• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Anita
Labdien ! Vai ir iespējams veikt diagnostiku sievietei,ja ir mugurkaula implants ? Jautāju tāpēc,ka pirms diagnostikas man pašai nācās noņemt metāla priekšmetus.

Labdien, Anita.
Diagnostiku var veikt ar mugurkaula implantu, jo tie ir citi metāla sakausējumi, kurus ķermenis neatgrūž. Rotas lietas tiek ražotas no citiem metāliem.
Ar cieņu
Jautā: Rita
Labdien!
Vēlos uzzināt, kuru diagnostikas metodi izvēlēties lietderīgāk - ultrasonogrāfiju vai datortomogrāfiju kāju vēnām un artērijām?
Paldies!

Labdien, Rita.
Ieteicam griezties Vēnu centrā, kur veic kāju vēnu izmeklēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Ineta
Man pec pieņemšanās svarā izveidojies tāds ka alus vēders,lai gan esmu sieviete.Nu varētu teikt ābola tipa + bumbiera tipa forma.Liekas ,ka esmu stāvoklī.lai gan neesmu.jo šī parādība jau ir vairakus gadus.bet tagad tas vēders sākas kaut kur zem krūtīm un ,kad piespiež tad ir ciets un tas turpinās līdz nabai..Un spiedoša sajūta .tas viss tā pa vidu.Es pat nevaru saprast kāds tur orgāns varetu būt.,Sirds pa kreisi ,aknas pa labi kuņģis it kā arī citā vietā..Bet tās visas sliktas sajūtas tieši pa vidu..Sākot no krūtīm un līdz nabai
Man jautajums ,kas tas varētu būt?
Man ir 50 gadi ..kaut kur lasīju ,ka tajā parejas posmā ,uz menopauzi .ari mēdzot pieņemties svarā un vēl tādā ābola formā,bet vienīgais ,kas tā par spiedošu sajūtu ..un piespiežot ar roku cietu vēderu...

Labdien, Ineta.
Diemžēl palīdzēt neko nezinot sīkāk par jūsu veselību nevaram, ir nepieciešama izmeklēšana - diagnostika, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: Laura
Labdien !
Varbūt skanēs dīvaini bet es visulaiku raustu skropsras, un man viņu var teikt vairs nau un kā izaug atkal es tās raustu. Ko ma darīt lai to nedarītu un kas tas ir??

Labdien, Laura.
Pēc stāstījuma spriežot Jums ir neirotiski traucējumi, lai ar to tiktu galā ir nepieciešama psihiatra konsultācija.
Ar cieņu
Psihiatre Baiba Brokāne - Čekstere
Jautā: Dace
Sveicināti!
Vēlos jautāt par savas muguras veselību. Kopš 16 gadu vecuma periodiski eju pie "kaulu daktera", kas manuāli savieto vietās manus skriemeļus. Attālumi starp skriemeļiem samazinas. Jāiet pastiepjot palielināt attālumus. Dakteris saka- muskuļi nav pietiekami stipri mugurā,lai noturētu skriemeļus pareizajos attālumos. 16 gados fizkultūrā tāllēkšanā sagriezu skriemeļus jostas vietā pa vertikāli uz sāniem. Tagad man 35 gadi. Ja agrāk gāju labot attālumus reizi gadā un retāk, tad nu apmēram gadu jūtu vajadzību to darīt gandrīz katru mēnesi. Kreisā roka,kāja tirpst. Sajūta starp lāpstiņām nepatīkama. Tirpst nu arī labā roka. Nevienā pozā nevienu brīdi nav labi.
Kāds ir Jūsu viedoklis par šo traucējumu? Vai ar Jūsu centra palīdzību varu to atrisināt?
Paldies!

Labdien, Dace.
Nekādu īpašu viedokli izteikt nevaram, jo nav mums nekādas sīkākas informācijas par izmaiņām mugurkaulā. Vislabāk par izmaiņām var Jums pastāstīt jūsu ārstējošais ārsts. Iespējams, ka ilgstoši (8 mēneši - 1 gadam) strādājot varētu nostiprināt muguras muskuļus, bet nekādus solījumus dot nevaram. No sākuma ir nepieciešams veikt diagnostiku, lai izdarītu secinājumus.
Ar cieņu.
Jautā: Silva Voldemare
Velos pajautat,ja kakla jutu tadu ka kunkuli, kas briziem liekas,ka smace, vai tas varetu but vairogdziedzeris, vai ari kaut kas cits.

Labdien, Silva.
Tas var būt gan vairogdziedzeris, gan veģetatīvā nervu sistēma, gan balsenes tūska.
Ar cieņu.
Jautā: Māris
Labvakar,sakiet lūdzu,klepoju jau otro mēnesi,garais klepus un dur labā pusē krūšu rajonā?

Labdien, Māri.
Visdrīzāk tas ir bronhīts. Iespējams, ka ir apsaldēti starpribu nervi vai iekaisums ir pārgājis uz pleiru. Iesakām izmeklēt elpošanas sistēmu.
Ar cieņu.
Jautā: Zane
Labvakar!
Man jau otro dienu pēc kārtas ir nedaudz slikta dūša un tāda neliela nedzināšanas sajūta krūskurvī, precīzāk, tieši "saulītē" . Paguļot viss ir labi, tik līdz sāku kaut ko darīt tā, atkal ir klāt šī nepatīkamā sajūta. Šo nedēļu došos pie ģimenes ārsta, bet ko jūs ieteiktu lietot, no dabiskajiem līdzekļiem?

Labdien, Zane.
Lai ieteiktu, ko lietot ir nepieciešams zināt diagnozi.
Ar cieņu
Jautā: Mairita
Labdien!
man jau otro dienu sap zem krutim,kur iet linija starp ribam uz vederu.un dzili ieelpojot man sap un gulot ir ari sapiga sajuta taja vieta...Tadel velejos uzzinat kapec ta varetu but,kads iemesls?vai tas varetu but kaut kas nopietns?

Labdien, Mairita.
Diemžēl, bez izmeklēšanas nekādas diagnozes nevaram uzstādīt un spriest par problēmu nopietnību. Griezieties pie sava ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: gundars
labdien,ko iesakat darit,pie kura specialista griezties?lieta tada,ka manam 8 gadigam zenam sap kajas,celi.ka staiga talus gabalus tad sap kajas.bernudarza bija fizioterapeite,bet skola tadu nav,jo vinam vajadziga korigejosa vingrosana u masazas.jo ari ir o veida kajas,ta neiralogs mums toreiz teica.

Labdien.
Griezieties pie ortopēda Bērnu slimnīcā un viņš Jums ieteiks nepieciešamās procedūras.
Ar cieņu.
Jautā: Alda
Labdien!
Man jau trešo dienu ir ļoti izteiktas galvas sāpes, kreisajā galvas daļā, ko pastiprina ik pa laikam tādi kā naža dūrieni tieši virs auss. Klāt vēl pievienojas sejas tāda kā notirpšana un galvas kreisā augšējā daļā arī. Šobrīd galvas sāpes ir tik neciešamas, ka tas izraisa nelabumu un vemšanu.Ar ko tas varētu būt saistīts? Pretsāpju zāles nepalīdz:(

Labdien, Alda.
Tā kā nezinām ne Jūsu vecumu, ne vispārējo veselības stāvokli, tad komentēt neko nevaram. Jūsu sūdzības var būt saistītas gan ar osteohondrozi, hormonālām lietām, veģetatīvo nervu sistēmu, migrēnu utt.
Ar cieņu.
Jautā: kārlis
Sveicināti!
Gribētos,lai jūs palīdzat vai vismaz kaut ko iesakat...
Problēma ir tāda,ka jau kādus 2 gadus jūtu sev pastiprinātu uzmanību.
Cilvēki skatoties uz manīm sāk smaidīt un sačukstēties...
Prasa,kapēc mans acis izskatās,itkā tulīt sākšu raudāt?Darbā domā,ka esmu kaut ko salietojies....
Acu augšējie plakstiņi izskatās piepampuši... Acis takā nošļukušas uz leju...
Man jau ir sākusies šizofrēnija un paranoja...
Bailes iet uz darbu,jo atkal tikšu ievērots un aprunāts..
Esmu palicis nekomunikabls un bailīgs no sabiedrības...
Pat aizejot uz veikalu man dzirdot smieklus sākas panika,jo liekas ka aprunā mani...
Darbā dzirdu ņirgāšanos,par raudāsanu...
Pamazām sāku jukt prātā,tas ietekmē arī ģimeni...
Esmu Uk,tāpēc ir grūtāk to izskaidrot ārstiem.
Tie tik izraxta acu pilienus sausām acīm un tas arī viss...
Jūtu ,ka problēma ir ļoti nopietna.
Negribu sabiedrību,bailes no cilvēku skatieniem...

Labdien, Kārli.
Jūsu jautājums liecina par psihiskas dabas traucējumiem, pret kuriem ir iespēja cīnīties ar medikamentu palīdzību. Tāpēc būtu ieteicams Jums griezties pie psihiatra, kas vislabāk spēs palīdzēt.
Ar cieņu Psihiatre Baiba Brokāne - Čekstere
Jautā: Dzintra
Labdien. Vēlos jautāt par simptomu ko piedzīvoju vakar apguļoties gultā. Tikko biju salikusi rokas uz krūtīm, kā mēdzu darīt guļot, kad sirds iztaisīja tik spēcīgu "spērienu", ka mana plauksta palecās gaisā. Lieki teikt, ka pārbijos ne pa jokam. Gaidīju kas būs tālāk, bet nekas vairāk par pastiprinatu sirds darbību kādas pāris minūtes nesekoja. Biju ļoti nogurusi un necēlos augsa lai zvanītu kādam un noskaidrotu cik tas ir nopietni. Kaut ko tadu piedzīvoju pirmo reizi. Vai lūdzu varat paskaidrot, vai tas ir pietiekosi nopietns simptoms lai grieztos pie ārsta? Un ja jā,tad pie kura.

Paldies jau iepriekš

Labdien, Dzintra.
Tā kā nezinām ne Jūsu vecumu ne vispārējo veselības stāvokli, tad iesakām pakonsultēties ar savu ģimenes ārstu.
Ar cieņu.
Jautā:
Labdien!Velejos jautat,ka pareizi arstet hronisku cistitu,varat ieteikt kadus medikamentus.?
Pie gimenes arsta biju,velejos uzzinat jusu viedokli.Un vai vispar cistits ir arstejams.Jo antibiotikas neko daudz nepalidz.

Labdien.
Cistits ir ārstējams. Mēs strādājam ar fito preparātiem, ja gribat zināt mūsu viedokli, tad jānāk pie mums uz diagnostiku.
Ar cieņu.
Jautā: Sintija
Labdien! Man ir jautājums Jums, manai omei ir 75 gadi un viņi ir sāpoša un spiedoša sajūta pakrūtē, Viņa kad iedzer Mezum tad taka uz kādu laiciņu pāriet bet pēc tam atkal parādās, Kas tas varētu būt???

Paldies!!

Labdien, Sintija.
Pēc minētā apraksta spriežot Jūsu omei ir gremošanas traucējumi sakarā ar to, ka trūkst fermenti, bet, lai par to pārliecinātos ir jātaisa diagnostika.
Ar cieņu.
Jautā: Jaroslavs
Labdien dakter!
Jautajums ir sekojošs, man pirms 4 mēnešiem sākās klepus, ar laiku tas kļuva ļoti specīgs, ka pat nacās dzert antibiotikas, šobrīd situācija ir nostabilizējusies, bet man joprojām brīžiem uznāk tāds viegls klepus. Klepus ir jūtams tāds nedaudz dziļš, sauss un ar nelielu troksni bronhos. Esmu taisījis analīzes, rentgenu, ārsts mani ir vairākas reizes izklausījis un neka nav. Ārsts pieļauj domu, ka tā varētu būt atviļņa slimība un pat ja tā, vai tad klepam ir jābūt tādam sausam, padziļam un ar nelielu troksni bronhu rajonā?
P.S. Man nepalīdz nekādas tabletes, nedz sīrupi, nedz plāksteri lai to novērstu, esmu kā iestrēdzis šajā posmā!

Labdien.
Iespējams, ka Jūsu ģimenes ārstam patiešām ir taisnība un tā ir atviļņa slimība vai arī Jums ir elpošanas ceļu alerģija uz kaut kādiem ārējiem faktoriem, bet, lai to apstiprinātu ir nepieciešama diagnostika, ko var veikt mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu
Jautā: iveta
labdien....mans jautajums bus taads...manai meitinai ir gads un sesi menesi,bet mes neesam vakcineetas pret masalinaam,vejbakaam un cucinaam,tapec ka vinai meitinai sakaas krampju lekmes,bijam uz encefologrammu un taa esot kritamaa,dzeram convulex...gimenes arsts atsakaas vakcineet...kamer nav izarsteeta kritamaa,nu jau 8 menesi nav lekmju...sakat ludzu vai tiesam ir bistami bernu vakcineet un ja nu saslimst ar masalinaam,kuras paslaik ir ienakusas latvijaa...mes bijaam pie alergologa vinai ir alergija pret olas baltumu,bet lasiiju rakstu,ka vakcinaa pret masalam sastavaa ir olas baltums ,vai tas taa ir????vai mums nesaksies alergija???

Labdien, Iveta.
Iesakām klausīt ģimenes ārstu, kurš pilnībā pārzina Jūsu bērna veselību, lietots medikamentus, procesa attīstības gaitu , jo šī problēma ir daudz nopietnāka par masaliņām.
Ar cieņu.
Jautā: Arnita
Labdien. Nevaru sapras ka ir ar bernu.aptuveni 2 reizes pus gada berns sudzas ka sap galva un uz reiz dodas gulet ,pagulj pusstundu mostas raud ,saka ka sap galva un sak vemt.pec tam dodu nurofenu.berns aizmieg un pamostas it ka nekas nav bijis.kas tas var but? Bernam 4 gadi.pie ka griesties un ko darit?

Labdien, Arnita.
Griezieties pie sava pediatra, kas pārzina Jūsu bērna veselību. Bez izmeklēšanas nevar uzstādīt diagnozi, jo minētās sūdzības var būt par iemeslu daudzām saslimšanām.
Ar cieņu.
Jautā: Raivis
Sveiki man r 30 gadi vakara sāka niezēt acis , nākamajā rīta acis bija sarkanas nu jau otro dienu nepāriet, ko varētu lietot lai pārietu, itkā acis nav sausas, lietoju tagad Visin pilienus

Labdien, Raivi.
NO sākuma vajag uzzināt cēloni, no kā asaro acis un tad var ieteikt terapiju. Acis var niezēt no alerģijas, vīrusa infekcijas utt.
Ar cieņu.
Jautā: marita
gribeju uzinat ko lietot partika lai paceltu dzelzi un gemoglabinu.

Labdien.
Lietojiet zaļumus, granātābolus, sarkano gaļu, bietes.
Jautā: VELGA
Labdien!
Man ir 42 gadi. Ir divi bērni (21 un 15 g.). Šobrīd esmu precējusies otro reizi, vīrs ir 11 gadus jaunāks. Ļoti vēlamies kopēju bērniņu. Biju pie vairākiem ginekologiem. Apskatīja mani gan ar aci, gan uz sonogrāfa. Viss esot ideāli. Problēma esot biežā un intensīvā dzimumdzīvē. Vai tā var būt? Tagad jau 2 mēnešus lietoju Duphaston. Cikls ir normalizējies. Vai man ir izredzes tikt pie mazā?

Labdien, Velga.
Diemžēl neko nezinot ne par Jums ne par jūsu vīra veselības stāvokli neko prognozēt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Edgars
Labdien,jauko dakter.
Jautājums ir sekojošs:
Man sāp ne īsti sāp zem kreisās lāpstiņas un tā kā stīvums kaklam un kreisajai rokai arī.Man ir paaugstināts svars.Ko tas varētu nozīmēt.
Paldies.
Ar cieņu,E.

Labdien, Edgar.
Caur datoru uzstādīt diagnozi nevar, bet iespējams, ka Jums ir starpribu nervu vai mugurkaula problēmas.
Ar cieņu.
Jautā: Margita
Ka uzvesties situacija kur cilveks mani visu laiku provoce uz skandalu publiska vieta? Sis cilveks strada biblioteka un regulari man uzbruk kad es to apmekleju un bez redzama iemesla,jo mani tikpat ka nepazist,bet necies un es nezinu par ko.Ka iziet no nepatikamam situacijam sabiedriska vieta ?

Labdien!
Cilvēki mēdz provocēt citus dažādu iemeslu dēļ, bet viens no tiem ir pievērst sev pastiprinātu uzmanību, tāpēc, iespējams, ka labākā izeja šajā gadījumā būtu ignorēt viņa vai viņas provokācijas (nekā nereaģēt, nerunāt, klusēt), jo jebkura reakcija izraisa papildus iespēju turpināt sarunu vai provokāciju. Ja jūs turpināt no tā ciest, t.i. provokācijas turpinās, tad es domāju, ka jūs mierīgi varat sūdzēties šī darbinieka vadībai, - tas arī, iespējams,cilvēkam liks aizdomāties par to, ko viņš dara.
Ar cieņu,
psihologs, psihoterapeits,
Anita Čodere.
Jautā: janis
man 26, un man ik pa laikam uzmetas uz dzimumlocekla galvinas un zem galvinas mazas pumpinas, no sakuma sarkanas pectam uzmetas veel caurspidigas! un cik piefikseju man uzmetas tieshi kad es esmu dusha, kas tas ir par pumpina es nezinu! ludzu palidziet!

Labdien, Jāni.
Griezieties ar savām sūdzībām pie urologa, lai viņš veic izmeklēšanu un iesaka tālāko terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Svetlana
Labvakar. Esmu grutniece 4menesi. Sajutu sapes zem kruts starp ribam,labaja puse ieelpojot un izelpojot sapes tadas ka dur ar palielu adatu. Nevaru pagulet uz saniem sap briziem laba puse. Gruti piecelties baigi dur. Kas tas varetu but?

Labdien, Svetlana.
Griezieties pie sava ginekologa ar esošajām sūdzībām.
Ar cieņu.
Jautā: inese
Labdien,gribetu uzzinat ko tas varetu nozimet ja zem meles pa saniem abi maisini ir palielinajuwiws itka uzpampuwi,jutu ka kautkas ir savadak,sapet nekas nesap,sartums ir manams,un jau atkartojas,nav ne jausmas kas jadara.

Labdien, Inese.
Iespējams, ka tā ir alerģija, vai limfmezglu iekaisums, vai iekaisis zobs, vai smagana. No sākuma apmeklējiet mutes dobuma speciālistu.
Ar cieņu.
Jautā: ingrida
pēkšņi parādijās melni izkārnijumi. bet norīkojums pie gastroenterologa tikai 16.4 ko lai dara

Labdien.
Griezieties pie ģimenes ārsta, lai viņš nozīmē analīzes.
Jautā: Janis
Labdien!
Man ir 21 gads straadaaju darbu galvenokaart uz kaajaam!
Man ir taada probleema ka reizeem saak saapeet acis un tad zuud koncentraacijas speejas bilde nedaudz vilnojas taads kaa reibuma staavoklis kad padzeros udeni it kaa paliek labaak!
Kur vareetu buut probleema??
Paldies jau ieprieks ceru uz paliidziibu!!

Labdien, Jāni.
Iespējams, ka problēma ir saistīta ar veģetatīvo nervu sistēmu, bet, lai to varētu apstiprināt ir jāveic izmeklēšanas. Izmeklēšanu -diagnostiku var veikt mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu.
Jautā: Ina S.
Labdien! Pēc pārslimotas augšējo elpceļu vīrusa infekcijas februāra sākumā joprojām (marta beigas) saglabājas klepus, izdalās krēpas, kuru analīzē krās dzeltena, bieza-gļotaina konsistence, konstatēti leikocīti 10-25, eritrocīti 10-15, nedaudz plakanais epitēlijs, vidēji daudz alveolārie makrofāgi,daudz cilindriskais epitēlijs kā arī koki Gr(+) un nūjiņas Gr(-), Gr(+). Jūtamas sāpes kaklā (rīklē), balss aizsmakums. Konsultējos pie LOR dr.Gardovskas, uzskata, ka kaklā simptomi ir no ezofagālā refluksa. Sāku lietot Omeprozol, bet sāpes jūtamas un balss aizsmakums nepāriet. Klepus arī. Nesaprotu, pie kāda speciālista griezties, lai būtu pārliecība par diagnozi.
Anamnēzē ir astma, bet tā ir kupēta ar inhalātoriem, eozinofīli krēpās arī nav. Lūdzu izsakiet savu viedokli, jo jūtos uztraukusies, nesaprotu, kāds ir tik ilgstoša klepus iemesls.
Paldies! Ar cieņu, Ina S.

Labdien, Ina.
Spriežot pēc Jūsu sūdzībām un analīžu rezultātiem elpošanas ceļos ir hroniski neizārstēti iekaisuma procesi. Ja gribat mūsu viedokli un ieteikumus, tad nākat pie mums uz diagnostiku.
Ar cieņu.
Jautā: Diāna
Labdien,es esmu gr'utniec'ibas septit'aja m'enesi un man tikai tagad paziņoja gimenes ārsts ka man ir drusku paaugstināts vairogdziedzeris,ņema asins analizes,ka tas var kaitēt manam bērniņam,un vai var nekaitēt,paldies

Labdien, Diāna.
Tā kā neko nezinām par Jūsu veselības stāvokli, tad visus jūs interesējošos jautājumus izrunājiet ar savu ginekologu.
Ar cieņu.
Jautā: Alina
Sveiki! Man pie ribam paradijies furunkuls tagad vins ir liels un ar strutam. Ari sap. furunkuls neplist jau nedelu. Gribeju uzinat pec cik ilga laika vinam ir japlist?. Tagad lietoju visnevska ziedi, bet pagaidam nepalidz. Vel saka, ka vinu nedrikst sildit, vai ta ir taisniba? Paldies jau ieprieks:)

Labdien, Alina.
Strutojošas vietas nedrīkst sildīt. Dodieties pie ķirurga, lai tas veic apskati un iesaka tālāko rīcību.
Ar cieņu.
Jautā: Verita Bolsteina
Labdien!
Velos uzzinat ,ja man ir ilgstosas probemas ar veselibu, pedejo reizi izmeklejumos uzradija nieru iekaisumu,nierakmenus-izrakstija antibjotikas,bet pec kursa iziesanas nebija nekadi uzlabojumi.
Vai veicot diagnostikas izmeklejumus jusu klinika tiek atrasts slimibas ierosinatajs-celonis,un cik preciza ir dignostikas noteiksana?
Paslaik atrodos arzemes ,bet aprili lodosu uz Latviju. Cik ilgs laiks ir nepieciesams diagnozes noteiksanai un arstesanas planu sastadisanai?
Vai to var veikt nepilnu divu nedelu laika?
Jo Latvija atradisos divas nedelas.
Ar cienu Verita Bolsteina.

Labdien, Verita.
Mēs pārbaudām katru orgānu un sistēmu šūnu līmenī un noskaidrojam visus iekaisuma procesus organismā un iekaisuma procesu izraisītājus (sēnes, parazītus, mikrobus). Diagnostikas precizitāte ir 96%. Diagnostika ilgst 1.5-2 stundas. Kad tiek noskaidrotas visas esošās veselības problēmas, tad tiek katram individuāli piedāvāta terapija. Uz diagnostiku ir iepriekš obligāti jāpierakstās.
Ar cieņu.
Jautā: santa
Sveiki!
Man ir neprecizets artrids un dzerot zzales vins pargaja nodevu sodien analizes un ir idealas un celi nesasp.
Velejos pajautat ja analizes ir staibilizejusas vai man ir verts braukt pie reimatologa ja tapat ir labi?
Paldies!

Labdien, Santa.
Noteikti brauciet pie reimatologa, jo artrīts ir hronisks process, ko nevar izārstēt, bet var tikai apārstēt.
Ar cieņu.
Jautā: Andrejs
sveicinati cienijamie arsti.
loti ceru uz Jusu konsultaciju. atrodos uz kugja, tadelj netieku pie arsta atradities.problema sekojosa: kadu menesi jau man metas pumpinjas, kas loti niez. metas vinas visu laiku tikai vakaros. rajons kur metas ir parsvara gurni, medz but zem padusam un uz pleciem. no sakuma vinas ir tik pat ka neredzamas, bet kad pakasa, stipri piebriest un beidz niezet. jocigi ir tas, ka vinas metas tikai uz vakaru. ka pa grafiku. no rita, kad celjos no vinjam nav ne minjas un loti redi kada uzmetas pa dienu. tacu ka vakars klat ta sak niezet gurni. nevaretu teikt, ka vinu ir daudz. uz gurniem un augstilbiem kadas 4 paradas. bet niez loti un pec tam uzpamst. un reti, bet ir bijis ka augslupa ari piepamst, ta uzpampusi ir vienu dienu un pati no sewis pariet. bet taa ir bijis tikai 2x... esmu lasijis, ka tas var but no stresosanas, taa man pedeja menesi ka reiz ir bijusi daudz, bet vai tiesam no taa var mesties sadas pumpas?
edienu zinja nekad nav bijusi alergija man. un pedejos 4 menesus esmu edis aptuveni vienu un to pasu... agrak nekas nemetas tacu pedejo menesi vakaros tikai kasos... loti neomuliga sajuta. ko Jus ieteiktu? kas tas vareetu buut?
atrodos tagad dienvidamerika, tadelj tiesam ceru uz Jusu atbildi...

Labdien, Andrej.
Ļoti grūti un pat neiespējami ir Jums palīdzēt, jo Jūsu sūdzības var būt saistītas gan ar alerģiskiem procesiem, gan ar nervu sistēmas pārslodzi. Pēc apraksta spriežot tā laikam tomēr būs alerģija. Jāatceras, ka alerģija var sākties pēkšņi no kaut kāda alergēna, kas ir sastopams jūsu apkārtnē. Vienīgais ko varam ietikt ir iegādāties kādu antialerģisko ziedi un pasmērēt to. Un pakonsultējaties ar mediķi, kas atrodas uz Jūsu kuģa. Kad būsiet Latvijā, tad varat pierakstīties pie mums uz diagnostiku, lai precīzi varētu noteikt jūsu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: ANDA
manam mazulitim ir pusotrs menesis mes bijam uz ultrasanografiju parbaudit smadzenes. Pateica ka smadzenes trukst gaisa. Kadelj ta ir? Un ka to varetu noverst?

Labdien, Anda.
Tā kā mēs pilnībā neko nezinām par jūsu grūtniecību un bērna veselību, dzimšanas apstākļiem, tad uz šo jautājumu Jums vislabāk atbildēs pediatrs.
Ar cieņu.
Jautā: Normunds
Labdien,vai pie jums var noskaidrot kapēc uzrodas galvas sāpes pakauša rajonā,un cik varētu maksāt šis pakalpojums.

Labdien, Normund.
Diagnostikas rezultātā varam noskaidrot galvas sāpju iemeslu. Diagnostika un ārsta konsultācija maksā 65 Eiro.
Ar cieņu.
Jautā: Ilze
Man delins -6 gadi, bernudarza nokrita,parsita pieri,slimnica uzlika 5 suves.Pec 2 dienam vinam sakas vemsana,izsaucu arstu,laikam smadzenu satricinajums,tagad nedelu majas gultas rezims.Kad ir smadzenu satricinajums,vai veders ari var but skidrs?

Labdien, Ilze.
Smadzeņu satricinājums īsti nebūs vainīgs pie šķidra vēdera, bet iespējams, ka to izsauc lietotās zāles.
Ar cieņu.
Jautā: Ilze
Labdien,
man ir 25 gadi un divus gadus atpakal konstateja reimatoidu artritu. tagad pavasari saku atkal just savus celgalus, bet ne tik traki ka bija kad artrits uzliesmoja. Sajuta, ka locitavas nav skjidruma. vinas ir cirkstosas un uzliekot roku var just ka ieksa kustiniot ir kaut kada berze. Vai ir kaut kadi vitamini vai zales, kas varetu palidzet nostabilizet nepieciesamo mitrumu locitavas, lai tas neestu sevi kopa?

Labdien, Ilze.
Reimatoīdos artrītu ārstē kompleksi, tāpēc ir nepieciešama izmeklēšana un tikai tad var spriest par nepieciešamo terapiju. Vispārējo organisma pārbaudi var veikt mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu.
Jautā:
Labdien! Pēdējā laikā ar mani notiek lietas, kas nekad nav bijis. Regulāri nāk kaut kādas it kā lēkmes, kurās jūtos tiešām galīgi sūdīgi. Darbā man sauca 2 x ātros. Jo kolēģi teica ka izskatos ka tūlīt noģībšu. Slimnīca neko nedara uztaisa tik USG un esi vesels ej majas.
Tatad ka tas lekmes izpaužas? Šausmigi sāp pakrūte, ka nevar taisni noiet bet salīcis ka vec tantuks, sap ari laba puse, it ka liekas ka sirds rajonā, gruti pateikt tā, un izmaiņas elpošana, tāda ātrāka paliek, sāpe skrien augša uz pleciem, ko jut ieelpojot, tāda sajūta ka vnk trīcu, rokas aukstas kajas arī un salst. Elpojot tada sajuta ka tulit vispār saraus krampi labaja puse. It kā slimoju ar gremošanas traktu, GEAS, nesen taisija zondesanu teica ka kungi ir daudz žults, ļoti daudz, vai tas varētu būt kā saistīts, jeb tiešām var aizdomāties vai nestreiko sirsniņa? Par kādu slimību taisni jāaidomajas? Galva biezi sāp, sajūta ka svīstu, atrā palīdzība kad brauca, teica- zems asinsspiediens. Ģimenes arsts ari to biezi saka. Varbūt ko man darīt kad nejūtos labi un viss šitas nāk virsū? Visu laiku it ka arteju to kuņgi lietojot pantaprozole citas zales nedzeru. Varbūt 1x izmeginat kaut ko sirsniņai? Es nezinu tapec lūdzu padomu, jo nekad zales uz dullo nedzeru pat ja tas raksta arsts uz dullo.
Kā es sev varu palidzet? Ģimenes ārsts neko nedara, liek dzert domperidonu, un izraksta vnk uz dullo zāles, tajā skaitā arī nervu zāles. Es tas nedzeru, vnk gribu zināt ar ko es vispār slimoju, jo tas nav normali, ka katru otro dienu krit no kājām vai nevar normali darboties. Pirms 2 gadiem esmu bijusi pie jums, teiksim ja es izdomātu aizbraukt pie jums, cik man tas tg izmaksās?
paldies, ar cieņu Dana

Labdien, Dana.
Spiežot pēc Jūsu aprakstītajām izjūtām tās visdrīzāk ir veģetatīvās nervu sistēmas izraisītas sūdzība, bet, lai to apliecinātu ir nepieciešama diagnostika.
Pilna organisma diagnostika maksā 65 Eiro.

Ar cieņu.
Jautā: Ruta
Labdien .Man rada diskomfortu pastiprināta svīšana.Tas sākās pirms trim gadiem pēc pārslimot smagas gripas ar daudzām komplikācijām .Plaušu karsonis ,strutainā angīna un beigu posmā arī veģetatīvā distonija ,kā rezultātā sākās nenormāla svīšana gan vienkārši kustoties ,gan ieejot kādā telpā uzreiz svīstu .Visa veļa slapja galvu ieskaitot .Tas ir ļoti nepatīkami ,sevišķi aukstā laikā .Daktere izrakstīja antidepresantu Rexetin 20mg.Lietoju jau trīs gadus ,esmu meģinājusi divas reizes pārtraukt ,bet depresijas simptomi atjaunojas .Turpinu lietot pusi tabletes dienā .Vai no šīs svīšanas vispār ir iespējams atbrīvoties ?Man 57 gadi un lietoju arī HAT.Paldies ka uzklausījāt .

Labdien, Ruta.
Lai atbildētu uz Jūsu jautājumu par svīšanu ir jāveic vispārējā organisma pārbaude, jo svīšana var būt kā papildus simptoms ne tikai pie veģetatīvās, bet arī pie dažādām citām problēmām - hroniskiem elpošanas ceļiem, tireotoksikozes, SAS utt.
Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Labdien! Jau trīs nedēļas man ir apgrūtināta elpošana-grūti ievilkt elpu un , ievelkot elpu, rodas sāpes kreisajā pusē. Biju pie ārsta, izrakstīja zāles, bet labāk nepaliek. Vai jūs centrā ir iespējams noteikt, kas kaiš?
Paldies!

Labdien, Ieva.
Veicot diagnostiku šūnu līmenī mēs noskaidrotu visus iekaisuma procesus un patogēno mikrofloru Jūsu organismā un varētu noskaidrot Jūsu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: Daiga
Labdien, man ir radies sasapejis jautajums ar kuru netieku gala dzivojot sobrid anglija. Atklaju , ka mana vedera dzivo ta saucamie spalisi ( cermes ). Kaut ari ieveroju stingru higienu un mazgaju rokas regulari, bet ta ka nevaru to izradit visu laiku esot darba un saskaroties ar naudu ir iespeja dabut mikrobus.
Ka es majas apstaklos ar tiem varetu cinities? Neesmu regisrejusies pie artsa seit un tas aiznem krietni pailgu laiku.
Milzigs paldies par Jusu veltito laiku un palidzibu !!!

Labdien, Daiga.
Griezieties vietējā aptiekā un nopērciet pret parazitāros līdzekļus.
Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Labdien!
Svētdien saslimu ar aukstu temperatūru. Otradien temperatūru biju pieveikusi. Likās ka vis bus labi bet nakti no otradienas uz trešdienu es svīdu divas reizes vairāk ka ar temperatūru plus plaušas sāka sapet. Ir ari klepus un kad elpoju ir troksni.. Uz doto mirkli neatrodos Latvijā tādēļ nav iespēja apmeklēt ģimenes ārstu.. Varbut varat man palīdzēt?

Labdien.
Pēc sūdzībām spriežot visdrīzāk Jums ir sācies bronhīts. Dodieties pie ārsta vai vismaz uz aptieku un pastāstiet minētās sūdzības aptiekāram, lai viņš Jums iesaka, ko vislabāk iegādāties.
Ar cieņu.
Jautā: Madis
Labdien! Esmu 25 gadus jauns. Pakausī, kur ar pirkstiem var sajust divus apaļus kaula galus (kaatrs savā pusē), vienu dienu ar pirkstiemsataustīju, ka viens ir palicis lielāks.Pēc tam jau likās, ka palicis vēll lielāks.Tagad ja arī ir pietūkums ap to kaulu. Ko man darīt un as tas varētu būt?
Gaidu atbildi. paldies.

Labdien, Madi.
Ejiet pie sava ģimenes ārsta, lai nepieciešamības gadījumā viņš jūs nosūta tālāk pie vajadzīgā speciālista. Veidojumus diagnosticēt caur internetu ir neiespējami.
Ar cieņu.
Jautā: Ligita
Labdien!

Sakiet ludzu,ta ka audzinu savu 7 gadigo bernu viena,vins biezi naktis gul kopa ar mani.Vai tadejadi tas loti kaite berna turpmakajai izaugsmei?
Vai turpmak draud,ka berns izaugs nepatsstavigs.
Mums ir izveidojusies loti ciesa saikne,vai man kas steidzigi jamaina? Man apkart visi saka,ko tu dari?
Vinam jaaug par virieti,ta ir nepareizi,turet tik ciesa saikne ar sevi.Es nesaprotu kur ir ta robeza
kuru nedrikstu parkapt.
Paldies.

Labdien!
Principā šajā vecumā bērnam ir jāguļ vienam, tāpēc būtu vēlams tomēr likt viņam gulēt atsevišķi. Viens no iemesliem, kuru Jūs minat savā vēstulē ir nepatstāvīguma veidošanās, un otrs, - seksuālās attīstības dēļ. 4-6 gadu vecumā bērns iziet cauri tā saucamai "Edipālai fāzei" attīstībā, kad viņš grib "piesavināt" pretējā dzimuma vecāku, un šajā vecumā būtu svarīgi likt viņam saprast, ka viņš to nevar izdarīt. Viens no paņēmieniem, kas palīdz to saprast - ir robežu nospraušana, tajā skaitā arī gulēšana atsevišķās gultās. Iespējams, ka sākotnēji tas Jums nebūs viegli ne bērnam, ne Jums, taču jo ātrāk Jūs sāksiet to darīt, jo viņam pēc tam būs vieglāk dzīvē. Pieradinot bērnu gulēt vienu, būtu svarīgi paskaidrot motivāciju viņam saprotamā veidā un darīt to pakāpeniski.

Ar cieņu,
klīniskais psihologs/psihoterapeits
Anita Čodere.
Jautā: Daiga
Labdien,
sakiet lūdzu cik maksā vaiorogdziedzera pārbaude. Gribu to pārbaudīt - jo man ir diezgan slikta vielmaiņa un svars regulāri mainās, ne pa daudz kg bet nu tik un ta.

Paldies,
Daiga

Labdien, Daiga.
Mēs atsevišķi vairogdziedzeri nepārbaudām. Mēs veicam diagnostiku kuras laikā tiek pārbaudītas visas sistēmas un orgāni šūnu līmenī un noskaidrotas visas esošās funkcionālās izmaiņas organismā, tai skaitā arī vairogdziedzera funkcijas.
Ar cieņu.
Jautā: Laura
Labdien!Vai jus varetu man ieteikt profesoru urologu?Mekleju tiesam loti gudru arstu.Paldies.

Labdien.
Mūsu medicīnas iestādē tieši urologi nestrādā.
Ar cieņu.
Jautā: Jānis
Sveiki! Pēc gastroskopijas izmeklējumiem man ir atklāta helikobaktērija. Mana ārste man izrakstīja antibiotikas, ar ko jūs iznīcināt tādas baktērijas.


Labdien.
Mēs iznīcinām patogēno mikrofloru ( tai skaitā arī helikobaktēriju ) ar dabas antibiotiķiem.
Ar cieņu.
Jautā: Linda
Sveiki, man ir problema ar manam kajam, nezinu ka isti izskaidrot, bet man krikst pedas augspuse,ne visu laiku, bet tiesi pirms guletiesanas,neizturami,kad sakas krikskinasana nevaru beigt, briziem censos nekrikskinat bet tad rodas ljoti nepatikama sajuta un kad izstiepju pedu pilnigi visa kaja nodrebinas, del ta visa es stundam nevaru iemigt, agrak man tikai naktis rava krampjus kajas, joprojam kad pastiepju pirkstgalus automatiski sarauj krampi pedas apaksa pa vidu kur mikstums, nezinu ko darit, vai kadus vitaminus dzert, vai ko?

Labdien, Linda.
Varam ieteikt veikt diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus. Un būtu ieteicams veikt RTG pēdas locītavai, lai noskaidrotu vai nav izmainīta locītavas struktūra.
Ar cieņu.
Jautā: santa
atpakal 3 menesi ieliku spirali,tagad jau 3 menesi man nav menesreizu un krutis ir drusku caurspidigs piens un izdalijumi dazreiz caurspidigi,staipigi vai varetu but ka esmu stavokli,veders liels tads uzpusts,gulu daudz un kg aug bet est needu daudz 1 reizi diena,palidziet man

Labdien, Santa.
Ejiet uz konsultāciju pie ginekologa un veiciet izmeklēšanu. Un ārsts - ginekologs Jums varēs atbildēt uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem.
Ar cieņu.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?