• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Dana
Labdien.es vēlētos dažus masāžas seansus.man ir sēdoš darbs.sāp spranda.kakls.galva sāp.vai ar šādu problēmu varu griezties pie Jums?cik seansus man vajadzētu?Paldies!

Labdien, Dana.
Varam piedāvāt veikt muguras ārstniecisko masāžu vai visa organisma masāžu. Ieteicams masāžu veikt 10 reizes. Par pierakstu zvanīt pa tālruni 27088877.

Ar cieņu.
Jautā: Sandra
es jums gribeju paprasit man visa miesa niez tad man paliek tadi punktini ka butu ar natri iedzelusi

Labdien.
Ieteicama vizīte pie dermatologa.
Jautā: Svetlana
paskiet kapēc kaķis nevar pacelt galvu-sapampis kakls

Labdien, ar šādiem jautājumiem vēršaties veterinārajā klīnikā.
Jautā: INDRA
Labdien velreiz,es jautaju par ilgstosu formalina ietekmi uz organismu,man ir diezgan lielas problemas ar veselibu,sakiet,ludzu,kur var griezties pec palidzibas,vai kada veida diagnostikas,ar cienu.

Labdien, Indra.
Mēs veicam vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku. Diagnostikas laikā tiek izmeklēts katrs orgāns un sistēma. Tiek noskaidroti visi iekaisuma procesi organismā, kā arī organisma patogēnā mikroflora un parazīti.
Ar cieņu.
Jautā: Deina
Ka var maja dabut strutas ara no zoba


Ar sastrutojošu zobu ieteicama vizīte pie stomatologa.
Jautā: justīne
Labdien!Vēlos zināt kāpēc man ik pa laikam tirpst labās rokas vidējais pirksts-īsti pat nezinu vai to var nosaukt par tiršanu. Kad salocu pirkstus, un taisot vaļā vidējais pirksts bieži vien tā kā ieķeras un dažreiz ir sajuta kad pirksts arī tā paliks ieķēries.tā jau ir kādu mēnesi...
nezinu kapēc tā un pie kādiem ārstiem man griesties.
Gaidīšu Jūsu atbildi!

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ortopēda - traumatologa.
Ar cieņu.
Jautā: Inese
Labdien! bernam sesi gadi,pagajusa gada aprili bija vakcina kopleksa masalas masalinas,garais klepus stingrumkrapji. pec divam nedelam paradijas galvas reiboni. Nedela divas tris reizes,ta cetrus menesus no vietas ,tad cetrus menesus nereizi nesareiba galva,tagat atkal reibst, divas nedelas vienu divas reizes, Vai tas varetu but no vakcinesanas? ieprieks nekas tads nav bijis. Nezinam ko iesakt,. Paldies.

Labdien, Inese.
Konsultējaties ar sava bērna pediatru, kas vislabāk pārzina jūsu bērna veselības stāvokli.
Ar cieņu.
Jautā: elina
SOS!Sveiki,man ir liela problema ir ta kad ar miloto virieti drudzejamies jau gadu,un esmu pamanijusi vina veselibas problemas,uz dzimumlocekla ir tadas ka kreveles,ari jutami ir pasliktinajusies sexuala dzive,vina dzimumloceklis visu laiku ir gulesanas rezima,bet vins ataisnojas ar to kad ir noguris un nak miegs vinam ir 27gadi,mani tas tiesam satrauc un pie urologa nespeju vinu pierunat aiziet.ka lai rikojos?

Labdien.
Nevaram ieteikt rīcības plānu, bet pie urologa viņam vajadzētu aiziet.
Ar cieņu.
Jautā: Edgars
Labdien! Nodevu urīna analīzes un konstatēju, ka organismā ir etanols-0,12.
Man ir 44 gadi, alkoholu vispār nelietoju.
Kā varēja parādīties manā organismā etanols? Vai tā ir kāda slimība un kur man jāgriežas? Paldies!

Labdien, Edgar.
Ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta ar analīžu rezultātiem. Noteikti nepieciešams veikt pilnu asins bioķīmisko analīzi, lai uzzinātu par aizkuņģa dziedzeri, aknu darbību.
Ar cieņu.
Jautā: keta
Sveiki.
Gribeju uzinat, mes ar viru milejames,un pec milesanas viram saka strauji sapet olas , no ka tas var but?

Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa.

Ar cieņu.
Jautā: Elīna
Esmu 13 gadīga meitene. Man ir katru pavasari un rudeni ir iesnas un saus klepus. Jau kādu gadu man klepus palielinas un lid ar to reizēm reibst galva un kad runāju, elpoju vai klepoju plaušās ir tāda sajūta kā kaut kas vibrētu. Man negaršo jūras veltes meža gaļa un arī esmu visai izvēlīga gaļā savukārt man ļoti garšo visi augļi un dārzeņi. Man mājās ir divi kaķi. Man mammai negribas teikt jo varbūt tas nav nekas nopietns un viņa tikai pasmiesies. Es šobrīd uzticos jums - šim portālām. Jo ātrāk saņemšu atbildi jo labāk, jo savādāk sāku uztraukties vai man nav astma jo gadās kad ir sajūta kad itkā trūktu elpa. Jāpiebilst kad ir tāda kā slikta pašsajūta un kaulu laušana. Ir lietoti medikamenti bet nekas nelīdz. :(
Varat palīdzēt? - Gaidīšu atbildi!

Labdien, Elīna.
Noteikti izrunājiet šo problēmu ar savu mammu. Ieteicama vizīte kopā ar vecākiem pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Inguna
Labdien manam 7 men vecam zidainim uz melites ir melnumins un jau laicinu nenak nost, kas tas varetu but, un no ka

Labdien.
Ieteicama vizīte pie pediatra.
Ar cieņu.
Jautā: Skaidrīte
Labdien.Saņēmu atbildi no MR, pie ārsta tagad netieku tapēc jautāju Jums.
Nedaudz platākas kortikālās rievas pieres un paura daivas konveksitātāli.Difūtri paplašinātas perivaskulāras telpas,bazāli - nelielu sublentikulāru cistu veidā.Ietverie deguna blakusdobumi - nedaudz biezāka gļotāda abpusēji Haimora dobumos bazāli.Uz šāda fona polips vai cista labajā augžokļa dobumā bazāli 1,6 cm apjomā.Nedaudz biezāka gļotāda atsevišķās etmoidālajās šūnās.

Labdien.
MR sīkāku izskaidrojumu var sniegt ārsts, kurš pārzina jūsu veselību un nosūtīja uz MR.
Ar cieņu.
Jautā: INDRA
Kadas varetu but sekas ilgstosi stradajot ar maziem caliem,kas apstradati ar formalinu,man ir diezgan pasliktinajusies veseliba,arsti veselu gadu nevar atrast,kas par lietu,kapec man ir slikti,es stradaju Anglija,ja varat,ludzu,kadu informaciju,loti gaidisu atbildi,paldies,ar cienu,Indra.

Labdien, Indra.
Formalīns ir spēcīga, toksiska, aromātiska viela ilgstoši esot kontaktā iespējams, ka var rasties gan alerģijas, gan citāda veida veselības traucējumi.
Ar cieņu.
Jautā: Niklāvs
Labdien! Man jau apmēram nedēļu tirpst mēles kreisā puse. Vai Jūs varētu pateikt kāpēc tā ir un par ko tas liecina? Lūdzu sniedziet atbildi pēc iespējas ātrāk.

Paldies!

Labdien, Niklāv.
Neko nezinot par jūsu vecumu, dzīves apstākļiem, kopējo veselības stāvokli nekādus secinājumus izdarīt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Zanda
Labdien! Mani jau vairākus gadus nomoca sekojoša problēma sāpes mugurpusē kreisajā paribē. Dažreiz sāpes ir diezgan spēcīgas un seko sajūta, ka vajag uz tualeti. Citu dienu sāpes ir paciešamas (sajūta tāda, ka kaut kas lieks ir iekšā ķermenī, spiež uz urīnpūsli, pat īsti nevaru izskaidrot). Dažreiz ir tāda salstoša sajūta tajā vietā
. Esmu bijusi pie ārstiem vairākkārt, kad viss ir kļuvis pavisam ļauni, asinis urīnā un ļoti spēcīgas sāpes, drudzis. Bet vienmēr iedod antibiotikas, apārstē un viss, neviens neklausās, ka sāpes kreisajā pusē pilnībā nav izzudušas.Vairs nezinu, ko iesākt, pie kā griezties.

Labdien, Zanda.
Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: Tamāra
Labdien!
Pie kāda ārsta jāgriežas, ja ir iekaisuši limfmezgli padusēs? Un ko tas nozīmē? Un kas jādara?

Labdien, Tamāra.
Ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta, lai veiktu analīzes un nepieciešamības gadījumā nosūtītu pie citiem speciālistiem.
Ar cieņu.
Jautā: Indra
Labdien!Gribetu zinat vel kada arsta viedokli par sava berna veselibu.Man meitina ik palaikam slimo ar anginu katru otro menesi un mums ir augsa 39t un briziem pat slimnica.Gimenes arste mums liek tik dzert atibiotikas.Tg pedejo reiz slimojam pusotru menesi atpakal,tik gimesnes arste nemaceja pateikt kas tas ir,vai angina vai rikles gala infekcija.Beidzam slimot ar to slimibu tad mums bija ar acim problemas dabujam pilinat un smeret actinas.Un tad pec kadas nedelas man likas aizdomigi kapec man meitina kurai ir 2,8 ik pa laikam man parprasa ko saku un klausas skali televizoru.Bijam jau sazvanijusi loru/homeopata un lors/homeopats mums pateica ka del ta ka mes tik biezi slimojam ir aizdegunu mandeles piepampusas un tapec mums ir pasliktinajuses dzirde(diezgan).Un pie reizes bernu parbaudot vina atklaja ka ir kresaja puse lielaka akna. Tg kops lora/homeopata apmeklejuma mums ir pagajusi nedela un sodien man berns pamodas ar 38t un viss kakls ir piepampis.skatijos itka mandeles nav strutas un vina man saka ka nesapot kad rij leja.Bet viss zem auss lipinas ir piepampis un tg nevaru saprast tie ir linfi vai mandeles vai vel sliktak cucina.Manai gimenes arstei nav jegas zvanit,jo ta neko nepateiks un liks tik dzert atibiotikas. Pie arsta ar netieku,jo mjas vel viens berns un virs daraba.Varbut varat ko ieteikt?! Paldies pa atbildi jau ieprieks

Labdien, Indra.
Bez izmeklēšanas caur internetu uzstādīt diagnozi un ieteikt terapiju nevaram. Ja vēlaties mūsu speciālista ieteikumus, tad piedāvājam veikt diagnostiku - izmeklēšanu mūsu medicīnas iestādē, lai uzstādītu diagnozes un ieteiktu nepieciešamo fito preparātu terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: aivars
labdien pirms sesam nedelam bija seks tagat zem prieksadinas nak nost ada un niez citu izdalijumu nav vienigais kakls varbut vel sap. gulbu laboratorija nodevu analizes ar gimenes arsa nosutijumu itka ari uz sts. neko neuzradija cik man butu jasatraucas kas tas varetu but un ko darit.

Labdien, Aivar.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: Lelde
Sveiki, sakiet, lūdzu, vai tas ir normāli, ja bērnam avotiņš saaug asimetriski? Vai ir iespējams kāds smadzeņu bojājums, attīstības traucējumi?

Paldies,
Ar cieņu,
Lelde L.

Labdien, Lelde.
Ieteicama vizīte pie sava ārstējošā pediatra, kurš var apskatīt saauguma vietu un sniegt atbildes uz jūsu jautājumiem.
Ar cieņu.
Jautā: Dainis
Sveiki,
vakar pamodos un mutē bija kreisā pusē iekaususi nedaudz gļotāda un tik pat jūtīgs punkts uz mēles. Šodien jau sāka dedzināt mēles gals un pēcpusdienā paēdod pusdienas viss mēles gals noklājās ar mazām pumpiņām un visu dienu mēles galu dedzināja ka spēju tikai ūdeni dzert. Aizskrēju uz aptieku pēc alerģijas zālēm, iedzēru, bet diži labāk nepalika. Paēdot vakariņas mēles galu atkal dedzina tā, ka visu vakaru jātur zem auksta ūdens krāna vai jāsūkā minton, lai spētu izturēt dedzinošo sajūtu.
Ko darīt? Kādas zāles lietot? Ko varat ieteikt?
P.S. Divas nedēļas esmu ārpus Latvijas tādēļ pie ārstiem netieku un zāles pieejamas tikai kādes eiropā atrodamas.

Labdien, Daini.
Bez izmeklēšana ārstēšanu nevar ieteikt.
Ar cieņu.
Jautā: Katrīna
Sveiki!
Man ir 12 gadi. Gribēju uzzināt kāpēc man jau kādu nedēļu sāp vēdera lejasdaļā un ik pa brītiņam tāda spiešanas sajūta augšdaļā. Un kad klepoju vai šķaudu arī sāp lejasdaļā. Zinu ka man ir gastrīds, bet vai tas ir no tā, vai arī no tā ka man gatavojas viss menstruācijām? Šodien no rīt ap 06:00 piecēlos jo bija ļoti stipras duršanas sāpes. Es knapi piespiedu roku pie vēdera un sāpes bija neciešamas. No gultas arī bija grūti izkāpt. Dūra lejasdaļā un labajā pusē. Bet pēc kādām 7-10 min beidzās tās sāpes. Tikai tagad ik pa brītiņam iedur labajā pusē.
Paldies. :)

Labdien, Katrīna.
Iesakām izrunāt savas sūdzības ar vecākiem, kuri nepieciešamības gadījumā aizvedīs pie ārsta vai ieteiks kādu preparātu.
Ar cieņu.
Jautā: gatis
Labdien gribeju uzzinat ka pavaret bailes no
sekssa.Esmu vel nevainigs un man ir bail uzsakt dzimumdzivi jo nezinu ko
jadara.negribu ari lai man meitene izsmej par to.No ta visa vairak baidos kad
meitene var sakt smieties par manim.Man jau ir 24 gadi un neesmu pargulejis
ar meiteni.vel baidos kad nemacesu neko izdarit ar savu dzimumlocekli kur
likt vinju un vel neesmu parliecinats vai man nau mazs dzimumloceklis man erekcijas stavokli ir tikai 16cm
.Tapec es masturbeju jo jutos dross ka par to neviens nesmiesies jo
to zinatu tikai es.
Ar cienu gatis


Labdien, Gati!
Pirmā reize gan seksā, gan arī citās jomās ir katram cilvēkam un dažreiz cilvēki pievērš sev un savām darbībām pirmajā reizē daudz lielāku nozīmi, nekā otrs cilvēks. Bieži vien šo situāciju atvieglo tas, ja cilvēks ir spējīgs atzīt, ka viņam ir neliela seksuālā pieredze vai arī pateikt, ka tā ir pirmā reize. Un tad pastāv ļoti maza iespēja, ka otrs cilvēks (meitene) smiesies, it īpaši tad, ja pirms tam ir izveidojušās siltas un mīļas attiecības.
Man šķiet, ka būtu ļoti labi, ja jūs spētu pārslēgt savu uzmanību no tā, kas notiek ar jums un jūsu dzimumlocekļa uz attiecību veidošanu ar meiteni, uz to, kas ir svarīgi sievietēm, jo viņām bieži vien ir svarīga "aplidošana", uzmanība, priekšspēle, glāsti un tikai pēc tam pats sekss.
Lasot jūsu vēstuli, man ir radies jautājums, - kas ir tik traks, ka pastāv iespēja, ka otrs smiesies? Tas ir nāvējoši? Man šķiet, ka jums ir vairāk jāstrādā ar pārliecību par sevi, jo jūs pārspīlējat otra cilvēka iespējamās reakcijas. Tas bieži notiek ar cilvēkiem, kuriem ir maza pieredze kaut kādā jomā. Iespēja izrauties no šī "apburtā loka" ir sākot gūt pieredzi attiecībās ar meitenēm. Nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara un neviens no mums nav pasargāts no neveiklībām un kļūdām, - jūs šajā ziņā neesat unikāls. Varat arī palasīt atbilstošu literatūru.
Ja jums ir nepieciešams atbalsts,varat pierakstīties uz konsultāciju.
Ar cieņu,
psiholoģe-psihoterapeite A. Čodere
Jautā: Katrīna

Labdien!
Galvas sāpes nomoka jau 2.5 gadus (periodiski). Ir veikti šādi izmeklējumi:
– Rentgens deguna dobumiem (neko neatrada)
– Rentgens mugurkaula kakla skriemeļiem (secinājums-iztaisnotā lordoze)
– Doplerogrāfija galvas un kakla asinsvadiem (neko neatrada)
– Datortomogrāfija (neko neatrada)
– Magnētiskā rezonanse (neko neatrada)
– Ir iets vairākkārt pie neirologa, kas arī ir neizpratnē kapēc sāp (migrēna tā nav. Izrakstīja Amitriptilīnu miegam)
– iziets 5 reižu masāžas kurss pie rehabilitologa (īsti uzlabojumus nejutu)
– vairogdziedzeta USG
– Ir iets pie LOR'a. Ārsts saka, ka ir alerģisks deguna aizlikums (alerģijas esamību apliecina arī asinsalanlīzes).
– biju pie acu ārsta (viss OK)
-elektroencefalogramma (slēdzienā rakstīts, ka vid.amplit.alfa 8-10sv\sek, mazizteikti asinhronas beta,teta aktivitātes veidā, kas izteikta virs smadzeņu priekšējiem raj.dx,sin. FS>HV 3 min ietekmē reģistrējas alfadelta, nosmaiļotu potenciālu paroksizmi, ilgst. max. līdz 4 sek. Reģistrējas dziļo mediālo struktūru disfunkcija. Epileptiformas izmaiņas nereģistrē)


Ir jūtama spiešana uz ausīm (reizēm duršana), sāpes pakausī un sprandas daļā (kaut gan intensīvu sāpju laikā liekās, ka sāp visa galva), pulsēšana. Naktī traucēts miegs un apgrūtinātas darba spējas (darbs 8 stundu garumā pie datora, ir arī atpūtas pauzītes).
Līdz vemšanai un ģīboņiem nav aizgājis, bet ir slikta dūša un tāda apātiska sajūta. Reizēm iedur kaut kur galvā, bet tā nav bieža parādība.

Neirologs ļoti pieturas pie domas, ka tās ir saspringuma sāpes un izrakstīja arcoxia un sirdalud tabletes, kas īsti nepalīdz. Sāpes ilgst jau vairāk kā mēnesi un kaut kā negribu ticēt tām saspringuma izraisītām sāpēm.(kopumā periodiski 2.5 gadus).
Vai ir kāda ideja, ko man darīt? Varbūt vēlreiz uz asinsvadu dupleks-skenēšanu aiziet, jo izmeklējums ir gana sens (21.03.2013). un Vai MR galvai izslēdz pašu mazāko asinsvadu problēmas?
Ir pieraksts pie rehabilitologa, mēģināšu vēlreiz ar masāžām.

Labdien, Katrīna.
Iespējams, ka galvas sāpes varētu būt saistītas ar veģetatīvo sistēmu vai alerģiju, bet tā kā galvas sāpju iemesli var būt saistīti ar intoksikāciju, ar hronisku infekciju, ar gremošanas sistēmas problēmām, nieru problēmām, tāpēc, lai precīzi noteiktu iemeslu galvas sāpēm ir nepieciešama visa organisma izmeklēšana.
Ar cieņu.
Jautā: Olga
Sveicināti!
Šādu atbildīti saņēmu šodien par savu nestandarto jautājumu, kas man ir VITĀLI svarīgs! Paldies arī par to!
"Parasti psihiskie traucējumi melatonīna sintēzi neietekmē. Taču saistībā ar miega traucējumiem, Jums būtu šis jautājums jāpārrunā ar savu psihiatru, jo ilgstoši miega zāļu, īpaši trankvilizatoru lietošana nebūtu vēlama. Ar cieņu, psihiatre B.Brokāne-Čekstere Veselības salons 888".
Esmu spiesta turpināt jautājumu un gaidīt nākamo atbildi.
Saprotu ļoti labi visu par trankvilizatorim(lietoju 1/2 clonozepāma un 2 kventiax pirms gulētiešanas). Mīļie, saprotiet, ka tas ir 1 gadījums no 1 000 000 - citas iespējas aizmigt MAN NAV! Varbūt tas izklausās neticami - bet tā ir mana realitāte jau 7 gadus!
Es, protams, pajautāšu savai psihiatrei par melatonīnu.
Taču ļoti vēlos saņemt atbildi par melatonīna sintēzi hroniska bezmiega gadījumā arī no Jums vai citiem psihiatriem Rīgā.
Vai tad tā ir patiešām pasaules medicīnā neizpētīta pataloģija ?!.. Tā ir mana jautājuma būtība! Ja atbilde sagādā grūtības, lūdzu, norādiet man papildu kontaktus ar attiecīgiem speciālistiem, izņemot manu vietējo psihiatri.
Lielā cerībā uz sapratni,
Olga


Labdien,
Hroniska bezmiega gadījumā parasti mēdz būt dažādi psihiski traucējumi, kāpēc cilvēks nevar iemigt. Lielākoties viņam traucē vai nu satraukums, vai dažādas domas, piemēram par pavadīto dienu, kā dēļ cilvēks nevar atslābināties un iemigt. Tāpēc arī Jums būtu jāpārrunā tieši šie jautājumi ar savu ārstējošo ārstu. Nezinu, vai Jūs saņemat medikamentus dienas laikā un kādus , bet kventiaks nemaz tā īsti nav miega līdzeklis, taču tas palīdz mazināt satraukumu un protams palīdz iemigt. Tāpēc man ir grūti komentēt Jūsu veselības traucējumus un bezmiega iemeslu.
Ja runā par bezmiegu un melatonīnu, tad es personīgi neesmu lasījusi nevienu nopietnu pētījumu, kas ar to būtu saistīts. Esmu iepazinusies ar dažām publikācijām, kurās ir pierādīta melatonīna loma sezonālo depresiju izcelsmē. Ir arī publikācijas par melatonīnu un miega traucējumiem. Taču pēc personiskās pieredzes varu teikt, ka ar melatonīna preparātiem monoterapijā, nopietnu neirotisko vai efektīvo traucējumu gadījumā, miegu sakārtot nevar.
Ar cieņu, psihiatre B.Brokāne-Čekstere
Jautā: sifsa
ar ko varetu but saistits, ka mana muuziigi aukstaa miesa peeksni ir loti silta?. piemeeram, liidz sim ledainaas kaajas, tagad ir tiik siltas, ka sajuuta, ka staaveetu pie radiatora. un koz viss-bikses utt. asinsanalizes normaalas. vrb vjg ko specifisku parbaudit ? man looti saadi nepatiik, ir liels diskomforts, bikses liip pie kaajaam un pat smaka naak. gribu lai man ir kaa agraak-aukstas kaajas, bet loti labi jutos.. bet nezinu no kaa man sis ir :( gimenes aarste nepaliidzeeja, pat neiedzilinaajaas.
un vai tas iemesls, no kaa sis vareetu buut, varetu ari but par iemeslu kaadai ginek.probleemai ?

Labdien.
Bez izmeklēšanas nekādus secinājumus izdarīt nevaram, ja vēlaties mūsu viedokli un ieteikumus, tad pierakstieties uz vispārējo organisma izmeklēšanu mūsu medicīnas iestādē zvanot pa tālruni 27088877.
Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Labdien!
Nedaudz neērti prasīt, salīdzinoši intīma lieta.
Sāku aizdomāties par tārpiem organismā.
Pēdējā laikā bieži uzpūšas vēders, ir arī svara pieaugums un reizēm slikta dūša un ar vēderizeju problēmas - reizēm grūti nokārtoties (it kā aizcietējums), reizēm pirlnīgi otrādi (šķidrs vēders), šodien izkārnījumos pamanīju kaut ko jocīgu - tievs apm. 10-13cm garš objekts, ko nu pavisam noteikti pēdējās dienās neesmu apēdusi.
Man darbs ikdienā ir ciešā kontaktā ar cilvēkiem, lai arī lietoju gan roku dezinfekcijas līdzekļus, gan cimdus, gan mazgāju regulāri rokas uztraucos, ka iespējams ir ievazājies kāds parazīts. Varbūt šie simptomi ir vienkārši no neregulārā ēšanas grafika, vai neregulāra dienas grafika maiņu dēļ?
Kur un kā (pie kā jāiet?) varu pārbaudīties/konsultēties, lai risinātu jautājumu?
Paldies.

Labdien, Ieva.
Iespējams, ka jums ir gremošanas sistēmas orgānu problēmas sakarā ar neregulāru ēšanu, bet izejot no aprakstītā iespējams jums ir parazīti. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas centrā un noskaidrot organismā esošo patogēno mikrofloru un tārpu invāziju un visus iekaisuma procesus. Izejot no diagnostikas rezultātiem piedāvāsim individuāli piemeklētu foto preparātu terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: INESA
Dobrij denj!
Delajut li u vas ochischenie prjamoj kishki s pomoschju klizmi? Esli da, to skoljko stoit 1 seans?

Spasibo.
Inesa

Labdien, Inesa.
Mehāniski mēs organismā neiejaucamies un klizmas netaisām.
Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Labdien! Manam puikam ir 3 gadi un 5 mēneši. Mēs jau ilgu laiku mocamies ar nervu tikiem. Pirmo reizi tie bija pirms gada pēc slimnīcas. Rudenī viņš atkal nopietni saslima. Gājām pie ārstiem, uz procedūrām, bet slimnīcā nebijām. Tik un tā pēc slimošanas sākās nervu tiki. Sākumā bija acu bolīšana, tad acu raustīšana un tad plecu raustīšana. Sākumā 3 nedēļas dzērām magniju B6, bet nelīdzēja. Tad 1 mēnesi Pavlova mikstūru, bet tas arī nelīdzēja. Tagad jau 1 mēnesi viņš dzer noofenu pa pusītei 2 x dienā. Liekas, ka ir uzlabojumi, bet ir sācies kaut kas jauns. Viņš novelk krekla kreiso augšējo daļu uz leju un galvu pieliec pie kreisā pleca. Galvenais jautājums gan man ir par to, vai noofenu var pārtraukt tā pēkšņi uzreiz pēc 1 mēneša, vai nevajag to darīt pakāpeniski? Un vai ir kādas citas iespējas, kā cinīties ar tikiem? Un, vai tie var pāriet arī paši? Jo visu laiku sanāk bērnam dot zāles...

Labdien, Ieva.
Uz jūsu uzdotajiem jautājumiem var atbildēt jūsu ārstējošais neirologs.
Ar cieņu.
Jautā: eduards
Labdien.Klepojot izdalās baltas krēpas,lūdzu skaidrojumu,kāda varētu būt diagonoze.

Labdien, Eduard.
Krēpas izdalās vai pie elpošanas ceļu iekaisumiem vai pie infekciozi alerģiskiem procesiem.

Ar cieņu.
Jautā: Rita
Labdien. Vēlētos jautāt LOR speciālistam. Noslimoju divas nedēļas ar stiprām iesnām. Nēkādi tautas līdzekļi, pilieni, pūšamie līdzekļi iesnas neizārstēja. Pēc nedēļas vienu nakti jutu sāpes ausī. Pilinot auss pilienus sāpes pārgāja, bet auss aizkrita. Iesnas sāku ārstēt ar antibiotikām- Doxycelin. Iesnas pārgāja, bet auss vēl joprojām īsti nav atkritusi. brīžiem jūtu , ka atkrīt auss un jūtos tā itkā nekas nebūtu bijis, bet aizkrīt un atkal īsti nedzirdu. Vai tas pāries pats no sevis? Pie LOR speciālista tikt nevarēju visu divu nedēļu laikā.

Labdien, Rita.
Bez apskates un slimības vēstures neko pateikt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Jānis
kas tas varētu būt?pa retam kasas lēni dzīst sasitumi,vell ir parādījušas tādi melni punktiņi un mazas nelnas spalvas un biezi kasas

Labdien, Jāni.
Lai diagnosticētu ādas parādības ir jāredz izmaiņas uz ādas.
Ar cieņu.
Jautā: Andris
Sveiki, man jau paris menesus sap labaja sana zem ribam. Aizgaju pie arsta uztaisiju analizes(asins,urina) analizes labas tikai nieres esot aptaukojusas vajagat est pareizi un vairak kusteties. Un vai tiesam ja pareizi edisu un sportosu tas kaut ko mainis? Baidos ka nav kaut kas nopietnaks?vai nebutu jaaiziet vissmaz un utrasonografiju vai rengenu?

Labdien, Andri.
Grūti atbildēt uz jūsu jautājumu par problēmas nopietnību, bet, lai precizētu informāciju par savu veselības stāvokli ultrasonogrāfiju varat uztaisīt.
Ar cieņu.
Jautā: Alita
Labdien! Virs acim, sakot no ieksejiem kaktiniem uz augsu pa diognali, veidojas udenaini,gareni,uztukusi maisini.Ada lobas,klust sarkana.Nieres parbauditas.kur griezties bez gim.arsta Paldies!

Labdien,Alita.
Grūti spriest par minētajiem veidojumiem tos neredzot, bet iespējams tā ir alerģija, tāpēc ieteicama vizīte vai pie alergologa, vai dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: Romans
Labdien.....
Man jau kretnu laiku sap veders ta saucama saulite.Kad sanervozejos vaj nezinu pat laika maina tada spedosa sape.Kad edu sajuta ka viss trombejas un sastajas un krajas tik.Spiedosas sapes ka pat elpot trukums reizem un sap pat jostasvieta.Aptieka viens pa otru gudraks.Dzerot pat teju sajuta ka veders piepildas un ciets paliek.Loti mokosas sapes,Sakot var but vai aizskungis vaj kungis pats.Kodomajat.Paldes

Labdien, Roman.
Pēc apraksta spriežot jums ir problēmas ar gremošanas traktu, bet, lai precīzi uzstādītu diagnozi ir nepieciešams veikt izmeklēšanu. Vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī varam piedāvāt veikt mūsu medicīnas iestādē. Iepriekš obligāti jāpierakstās.
Ar cieņu.
Jautā: Kristine
Sveiki!cik maksa vispareja organisma izmeklesana,un vai braucat ari pa novadiem veikt izmeklesanu?

Labdien, Kristīne.
Vispārējā organisma izmeklēšana maksā 65 Eur. Mūsu medicīnas iestāde atrodas Rīgā, Dārzaugļu iela 1-213, pa novadiem nebraukājam.
Ar cieņu.
Jautā: Liene
Sveiki!Manam dēliņam(2 gadi) jau trešo reizi pusgada laikā ir bronhīts, viss beidzas ar slimnīcu!Vai tas varētu liecināt par astmas veidošanos?Un kur mums būtu ieteicams vērsties, lai noskaidrotu kaut ko smalkāk kāpēc tā ir?

Labdien,Liene.
Bieži bronhīti varētu pāriet astmātiskos procesos, bet, lai šādu prognozi stādītu ir jābūt pilnīgai informācijai par bērna veselību. Varam piedāvāt veikt diagnostiku - izmeklēšanu, Jūsu bērniņam, mūsu medicīnas iestādē vai vēršaties pēc palīdzības Bērnu slimnīcas konsultatīvajā poliklīnikā.
Ar cieņu.
Jautā: Ance
labdien! Vai varetu kads informet mani par analizem ? Vel neviens arsts nav paskaidrojis kapec augsts b12 vitamins radijums ir800 jau no 2013 gada.

Labdien, Ance.
No viena jūsu minētā rādījuma nekādus secinājumus un komentārus sniegt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Ineta
Vai drīkst un ja drīkst, tad kādus fiziskus vingrinājumus var veikt ,ja pieaugušam cilvekam ,(51 gads ,sievietei)ir nabas bruka.Man vairak interesē ,vai drīkst vēdera muskulatūru trenēt.jo pie katra tāda treniņa naba ļoti nospriegojas.Un kā ar citām fiziskām nodarbēm.?

Labdien, Ineta.
Nekādas fiziskas nodarbes nav ieteicamas. Visu sīkāk izrunājiet ar savu ķirurgu.
Ar cieņu.
Jautā: Jolanta
Sveiki man jau tris mēnešus sāp labais sans,biju slimnīca uz sonogrāfiju neko neatrada. man aizdomas uz hronisko apendicitu,. kad biju pie ginekologa ar šo problemu viņš pateica ka man viena olnica ir lielaka par otru. bet es šaubos ka deļ ta man tik stipri sapetu sans un butu iekaisuma temperatura. Ka jūs domajiet?

Labdien, Jolanta.
Iemesli sāpēm labajā sānā var būt vairāki, tāpēc bez izmeklēšanas neko komentēt nevaram. Ja Jūs gribat zināt mūsu viedokli par savu veselības stāvokli, tad varam piedāvāt veikt pie mums vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku.
Ar cieņu.
Jautā: Elina
Labdien!

Man jau nedēļu zem kājas 3 pirksta ir bumbulis ciets un tas sāp kad eju. No sākuma bumbuli nejutu, tikai sāpēja, vakar sataustīju bumbuli pie kaula. Tāda sajūta ka kauls palicis lielāks.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: Santa
Sveiki!
Mani satrauc sāpes krūtīs. Parasti pēc ēšnas jūtu žņaudošas sajūtas pakrūtē. Šad tad āsas sāpes sirds rajonā kreisajā pusē, kas ātri pāriet. Esmu satraukusies kas tas varētu būt. vai kas ļoti nopietns. esmu jau pierakstījusies pie ārsta, bet dzīvoju UK, tāpēc gribētu dzirdēt mūsu ārst viedokli.
Paldies jau iepriekš!

Labdien.
Bez izmeklēšanas nekādas diagnozes uzstādīt nevaram. Iespējams, ka sāpes pēc ēšanas ir saistītas ar kaut kādām gremošanas sistēmas problēmām, kuras ir nepieciešams noskaidrot.
Ar cieņu.
Jautā: Anete
Labdien.
Man ir delins kuram ir 8 meenesi un mums jau divi menesi ja ne vairaak ir sarti pleki pie kraanina palieli nav apali plankums un sodien paradijas pumpinas un sarti plekis saus uz dupsuka. Veleejos zinaat no ka tas vareetu buut?
Bijam BUK pie dermataloga tur mums pateica tas nekas traks nav lai smerejam ar mitrinosu kremu bet nekas nemainas tik viss paliek lielaks.
Vel mums ir sarti sausi pleki uz puncisa kuri jau paradas uz mugurinas. No ka tie varetu but,un kapec vini metas? Vai tas nav bistami? Varbut drosibas labad doties pie alergaloga,bet vai vini maces pateikt no kaa mums soe pleki..?

Labdien, Anete.
Bez diagnostikas un bērna apskates nekādus ieteikumus dot nevaram, tāpēc apmeklējiet alergologu.
Ar cieņu.

Jautā: Dāvis
Sveiki . ko man dariit . ja man uz kakla ir jūtams neliels augonis . bunbulitis . šad tad iesāpas.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: kaspars
man ir 37 gadi,man peksnji gada laika pazuda gandriz pilniba uz sejas vaigi.ta vis parejais kermenis normals,vot tikaij seja novajejusi.es loti daudz stresoju,un ilgi nebiju normali edis delj stresa,vai ir iespeja dabut vaigus atpakalj,ja ja tad ka un cik ilga laika?paldies jau ieprieksh,kaspars

Labdien, Kaspar.
Regulāri, pareizi ēdot un, ja, organismā nav veselības problēmas, tad noteikti atgūsiet savu iepriekšējo izskatu.
Ar cieņu.
Jautā: Kristīne
Labdien! Mani uzstrauc ka ir aizkavejusas menesreizes jau 14dienas,testi negativi visi un biju pie ginakaloga tur dzemde uzradijas kaut kas ipatnejs ka olsuna varetu but dzemde un vel vienkars neattistas vina? No krusu galiem man ar izdalas tads gaisi dzeltens skidrums.Vai var pastavet ka esmu stavokli un uzradisies pec laika tikai pozitivi?

Labdien, Kristīne.
Ja jums pēc ginekologa vizītes viss nekļuva skaidrs, tad ieteicama atkārtota vizīte pie ginekologa, lai noskaidrotu visus sev nesaprotamos jautājumus.
Ar cieņu.
Jautā: Marta
Labdien,
šodien neviļus vienkārši pārlaižot ar roku pāri galvai, sajutu galvas augšpusē sāpīgu ādas pacēlumu (līdzīgs punam), taču pēdējā laikā īsti neatceros, ka būtu sasitusi galvu. Pēdējās 2 nedēļās ir arī liels stress, jo patreiz kārtoju valsts eksāmenus, lai pabeigtu augstskolu. Tad nu vēlējos jautāt, vai kas tāds varētu būt saistīts ar paaugstinātu stresa stāvokli un vai man būtu nopietni jāsāk satraukties. Itkā klīniskā aina liekas jau kādreiz tāda ir bijusi un tam neesmu pievērsusi uzmanību, taču šoreiz kaut kā neliek mieru. Ar nepacietību gaidīšu Jūsu atbildi.

Labdien, Marta.
Ar stresu šis izaugums noteikti nav saistīts. Ieteicama vizīte pie ķirurga, lai veicot izmeklēšanu -apskati ārsts varētu ieteikt nepieciešamo ārstēšana veidu.
Ar cieņu.
Jautā: Marika
Labdien.
6gadigam puikam US sēklinieku sledziens-Labas puses [nedzudz palielināts epidimid, stāvoklis pēc labās puses hidatīdes torsijas. Ko tas nozīmē? -ka bērns būs neauglīgs? Pe kāda ārsta jāgriežas tālāk? vai to nevar izārstēt?
paldies.

Labdien, Marika.
Ieteicama vizīte pie bērnu urologa.
Ar cieņu.
Jautā: Dace
Labdien.

Man ir sekojoša problēma - žāvas. Tās var ilgt stundu no vietas un var ilgt arī 3-7 dienas no vietas. Ir parādījusies arī miega apnoja - naktī uztrūkstos augšā no tā, ka šķiet neesmu kādu brīdi ievilkusi gaisu. Tā tas mēdz gadīties vienu līdz divas reizes nedēļā un 1līdz 4 reizes pa nakti. Papildus tam, mēdz būt arī bezmiegs. Vietām ir sausa āda vai sarkani plankumi pēc mazģāšanās. Tas viss sākās no brīža, kad paliku stāvoklī ar otru bērnu un nunir pagājuši jau 7 mēn kopš bērna dzimšanas, bet problēmas ir palikušas. Vēl bija nelielas ūdeņainas pumpas starp pirkstiem. Tās gan tagad ir pazudušas. Ar šo problēmu eju pie savas ģimenes ārstes jau vairāk kā gadu, sākumā bija jādzer Meldonium, bet tas nelīdzēja. Tad parakstīja Phezam, no tā efekts bija īslaicīgs. Esmu bijusi arī slimnīcā, lika sistēmu, laida diazepamu, bet arī no tā nebija nekādas jēgas. Tagad parakstīja Noofen, bet nekādus papildus izmeklējumus. Meklēju citu ģimenes ārstu, bet tajā pat laikā meklēju iespējas noskaidot, kas tas varētu būt arī no citu ārstu pieredzes. Ar cieņu, Dace.

Labdien, Dace.
Ja Jūs vēlaties mūsu viedokli, tad varam piedāvāt veikt mūsu medicīnas iestādē organisma izmeklēšanu -diagnostiku šūnu līmenī. Iepriekš ir jāpierakstās.
Ar cieņu.
Jautā: Ina
Labdien!
Sakiet ,ludzu,vai diognostika var noteikt kadas ir psihiskas problemas,to celonus?
Un kaa arstejat psihiskas problemas?
Ar dabigem lidzekliem?
Paldies.!

Labdien.
Ar psihiskām problēmām strādā psihiatrs nevis diagnostikas speciālists. Pārsvarā pie psihiatriskām problēmām ir jālieto speciāli paredzētas ķīmiskās zāles, dabas preparāti pie nopietnām psihiskām problēmām palīdzēt vairs praktiski nevar.
Ar cieņu.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?