiem un uzstādīt diagnozi.
Ar cieņu.
Jautā: Liga
Labdien! Man ik pa laikam uz sejas paradas alergija,bet nezinu no kaa. Seja apsartusi,niez un jau dazas dienas pampst acis un zem acim ziezos apsartums. Man 31 gads. ko darit?

Labdien, Līga.
Ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta, kas nepieciešamības gadījumā norīkos pie cita speciālista vai izrakstīs nepieciešamās zāles.
Ar cieņu.
Jautā: dairis
sveiki.
Man bija lauzta kaja.bija operacija un salika metalus.
Palaida maja.pirmaja diena nesapreja.
Otraja nakti sapeja traki.
Nopirku IBUGESIC 600,sapes remdejas bet ir temperatura 38.4.
Jautajums-vai doties uz slimnicu?
Un vai tas normali?

Labdien, Dairi.
Ieteicama vizīte pie ārsta, kas veica operāciju.
Ar cieņu.
Jautā: ilona
Labdien!Lūgums pēc palīdzības manam brālim!46 gadus vecs vīrietis!Vakar notika smaga lēkme,izsaucām ātros,diagnoze-somatoforma veģetatīvā distonija!Domājam,pēdējais brīdis pieslēgt psihologa,psihoterapeita palīdzību!Sakiet ,kā var pieteikties pie kāda speciālista un kādas izmaksas!
Paldies!

Labdien, Ilona.
Pie psihologa un psihiatra var pierakstīties zvanot pa tālruni 27088877. Viena konsultācija pie psihologa maksā 22 Eur, bet pie psihiatra 30 Eur.
Ar cieņu.
Jautā: Ruta
Labdien,man 5-6gadus atpakaļ izoperēja2xzarnas, otrajā operācijā izņēma apm.1 m zarnu.Pēc šīm operācijām man sākās burtiski pataloģiska caureja.
Pabiju Stradiņos,nekāda labuma .Mans ģimenes ārsts izrakstīja kontrolaksu 1 tab.sundu pirms brokastīm unloperamīdu 2mg pa 2kaps.3x dienā Tad es kautcik uzelpoju .Bet tagat ukrainas loperamīds vairs nav un es Grindexa zāles nevaru nopirkt,ļoti dārgas.Vai lūdzu Jūs man neieteiktu kautko ,kas man varētu palīdzēt.Piedodiet ka izplūdu garajā bēdu stāstā.
ar cieņu ,Ruta.

Labdien, Ruta.
Ieteikt nekādas ķīmiskās zāles mēs nevaram, jo ar tām nestrādājam.
Ar cieņu.
Jautā: AIGARS
Sveiki es vēlējos uzzināt kapēc man uz pakauša un uz sejas ap muti metas putites?Ap muti man putites ir metušās visu laiku bet uz pakauša man sāka mesties pirms kāda pusgada man ir 30 gadi

Labdien, Aigar.
Lai atbildētu uz jūsu jautājumu par pūtītēm ir nepieciešams tās apskatīt, kā arī veikt organisma izmeklēšanu, lai varētu spriest par cēloni, kāpēc rodas izsitumi.
Ar cieņu.
Jautā: Līga
Labdien! Zidainim palika 2.menesi.Bernu baroju ar kruti. Vairak ka nedelu mums ir ne gluzi caureja,bet skidra vedera izeja.Nekas isti nepalidz.Devu Enterol un Liveo baby zales,ko ieteica gimenes arsts.Nodevam fecu analizes un pateica,kad ir kairinato zarnu sindroms.Kas tas ir ,no ka rodas un ka arstet? Pieraksts pie gimenes arsta tikai ir menesa vidu!

Labdien, Līga.
Ieteicama vizīte pie sava ģimenes ārsta un izrunājiet visas problēmas, jo neko tik mazam ieteikt nevar bez izmeklēšanas.
Ar cieņu.
Jautā: Annija
Labdien!
Man ir tāda delikāta problēma, ka jau vairākus gadus nevaru atbrīvoties no spalīšiem. Man ir 40 gadi, un esmu ļoti nomocījusies ar šo problēmu, Esmu veikusi dažādus pasākumus, lai atbrīvotos no problēmas -periodiski tiek attārpoti gan ģimenes locekļi, gan mājdzīvnieki, ievēroti visi higiēnas pasākumi.Kad tiek izdzerts Helmitoxa kurss ( ar atkārtošanu pēc 2 nedēļām) uz vienu vai diviem mēnešiem problēma pazūd, bet tad atkal atkārtojas, anālās atveres apvidū vakaros parādās 1-2 balti mazi tārpiņi.Pie ārsta neesmu griezusies, un nav tāda iespēja pārrunāt šo problēmu ar ģimenes ārstu. Vēlos pati atrisināt šo problēmu Saprotu, ka nepieciešamas stiprākas iedarbības zāles par Helmitox, vai Jūs varētu ieteikt kādas? Kāds būtu Jūsu ieteikums šai problēmai? Paldies jau iepriekš! Annija

Labdien, Annija.
Lai varētu piedāvāt nepieciešamo terapiju ir nepieciešama izmeklēšana. Ar ķīmiskajiem preparātiem mēs nestrādājam, tāpēc ieteikt neko stiprāku nevaram, bet, ja jūs vēlaties konkrēti mūsu ieteikumus, kā tikt galā ar esošo problēmu, tad piedāvājam veikt pie mums diagnostiku šūnu līmenī, lai noskaidrotu visas esošās problēmas un patogēno mikrofloru organismā un pēc tam piedāvātu individuāli piemeklētu dabas antibiotiķu kompleksu.
Ar cieņu.
Jautā: Dita
Labdien! Man jau menesi zem acs ir sarkans plekis visas acs garuma. Surkst un ir krevelains.
Esmu bijusi pie daudz arstiem viss ko iesaka ir medikamenti. Ko talak? Tas vairs nav izturams.agrak ari loti aizpampa ta acs. Tagad tikai sarkans plekis. Bet tapat izskatas negliti.

Labdien, Dita.
Neko nezinot par jūsu vispārējo veselības stāvokli, vecumu un neveicot izmeklēšanu nekādus komentārus sniegt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Jolanta
Labdien man ir 24 gadi, mani moka šat tad kreisais sans sirds puse. Man bieži ir
velkoša sajuta sirds puse, nevaru ieelpot strauji uzreiz jutas sapes, kad pieliecos ari sap.Itka ar sirdi neesmu slimojusi nezinu kas notiek. Paris reizes bija ka pie kruts sakuma man bija sapigs bumbulis un kad paradas bumbulis man sak atkal sapet sirds puse,bumbuli parbaudiju itka neko neatrada. bumbulis pazud un sapes pazud, bet tagad nav bumbuļa nav bet sapes ir. ko man darit un kada vaina man varetu but? gajdišu Jūsu atbildi

Labdien, Jolanta.
Bez izmeklēšanas nekādu diagnozi uzstādīt nevar. Iesakām izmeklēt kaulu locītavu sistēmu.
Ar cieņu.
Jautā: Ancis
Labdien vēlējos pajautāt. man pēc dzemdībām parādījās nabas trūce pie ķirurga neesmu bijusi. jautājums vai es drīktu tagad likt spirāli, tas neko neietekmē?

Labdien.
Par šo jautājumu pakonsultējaties ar savu ginekologu, kas liks spirāli.
Ar cieņu.
Jautā: Simona
Labdien,nedelu atpakl vakara sadzeros kolu unteju,pamodos uzpampusiem acu plakstiniem,bet ta jau nedelu netieku no pampuma,ada uz plakstiniem sausa grubulaina,esmu izmeginajusi ledus ,tejas,elinas acu plakstiniem,nekadu izmainu.

Labdien.
Iespējams, ka tā ir kāda alerģiska reakcija uz kolu. Iesakām palietot antialreģiskos preparātus, ja uztūkums nepāriet izmeklējiet nieres.
Ar cieņu.
Jautā: naro
Sveiki, man nu jau vairākas dienas labajā pusē aiz vaiga ir tāds kā garens izaugums ar melnu punktiņu pa vidu, kurš pats pa sevi nesāp, bet kustinot muti, berzējoties aiz augšējās zobu rindas gan sāp un diezgan traucē... Ir kāda ideja kas tas varētu būt? Ir iemesls uztraukties? Paldies!

Labdien.
Bez apskates neko pateikt nevaram, tāpēc ieteicama vizīte pie stomatologa.
Ar cieņu.
Ar cieņu.
Jautā: Aurēlija
Sveiki.
Man jau kuro dienū reibst galva un šodien sāka asiņot auss, nesen slimoju ar gripu. Ko jūs vatētu ieteikt? Doties pie ārsta?

Labdien, Aurēlija.
Iespējams, tās ir komplikācijas pēc gripas. Ieteicama vizīte pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Karina
kapec es newaru iziet ara? man repst galva un viss liekas divains un ari pasai bail iet ara bet kapec?

Labdien, Karīna.
Iespējams jums ir veģetatīvā distonija, bet bez izmeklēšanas to apstiprināt nevar.
Ar cieņu.
Jautā: Ilona
Kā Jūs ārstējiet veģetatīvo distoniju aktīviem cilvēkiem un ar mazu bērnu un bez lielām finansiālām iespējām un bez palīgiem ģimenes pienākumu veikšanā? Man ir 38 gadi, 6 gadīga puikas māmiņa.

Labdien, Ilona.
Veģetatīvo distoniju mēs ārstējam kompleksi - dabas preparāti + pareiza izpratne par problēmu + fiziskas aktivitātes + svaigs gaiss.
Ar cieņu.

Jautā: Ilona
Labdien!
Kādēļ kafija rada skābu vidi? Kas ir šīs vielas, kas to rada? Vai visas kafijas var mērīt pēc viena skābuma? Vai šķīstošās kafijas arī rada skābu vidi? Vai cigoriņu kafija arī rada skābu vidi?
Paldies! Kā var noteikt skābumu?

Labdien, Ilona.
Ir jau ļoti sen izveidota tabula pārtikas produktu raksturojumam ievērojot to spēju izraisīt organismā skābu vai sārmainu vidi. Arī sārmainības vai skābuma pakāpes ir trīs - zema, vidēja, augsta. Ja jūs sīkāk gribat uzzināt par kādu pārtikas produkta raksturojumu, tad varam ieteikt aiziet uz konsultāciju pie uztura speciālista, kas jums sīki var izskaidrot visu par jūs interesējošo tēmu.
Ar cieņu.
Jautā: agnese
Labdien, vēlējos uzzināt, ko man darīt ja ir uzpampusi acs un zem uzacs ir pumpa, kas pieskaroties sāp?

Labdien, Agnese.
Apmeklējiet ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Kristina
Labdien.man jau pars dienu sap veders, sans labaja apakseja puse. Ja vakar bija veel neko, bet shodien sap vairak un paradijas careja, bet t° nav..Vairak sak sapet kad staigaju vai kustos.ta ka tikai pars gadus dzivoju Riga sava gimenes arsta nav un godigi sakot pat nezinu kur zvanit un ko darit pie kada arsta vispar iet.pirms domaju varbut atro palidzibu izsaukt bet sapes nav tik trakas lai viniem zvanit.

Labdien, Kristīne.
Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē vai arī jebkurā veselības centrā varat pierakstīties pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Andrejs Kalniņš
Labdien!
Man 5 menešus ir problēmas ar vederu. Sākās kā ass dūriens labaja paribē, pēc dažām dienām sāpes samazinājās bet sāka sāpēt vēdera vidusdaļa paribē. Izeja gaiša, daudz atrraugas. Bija paaugstināti ALAT un ASAT, bet tie pirmaja menesī stabilizējās normas robežās, hepatīti visi pāraudīti-nav, ultrasonogrāfija neko neuzradija, gastroskopija paradijas kuģī nedaudz žults. Kad liecas uz kreiso pusi, tad labaja pusē ir velkoša sajūta un labja pusē apakšā pie gurna arī velk kopā. Tagad itkā izeja nedaudz tumšāka, bet diskonforts labajā patibe ir, ir arī nedabiskas atraugas un pašlaik leikocīti ir zem normas. Dažkārt uznak liels noguums un drebuļi. Analīzes un pārbaudes neko vairak neuzrāda un neviens speciālists īsti nepasaka kas ta par vainu man ir apnicis staigat un megināt atrast atbildes, varbūt kādam dzīvē ir bijusi saskarsme ar tādiem simptomiem?

Labdien, Andrej.

Labdien, Andrej.
Izejot no jūsu nosauktajiem simptomiem iespējams, ka jums ir žultspūšļa diskinēzija un žultspūšļa iekaisums, bet bez izmeklēšanas uzstādīt diagnozi nevaram. Ja jūs gribat mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt vispārējo organisma izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē.

Ar cieņu.

Jautā: Gita
Labdien.
Cīnos ar svara problēmām un ģimenes ārsts nosūtīja uz asins analīzēm, bet pati saslima.pie viņas tieku tikai nākamned. Vēlos zināt aptuveni kapēc neesmu iekļāvusies normām un vai nobīde skaitās liela.
Glikoze plazma 4.22 3.30 -5.89 mmol/L
ASAT 45 <31 U/L
ALAT 135 <31 U/L
Kopejais holesterins 6.67 <5.00 mmol/L
Zema blivuma holesterins 5.43 <3.0 mmol/L

Brivais T4 10.2 10.3 -24.5 pmol/L
TSH - Tireotropais
hormons
0.347 0.4 - 4.0 mU/L

Labdien, Gita.
Novirzes analīzēs ir ļoti nelielas, bet sīkāk komentēt neko nevaram nezinot neko sīkāk par jūsu kopējo veselības stāvokli.
Ar cieņu.
Jautā: Anita
Labdien!Manai mammai uz barības vada uzaudzis polips(10cm garš,4cm pamatne).Sakiet,lūdzu,kādāveidā noris operācija.

Labdien, Anita.
Par operācijas norisi varat pavaicāt ārstam, kas veic operāciju.
Ar cieņu.
Jautā: Jānis
Labdien, esmu 20 gadus vecs puisis un man ir tada problēma parādijusies pirms 1 gada, tā saucamie hemeroidī un pirms 2 mēnešiem man bija operācija, it kā viss kārtībā, bet kā man pirms operācijas viņi svīda, tā arī tgd ir pēc, kā lai mazina to mitruma sajūtu, jo ļoti nēērti.
Paldies.

Labdien, Jāni.
Pakonsultējaties pie ķirurga, kas jūs operēja.
Ar cieņu.
Jautā: ina
Sveiki,gribu vairāk zināt par GREDZENVEIDA GRANULOMU.


Labdien.
Granuloma ir veidojums, sīkākus paskaidrojumus prasiet ārstam, kas šo diagnozi uzstādīja.
Ar cieņu.
Jautā: Dace
Sveiki. Man jau kādu laiciņu uz kaunuma lūpām ir tadas mazas baltas pumpiņas, tās nesāp. Nieze arī nav bet nepazūd. Kā man rīkoties? Vai ir pamats satraukumam?
Paldies jau iepriekš.

Labdien, Dace.
Ieteicama vizīte pie ginekologa, lai veicot apskati varētu saprast, kas tās par pumpām.
Ar cieņu.
Jautā: Baiba
Labdien!
Man ir 18 gadu. Mēnešreizes man sākās kādos 13- 14 gados un viss bija stabili un labi, līdz es sāku zaudēt svaru, kad man bija 16. Man bija gremošanas problēmas, kas lika izvērtēt ēšanas paradumus un dzīvesveidu, kas arī noveda pie svara zuduma. Rezultātā man pazuda mēnešreizes uz pusgadu, tad pāris mēnešus tās atgriezās un tad atkal pazuda uz (pagaidām) neatgriešanos. Pēdējo reizi tās bija 2013.gada maijā. Man ir veikta USG un analīzes uz hormoniem, viss uzrādās labi un bez liekiem traicējumiem. Dzēru arī nakstsveces eļļu un vitamīnus, taču nekā. Esmu 1,64 m gara un sveru 48-448-49 kg. Kā lai risinu šo problēmu?
Paldies par palīdzību!

Labdien, Baiba.
Lai kaut ko ieteiktu ir nepieciešama pilnīga informācija par jūsu veselību, ja vēlaties mūsu ieteikumus, tad varat pierakstīties uz mūsu vispārējo organisma izmeklēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Ilona
Sveiki!
Vēlējos uzzināt vienu lietu! Draugam uz kājas pie dzimumlocekļa ir paliels sarkans plankums, kas niez plaisā un lobās āda nost. Dažreiz paliek mazāks bet dažreiz paliek lielāks. Jau labu laiku tads ir un nepāriet. Kas tas varētu būt?
Paldies

Labdien, Ilona.
Lai atbildētu uz jūsu jautājumu ir nepieciešama izmeklēšana, tāpēc ir ieteicama vizīte pie dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: Lelde
Man ir šāda broblēma kad es sasvīstu man uz ģermeņa parādās pumpas kuras pēc tam pazūd kā nekas nav bijis

Labdien.
Kad cilvēks svīst reizēm parādās sīki izsitumi.
Ar cieņu.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?