• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Laura
Labdien,gribu pajautat,esmu apmeram 5 grutniecibas menesi man pampst laba kaja potite.vai man griesties pie ginekologes vai gimenes dakteres ja nepieciesama darba nespejas lapa?

Labdien.
Griežaties pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Iveta
Labdien!

Meklēju speciālistu kurš varētu palīdzēt manam 8 gadīgam dēlam ar uzvedību skolā, neņem vērā skolotāju aizrādījumus, uzvedās skaļi, sarunājās stundās, traucē darbu stundās, kaujās ar klasesbiedriem. Raksturs ir smags jau no mazām dienām. Mājās tikt galā ir iespējams, grūti bet tiekam, ar režīmu un stingriem konkrētiem norādījumiem, bet diemžēl skolā kontrolēt man nav iespējams viņa uzvedību.
Nevaru Jūsu mājas lapā atrast sadaļu par izmaksām.
Ja mēs nolemjam pie Jums vērsties, kādi ir apmeklējuma biežumi nedēļā vai mēnesī un periods kurā ir iespējams mainīt bērna domāšanu un uzvedību, iekļauties pozitīvi skolas dzīvē
Paldies jau iepriekš par atbildi
Ar cieņu,

Labdien!
Es pati pašreiz nestrādāju ar bērniem, varu ieteikt vērsties pie savas kolēģes, Jūlijas Tepļakovas, kurai ir liela pieredze darbā ar bērniem.
Ar cieņu,
Anita Čodere
klīniskais psihologs, eksistenciālais psihoterapeits.
Jautā: Daina Pr.
Labdien!

Jau kādu laiku esmu ievērojusi dīvainas sāpēs tieši sirds rajonā. Tās parādās nemanot. Jūtu izteikti tad, kad ievelku dziļi gaisu, bet tad lēnēm pūšu ārā, jo sāp. Man kādreiz bija prbolēmas it kā ar sirdi, gan pēc kard.Lāces teiktā, sirds bija ideālā stāvoklī, savukārt ģimenes ārsts lika dzert 1 mēnesi sird pilienus un magniju B6. Toreiz sāpēs izpaudās - durās sirdi ik pa laikam.

Labdien, Daina.
Iespējams jums ir starpribu nervu iekaisums.
Ar cieņu.
Jautā: Ilona
Labdien, bērnam kājas apakšā uz spilventiņa uzmetās cieta pumpa. Pumpas galviņa ir atvērusies, bet strutu nav. Kas tas varētu būt? Un ar ko varētu ārstēt?

Labdien.
Lai varētu ieteikt ārstēšanu un izteikt kādu viedokli par izsitumiem uz ādas un pumpām tās ir jāredz un jāapskata. Iesakām apmeklēt ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Irina
man satrauc berna emocionalais stavoklis,septembri pargajam uz citu darzinu,un bernam paradijas skielesanas,acu skata noversanas problemas.Ko darit,vai tas varetu but uz nervu pamata,jo katru ritu raud,kad iet grupina.?

Labdien!
Jūsu rakstītais varētu daļēji norādīt uz to, ka bērnam ir adaptācijas grūtības, kas izpaužas gan kā raudāšana, gan arī kā dažādas somatiskas un fizioloģiskās problēmas. Ir svarīgi sniegt bērnam pēc iespējas vairāk atbalsta šajā laikā un palīdzēt izrunāt tās lietas, kuras viņu satrauc un par kurām viņš pārdzīvo. Ja problēmas nepazūd, tad būtu jāapmeklē ārsts, un ja viņš norādīs, ka šīs problēmas nav saistītas ar fizioloģiskām vainām, tad būtu vēlams apmeklēt bērnu psihologu, kurš palīdzēs tikt galā ar iekšējo emocionālo spriedzi.

Ar cieņu,
klīniskais psihologs, eksistenciālais psihoterapeits,
Anita Čodere.
Jautā: jana
Par ko varētu liecināt sausa mute un izkaltis kakls? Visu dienu dzeru ūdeni, bet mute tikuntā sausa. Novēroju arī to, ka nedaudz iesnas parādījušās

Labdien, Jana.
Sausa mute var liecināt par alerģiju, saindēšanos, paaugstinātu cukuru asinīs, vai arī var būt saistīta ar kāda medikamenta lietošanu.
Ar cieņu.
Jautā: Татьяна
Добрый день. Я хотела бы уточнить - у вас есть процедура для лица, зоны декольте при старении и вялости кожи. Она делается в виде уколов или мезороллером?

Labdien, Tatjana.
Ārste - mezoterapeite sejai, kaklam un dekoltē zonai piedāvā anti-aging komplekso procedūru:
- vispirms aroma-pīlings ar 100% dabisku ēterisko eļļu kokteili, sejas masāžu,
- tad mezoterapijas procedūra ar Hialuronskābi, organisko Silīciju un vitamīniem.
Ar cieņu,
ārste-mezoterapeite L. Baltā
Jautā: Anna
Labdien!

Vēlējos jautāt, vai zāles Doxy-M-Ratiopharm 100 mg, lietojot 5 dienas, var kavēties menstruācijas 5 dienas? Grūtniecība nav.

Paldies jau iepriekš par sniegto atbildi!

Labdien, Anna.
Tas ir ļoti individuāli, bet jebkuras zāles var nojaukt menstruālo ciklu.
Ar cieņu.
Jautā: imants
Sveiki man ir 26gadi dzivoju kopa ar savu miloto meiteni jau 3gadus.. problema ir tada ka man ir viena ola. Vai tas varetu but iemesls kapec vinja stavokli nevar palikt? Bet nesaprotu vina bija vienu reizi stavokli bet vinjai sakas spontanais aborts!

Labdien, Imant.
Iesakām jums apmeklēt urologu un meitenei ginekologu. Un pēc tam kopīgi risināt šo problēmu.
Ar cieņu.
Jautā: Svetlana
man ir kartigi iespiesta roka. biju pie kirurga nekādu lūzumu nav. tikai pamatīgi sapampusi roka un nobrāzta. jautājums ir tāds- kā labāk ārstēt lai sapampums mazinās.

Labdien.
Tā kā jūs bijāt pie ķirurga, tad ieteicam izmantot ārsta ieteiktās ārstēšanas metodes.
Ar cieņu
Jautā: Jānis
Sveiki, jau kādu laiku sāp sēklinieki, vizuāli izskatās, ka viņos kaut kas kustas. Pagaidām nav iespēju tikt pie ārsta.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: agita
Sveiki. Man ir problema ar to ,ka deguna jau paris dienas ir jutama viena smaka. Nenemot vera kur atrodos majas,darba vai ara uz ielas. Tiesam nezinu ko iesakt. Mani biede tas , ka vartu but saistits ar snadzenu iekaisumiem..vai ko tadu.. Jo pedejaja laika ir paradijusas ari galvassapes ...

Labdien, Agita.
Iesakām apmeklēt ārstu, lai veiktu izmeklēšanu un noskaidrotu sūdzību iemeslu.
Ar cieņu.
Jautā: Guna
Labdien!Man 35.Nesen saslimu ar Laima slimību. Ģimenes ārsts man izrakstīja antibiotikas Azithromycin 500mg tabletēs. Izdzēru 5 dienu kursu - it kā viss ir kārtībā. Slimība uzveikta. Pēc neilga laika vajadzīgajā laikā nesākās mēnešreizes. Domāju, ka tas antibiotiku dēļ vai arī esmu bērniņa gaidībās.

Aizgāju pie ginekologa, kurš apstiprināja, ka esmu stāvoklī. Bēda tāda, ka ārsts apgalvo, ka manis dzertās antibiotikas varētu atstāt pat nopietnu un negatīvu iespaidu uz augli,50 uz 50,un varbūt labāk veikt grūtniecības pārtraukšanu. Griežos pie Jums pēc palīdzības un viedokļa, jo varbūt, ka tas ir tikai mana ārsta viedoklis. Jau sen vēlos ieņemt bērniņu, tas būtu mans pirmdzimtais. Ilgu laiku tas neizdevās un būtu ļoti žēl viņu zaudēt. Jau iepriekš liels paldies par atbildi!

Labdien, Gunta.
Iesakām ieklausīties jūsu ārsta viedoklī, jo protams neviens nevar garantēt, ka pēc nopietnu medikamentu lietošanas varētu būt problēmas ar grūtniecību un augļa attīstību. Varat pakonsultēties vēl ar kādu citu ginekologu, bet neviens nevar izslēgt šo negatīvo antibiotiķu ietekmi uz grūtniecību.
Ar cieņu.
Jautā: aiga
Labdien! Gribēju uzzināt,kas man varētu kaitēt. Vakar vakarā sāka sāpēt zem nabas vairāk uz labo pusi. Tad kad cēlos no gultas ar meitiņu uz rokām ( 6 kg.). Tad pārgāja. Vēlāk mazāku smagumu cēlu,atkal iesāpējās. Tad vairāk nekā. Un vēl reizi,kad sasprindzinot vēderu cēlos no gultas. Kad gulēju nekas nesāpēja itkā. Šodien vienu reizi iesāpējās. Bet tagad itkā nekā. Temperatūras nav. Vakar spiežot tajā vietā, sāpēja. Šodien spiežot nesāp.

Labdien, Aiga.
Grūti kaut ko komentēt. Iespējams, ka tie ir starpribu nervi. Ja sāpes nepāriet jāveic izmeklēšana, lai noskaidrotu sāpju cēloni.
Ar cieņu.
Jautā: Aija
Labdien!
Manai mazmeitiņai ir 8 mēneši un znots viņu dažreiz ņemklēpī un tā abi sēž pie datora. Manuprāt, tas ir ļoti kaitīgi, jo, cik es saprotu, 1) viņai vēl nav nostabilizējusies redze, 2) datorspēlītes ātri ņirbinās gar acīm un tas nav veselīgi, jo acis nogurst pat veselam attīstītam organismam, kur nu vēl zīdainim, 3) šādi neko jaunu bērns nevar ne iemācīties, ne iegūt jaunas iemaņas, 4)tāda vienveidīga sēdēšana nav laba mugurkaulam. Jautājums - varbūt es kļūdos un šāda nodarbe neko sliktu bērna redzei un stājai nenodara un gluži otrādi bērniņš atrāk pieaug?

Labdien, Aija.
Izrunājiet šo situāciju ar saviem ģimenes locekļiem. Protams, dators atstāj negatīvu ietekmi gan uz pieaugušajiem, gan uz bērniem.
Ar cieņu.
Jautā: Mārtiņš
Labdien!
Man ir sekojoša problēma, kad esmu miera stāvoklī parasti, kad eju gulēt, jūtu kā sitas mana sirds, tā traucē iemigt.
Ikdienā nejūtu, ka butu kādas problēmas ar sirdi, gadu atpajaļ apmeklēju kardiologu, uztaisija pilnu pārbaudi sirdij, neko neatklāja.
Divus gadus atpakaļ man diagnosticēja spondiloartrītu, vai tas varētu būt iemesls šīm sajūtām?
Kā man vajādzētu rīkoties, kādu ārstu apmeklēt, un vai ir kāds risinājums šai problēmai?
Ar cieņu Mārtiņš.

Labdien, Mārtiņ.
Iesakām no sākuma griezties pie neirologa, ja viņš problēmas neatrod tad pie endokrinologa.
Ar cieņu.
Jautā: Evita
Sveiki. Tada problema ka bernam 1.5.mēn. bet katru nakti ceļas augšā,nav bijusi tada nakts kad guļ visu nati, esam dzeruši sīrupus nomierinošos,tejas ,bet nekā. parvietojam gultu,arī neka. ko iesākt.

Labdien, Iveta.
Konsultējaties ar savu bērna ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Kristīne
Labdien, pirms 5 gadiem iespiedu pirkstu durvīs, naga sakne bija uz augšu, man viņu piešuva atpakaļ, traumētais nags nogāja, bet uzauga dubultnags, tagad tas ir zaļgani brūns un izskatas ļoti briesmīgi, kur man griezties, lai varētu kaut ko darīt lietas labā?

Labdien, Kristīne.
Ar savu problēmu griežaties pie dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: daina
Labdien,es velos uzzinat vai jusu centra var izarstet kuperozi.

Labdien.
Kuperoze ir asinsvadu problēma. Tāpēc iespējams strādājot ar asinsvadu stiprināšanu var šīs ādas izmaiņas pamazām uzlabot. Parasti šī problēma ir saistīta ar dziļākām izmaiņām organismā, tādēļ nepieciešama diagnostika, lai saprastu vai organismā nav citas saistaudu saslimšanas. Un tad arī var lemt par terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Evita
Sveiki!
Man jau kadu laiku ir mazins sapigs mumbulits labaja puse kur ribas beidzas.
Vai man ir verts uztraukties?

Labdien.
Neredzot veidojumu neko par viņu nevar spriest.
Ar cieņu.
Jautā: liga
Labdien!
Pirms nedels uztaisiju abortu vis noriteja labi! Passajuta ari laba,bet vakar um sodien no krutim izdalas caurspidigs skidrums! Vai tas ir normali?

Labdien, Līga.
Tā var būt normāla parādība, bet ieteicama konsultācija pie ginekologa.

Ar cieņu.
Jautā: Anita
Labdien!Vai vedot bērnu uz diagnostiku ir jāņem līdzi izraksti no citiem dakteriem? Vai zinot uzstadītās diagnozes,es varu saņemt neatkarīgu viedokli?Jau iepriekš liels paldies!

Labdien, Anita.
Veicot pie mums diagnostiku jūs noteikti saņemsiet neatkarīgu viedokli, bet katrai diagnostikai ir sava specifika, tāpēc iepriekš veikto izmeklējumu izraksti var papildus palīdzēt noskaidrot jūsu bērna problēmas.

Ar cieņu.
Jautā: Sintija
Labdien man ir problema ar vederu vibs ir liels un ka piespiez sap, un es pienemos svara pa 5 kg nedela, un es nesu stavokli, kas ir ar vederu?


Labdien, Sintija.
Vēdera uzpūšanās iemesli var būt dažādi - disbakterioze, sēnes, parazīti, baktērijas, fermentu trūkums utt. Tāpēc, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus ir nepieciešams veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu diagnozes.
Ar cieņu.
Jautā: Rolands
Labdien.
Darba celot smagu maisu nu 40kg ne ta iesapejas spranda,nakamaja diena viena briidi darba ta iesapejas mugura starp lapstinam un viss palika loti stivs taja apvidu.
Ko man dariit??
Vai tas pats paries no sevis?

Labdien, Roland.
Ieteicama konsultācija pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: dace
Labdien, meitai 6gadi ir iekaisusi, sarkana nabina . nav estgriba, nogurums. kas tas varetu but, majas apstaklos ir arstejams ? paldies

Labdien.
Diez vai iekaisusī nabiņa ir par iemeslu neēšanai, ja bērnam nav apetītes, pirmais ko iesakām darīt ir iedot pret parazītu, pret tārpu līdzekli. Ja nabas iekaisums nepāriet griezieties pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Laima
Labdien ! es ļoti uztraucos par savu mammu, viņai bija izlūzis trešais zobs augšžoklī, viņa aizgāja pie ārsta tikai pēc divām dienām (bija izbraukusi ārzemēs) viņai bija palikusi sakne ko arī izrāva. teica ka ārsts esot ilgi tur ''čakarējies'' . Tagad viņai jau ilgu laiku labāk nepaliek. viņai tas zobārsts izrakstīja hikoncilu , bet labāk nepaliek, sākas veselības problēmas. Sūdzas par galvas sāpēm Es domāju ka viņai ir iekaisis trijzaru nervs, bet nezinam ko darīt, kādi tautas līdzekļi vai nekaitīgus pretsāpju līdzekļus lietot? Vai jēga iet atkal pie tā paša ārsta, vai tomēr meklēt spēcīgākus ārstus kādā no rīgas klīnikām???

Labdien.
Iesakām griezties Stomatoloģijas klīnikā pie zobārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Zaiga
Sāpes aci In blakus dobuma lidz par deniņiem ,pieteikusi un spēcīgi asarojosa un sasartusi acs!


Labdien.
Ieteicama vizīte pie acu ārsta.
Jautā: sarmite
Labdien es gribu uzinat Sensitiv Imago diagnostika var pateikt iekaisumu,infekciju ,alergiju,stafilakoki ,streptakoki.Paldies


Labdien, Sarmīte.
Diagnostikas laikā tiek izmeklēts katrs orgāns un sistēma. Un tiek noskaidroti visi iekaisumi un patogēnā mikroflora organismā.
Ar cieņu.
Jautā: Nadīna
Labdien,
mani ik pa laikam moka asas sāpes labajā paribē, tās mēdz būt tik stipras ka nevar ievilkt dziļi elpu, jo sāk sāpēt vēl vairāk. Kas tā varētu būt par vainu un pie kāda speciālista man būtu jāgriežās ar šādu problēmu?

Labdien, Nadīna.
Labajā paribē atrodas vairāki orgāni, pleiras kupols, starpribu nervi, diafragma utt., tāpēc pateikt kas ir par vainu nevaram. Varam piedāvāt veikt pilnīgu organisma pārbaudi - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sūdzību cēloni vai arī griežaties pie sava ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: LIGA
Labdien.Man loti reibst galva.Citreiz jutu ka stavot pamats zem kajam pazud.vakaros nevaru aizmigt jo ka aizveru acis ,jutu ka viss ligojas.Ko jus ieteiktu?Varbut kadas zales?Pedejas dienas jutu sapes spranda,varbut no ta?Ar cienu LIGA

Labdien, Līga.
Mēs nevaram ieteikt nekādu ārstēšanu, ja nezinām diagnozi. Ja vēlaties mūsu viedokli un ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt pie mums diagnostiku, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: Zane
Situacija sekojosa.Februara beigas dabuju vairakus sitienus pa kreisas galvas pusi.Rezultata arsta sledziens- pamezgijums zokla locitava ,kaa ari konstatets apakszokla luzums.Luzums pasai nezinot sadzijis,bet kaa ar pamezgijumu?arsti tur neko nevar padarit.Katru dienu lidz sim bridim jutu,ka zokla locitava sapiga un it ka sakeries un kustinat apakszokli uz vienu vai otru pusi ir traucejosi.Sapes ir locitava tur pie auss netalu no deniniem Ka bus turpmak,vai vecumdienas jaaopere sejas kauli?

Labdien, Zane.
Ar saviem jautājumiem griezieties pie sejas ķirurga, jo pilnīgi neko nezinot par esošo problēmu mēs komentārus sniegt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Airita
Ka arstet vegetativo distoniju?


Labdien.
Ar veģetatīvo dostoniju ir jāstrādā kompleksi un ilgstoši.
Jautā: Una
Labdien!Vai grutniecibas laika drikst lietot furodoninu?

Labdien.
Par zāļu lietošanu grūtniecības laikā lasiet zāļu anotācijā.
Jautā: Maija
Kam ir domatas folskabe tabletes?

Labdien.
Šo preparātu lieto dažādos gadījumos. Sīkāku informāciju varat apskatīties http://www.medroom.lv/lv/produkti/veselibai/vitamini-un-mineralvielas/folskabe-1000mcg
Jautā: sarmite
Labdien es gribu uzinat ar Imago
Diagnostikas aparatūru var uzina visas savas slimibas vins pat deguna vai kakla slimibas ,stresa ari redz un cik tas maksa un cik reiz jabrauc.PALDIES.

Labdien.
Veicot vispārējo organisma diagnostiku mēs noskaidrosim visus iekaisuma procesus organismā (tai skaitā arī kaklā un deguna dobumā) , kā arī uzzināsim vai organismā ir sliktās baktērijas,sēnes, parazīti. Diagnostika maksā 65 Eur. Visu pakalpojumu izmaksas ir norādītas mūsu mājas lapas sadaļā : Mūsu pieejamo pakalpojumu CENU LAPA. Uz diagnostiku obligāti ir iepriekš jāpierakstās.
Ar cieņu.
Jautā: sarmite
Man ir sajūta, ka kaklā kaut kas traucē. Laiku pa laikam uz mandeles parādās dzeltenīgi kunkulīši ar nepatīkamu smaržu. Biju pie lora paskatijas un teica ka ediena atlikums skalo ar Furazolu un kumelisu teju, nekas traks nau .Bet nekas nemainas kakla spiez trauce un LIEKAS KA KAUT KAS TUR KRAJAS , znaudz gruti elpot sajuta riebiga .Es biju jau pie 4 LOR daktarim un vini tikai ta pavirsi paskatas un saka nebaidies nenoznaugs ,ta sajuta man jau pus gadu ir varbut jus varat man kaut ko ieteikt es vairs nezinu pie ka iet ..Vairogsdzedzers parbaudits,kungis ari no ta teica nevar but.

Labdien, Sarmīte.
Ja jūs vēlaties mūsu ieteikumus, tad nepieciešams ir veikt vispārējo organisma izmeklēšanu - diagnostiku un noskaidrot sūdzību iemeslus. Izejot no diagnostikas rezultātiem tad arī ieteiksim tālāko rīcības plānu veselības uzlabošanai.
Ar cieņu.
Jautā: madara
Sveiki. Varbut man veidojas kaada slimiiba. Man pa daudz kriit mati aaraa no galvas. Esmu izmaaciijusies friziere un zinu ka tas ir par daudz. Man ir lielas skumjas, paardziivojumi,taada kaa depresija. Liels stress.Daudz uztraucos, un raudu. Est negribu, neprasaas. Taa jau kaut ko eedu, knaabaaju. Vai tas vareetu liecinaat par anoreksiju.

Labdien, Madara.
Matu izkrišana varētu liecināt par dažādām veselības problēmām, lai uzzinātu iemeslus ir nepieciešama organisma izmeklēšana. Jūs aprakstītie simptomi par anoreksiju gan neliecina. Iespējams, ka jūsu sūdzībām par iemeslu ir nogurums un liels stress.
Ar cieņu.
Jautā: Jāzeps
Labvakar!Man sāp galva un mugura jau 8 gadus, ir veiktas vairākkārtējas magnētiskās rezonanses,doplerogrāfija,visas analīzes ko nododu katru mēnesi ir labas...konsultējos ar psihologu..Neirologs arī nekādu vainu nevar atrast..nogurums un sāpes jau ir neizturami..vai varat dod kādu padomu?Paldies..

Labdien, Jāzep.
Ja vēlaties mūsu padomu un ieteikumus, tad nepieciešams ir veikt vispārējo organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: sigita
sveiki,gribeju jautat esmu lioti noraizejusies,redziet man jau menesi ir lioti uzputusies vedara lejas dalia,diskomforta sajuta ka ari visu laiku ir sapes vedara lejasdala,vairak labaja puse,bet pasa leja.pa briziem ta ka velkosa sajuta mugurai,milejoties ar viru ari ir sapes,nelielas bet briziem asas it ka ieduras ka ar adatu.mans ginekologs nekadu citu atbildi nesniedz tikai pateica ka man vedara ir loti daudz skidruma un esot vairakas cistas,kuras noteikti parplisis,man ir sajuta ka tur ir kas nopietnaks,jo lidz ar to izjutu vel ari bezspeku

Labdien, Sigita.
Ieteicama atkārtota vizīte pie ginekologa. Caur internetu nevar uzstādīt nekādas diagnozes.
Ar cieņu.
Jautā: Arnita
labdien!
esmu grutniece un man varetu but kads menesitis tikai....velejos pajautat kpc man ir vedera lejas dala sapes taka uz menustracijam?
es nevaru saprast kpc man tadas ira:(

Labdien.
Ieteicams apmeklēt ginekologu.
Ar cieņu.
Jautā: Zinta
Labdien,te atkal es.Jā,izrādījas,ka ta bija alergija no putekļu ercītem.Tomer ka no ta vislabak izvairīties? un vai ir iespejams,ka alergija kādreiz pazūd pa visam?

Labdien.
Visbiežāk alerģija pavisam nepazūd. Centieties izvairīties no alergēniem (putekļiem).
Ar cieņu.
Jautā: Arta
Sveiki!
Man jau 7 dienas ir pīrsings mēlē. Mani ļoti uztrauc ras, ka pirms divām dienām pamanīju, ka ras sācis strutot. Ko man darīt? Vai skalojot vienkārši ar kliņģerīšu tinktūru strutas pāriet? Labi ir tas, ka man tās strutas ātri un daufz dzen ārā.
Paldis jau iepriekš.

Labdien, Arta.
Iespējams, ka jūsu ķermenis svešķermeni nepieņem vai arī iespējams, ka ir ienesta infekcija. Vēlams apmeklēt mutes dobuma speciālistu.
Ar cieņu.
Jautā: Anna
man uz ceļa parādījās sāpīga pumpa, kuru es izspiedu. nākošajā dienā tā vieta bija uzpampusi un sāp.dažreiz no tās vietas nāk ārā šķidrums.Ko man darīt?

Labdien.
Iesakām griezties pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: lubova
Labdien!Man ir måsa,vinai ir 42 gadi,jau septinjas nedėlas vinjai ir sapampusi kreiså kåja,,ja pa dienu vairak pastaigå,tad vakarå tå såp un ir vai nu zila vai sarkana,pie årstiem ir griezusies gan latvijå gan Irijå,tacu neviens nevar pateikt no kå tas varėt
u but.Zėl,ka nevaru jums nosutit bildes,bet gribetu uzzinåt jusu viedokli.Paldies.

Labdien, Lubova.
Izejot no aprakstītā iespējams, ka ir problēmas ar asinsvadiem, iespējami trombu veidošanās, limfas stāze, bet bez izmeklēšanas nekādu diagnozi uzstādīt nevar.
Ar cieņu.Jautā: Reinis
Labdien!
Man ir 12 gadi. Man jau vairākus gadus niez kāju locītavas. Ko man vajadzētu darīt?


Labdien, Reini.
Šī problēma ir jāizrunā ar saviem vecākiem un jāapmeklē ārsts, lai noskaidrotu vai sūdzībām ir kāds iemesls.
Ar cieņu.
Jautā: margarita
Labdien manam draugam loti svist kajas pedas un loti smird pec sapujusa siera!!! kapec tas notiek? un ka ar to cinities?

Labdien.
Pirmais ko vajag ļoti cītīgi ievērot ir personīgā higiēna un obligāti atbilstoši apavi laika apstākļiem. Kāju svīšanai var būt dažādi iemesli, tāpēc bez izmeklēšanas neko vairāk nevaram ieteikt.
Ar cieņu.
Jautā: Mārīte
Ārstiem ir aizdomas, ka manam dēlam ir krona slimība, vai to ir iespējams diagnosticēt jūsu salonā un vai pie jums ir iespējama arī šādas saslimšanas ārstēšana?

Labdien.
Apstiprināt vai noliegt krona slimību mēs nevaram. Gremošanas traktu mēs varam izmeklēt. Noskaidrot vai problēmas pamatā nav parazīti, vai kādas baktērijas, ja tādi būs, tad piedāvāsim savu terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: sintija
Sveiki!
Veletos pajautat varbut jus varat man palidzet ko es varu darit,ja zidainim auksejas lupas iekspuse ir tadi balta veida pumpas pars.nezinu ko varu darit un pie daktera tieku tik rit un aptieka ar ciet

Labdien.
Ieteicams vērsties pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Rolands
bērnam (12g) apakšā izrauts lielais patstāvīgais zobs, -otrā dienā asiņu kārta dobumā palikusi dzeltenibalta un nelabi ož. Skalot ar kaut ko ārā, jeb nedrīkst aiztikt?

Labdien, Roland.
Ieteicama vizīte pie stomatologa, lai viņš veic izmeklēšanu un iesaka tālāko taktiku.
Ar cieņu.
Jautā: madara
nezinu vai spēsiet atbildēt, bet gribētu dzirdēt jūsu viedokli par smēķēšanu.
ja cilvēks ir smēķējis vairākus gadus no vietas, kā būtu pareizāk to atmest?
pamazām vai uzreiz

Labdien.
Katram cilvēkam tas ir ļoti individuāli. Vienam labāk ir atmest pakāpeniski, citam uzreiz.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?