• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Mārīte
Labdien !
Man rentgens uzrādīja labā pleca Artrozi art.acromioclavicularis dxt, lūdzu sakiet cik tas ir nopietni un kā ārstēties. Man ir 56 gadi.
Pateicos par atbildi jau iepriekš.

Labdien, Mārīte.
Neko sīkāk nezinot par kopējo veselības stāvokli neko ieteikt nevaram. Ieteicama vizīte pie traumatologa - ortopēda.
Ar cieņu.
Jautā: Juris
Labdien,vēlos uzināt kamdēļ ir pastiprināta nieze dibenā,tieši tajā izejas caurumā,esmu izdzēris 3 kursus zāles pret tārpiem vēderā,analīzes neko neuzrāda. Ko vel ieteiktu jūs man izdarī.
Paldies

Labdien, Juri.
Nieze tūplī var norādīt uz : Parazītiem,
Alerģiju,
Paaugstinātu cukura līmeni asinīs.

Ar cieņu.
Jautā: Lita
Kurā klīnikā griezties, ja nepieciešama ginekologa - dermatoļoga konsultācija, jo ir gļotādas (vulvas)saslimšana.

Labdien, Lita.
Informāciju par speciālistu konsultācijām var meklēt internetā vai zvanot uz 1188.

Ar cieņu.
Jautā: Aija
Labdien. Vai putrveidīga vēdera izeja x1 dienā ir patoloģija. Man 34 gadi.

Labdien, Aija.
Bez pilnīgas informācijas par veselību un gremošanas trakta izmeklējumiem neko pateikt nevaram.

Ar cieņu.
Jautā: Ella
Labdien, veletos uzzinat cik maksa vispareja diagnostika, jo neviens arsts nevar pateikt kas ir par vainu asinsspiediens leka nenormali un tam klat puscentrimetigi izaugumi uz adas vecums 50+....


Labdien, Ella.
Vispārējā organisma izmeklēšana - diagnostika maksā 65 Eur.
Ar cieņu.
Jautā: Anda
Labdien Kadi 6 menesi acis Jau nö Rita Sarkanas un dedzinosa sajuta un nogurusas! Neveni pielieni ar nepalidzej. ! Prosculin pilieni kau cik palidzeja ! Bet japielna katras15 min ! Wai warat ko ieteikt !

Labdien, Anda.
Bez izmeklēšanas neko ieteikt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Elisa
Sveiki! Man pirms 2 menesiem saka daudz krist mati un joprojam krit un man tikai 17 gadi vai jus man varat ieteikt ko darit lai apstadinatu matu krisanu un man nesen paradijas ede uz kakla vai tas var but saistits ar kadu slimibu? Paldies jau ieprieks.

Labdien, Elisa.
Lai kaut ko ieteiktu ir jāuzstāda diagnoze un ir nepieciešams veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē.

Ar cieņu.
Jautā: karolina
Labdien, es nezinu ko darīt, bet, man ļoti acis sāp arī ar brillēm un tā notiek ka lasu rakstu un sāpēšana notiek 1h paldies jau iepriekš.

Labdien, Karolina.
Ieteicama vizīte pie acu ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Elina
Labdien. Nu jau kādu pus gadu, kopš ar partneri uzsākām regulāras seksuālās attiecības, vinš jūt pastāvīgu nogurumu un sācis loti daudz gulet pa dienu un nakti. Jāpiebilst, ka vīrietim ir 31 kā arī vins strādā garas darba stundas uz kājām, taču arī iepriekš vins strādāja to pašu darbu, bet bija možs, aktīvs, pietika ar pāris stundām miega. Vai tiešām pie vainas ir sekss? Jo iepriekš vins bija atturējies un nepiekopa pastāvīgas seksuālās attiecības. Dzivojam uk un pie ārsta man būtu pagrūti vinu pierunāt

Labdien, Elita.
Par noguruma iemeslu var būt daudzas veselības problēmas, tāpēc nepieciešama vispārēja organisma izmeklēšana.
Ar cieņu.


Jautā: Elita
Labdien,ļooti sāp visi kauli,hemoglobiins pazems,aknu taukainā hepatoze!Sakiet luudzu vai pie vainas vareetu buut paraziiti..kuri var mitināties zarnu traktā!?arii izsitumi nedaudz uz sejas,bāla āda un ļooti trausli mati!

Labdien, Elita.
Parazīti par pamatu var būt daudzām problēmām, bet noteikti ir nepieciešama izmeklēšana, jo ir izmaiņas aknās. Ja jūs vēlaties mūsu viedokli, tad varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu.
Jautā: Judīte
Labdien man ir sāpes kūts brūnajā dala un ir viss ciets.biju pie ginekologa teica ka tas ir zemādas iekaisums.ja man blakus izveidojas strutu bumbulis viss izstrutoja.aizauga bet atkal viss ir piepampis un sāp ļoti.kurs varētu būt nākamais ārst pie kura varētu meklēt palīdzību.

Labdien, Judīte.
Ieteicama vizīte pie ginekologa vai ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: Laura
Labdien!
Man ir radusies situacija kura jau mani moka no 2012gada. Bet paradas tik sad tad. No sakuma bija tikai galvas reiboni un likas ka drausmigi svistu,nakama reize jau bija ka nokritu,viss palika peksni melns,karstuma vilnis parskreja par kermeni. Bet tresa reize bija tada ka es biju bezsamanas,pat nedzirdeju ka virs ar mammu mani sauc,vai aiznesa uz gultu. Tai bridi man bij tads ka sapnis ka lidinos pa gaisu.. Kapec tas ta ir? kados 8gados izslimoju ercuencefalitu meningiala forma. Tas iznak 13 gadus atpakal izslimoju to. Ko man darit??

Labdien, Laura.
Ieteicama vizīte pie neirologa, lai veiktu izmeklēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Sintija
Sveiki! Šobrīd nav iespējas tikt pie ārsta, bet man ir slēdziens pēc MRG un vēlētos sīkāku un vienkāršāku aprakstu par sniegto slēdzienu. Paldies!

Slēdziens:

Smadzeņu kortikālās attīstības migrācijas anomālija ar pelēkās vielas heterotopijām pie kreisā deniņu raga.

Labdien, Sintija.
Ar savu slēdzienu apmeklējiet neirologu.
Ar cieņu.
Jautā: Santa
Labdien!
Man veica kolonoskopiju,kur tika izgriezsts 2 mm liela polipa. Pēc a alīžu rezultātiem uzrādīja,ka tā ir tubulāra adenoms,ko tas nozīmē,vai ir pamats uztraukties?

Labdien, Santa.
Jums ir izgriezts labdabīgs veidojums.
Ar cieņu.
Jautā: Jānis
Labdien!
Man nedaudz zem kājas ceļgala jau gadu vai vairāk ir ciets, uzspiežot sāpīgs bumbulītis (iespējams kaut kad agrāk uzdauzīts). Nesen strādājot uz ceļiem netīšām to vietu saspiedu kā rezultātā bumbulis palielinājās, kļuva zils, sāpēja un niezēja kā augonis. Liekot zemestauku novilkuma kompreses un smērējot ar pretsāpju ziedi, esmu apārstējis, bet labi tomēr nav. Ģimenes ārsts ieteica doties uz vēnu ultrasonogrāfu, bet man šķiet ka tas ir galīgi garām! No vēnām taču nevar būt ciets bumbulis!
Ko darīt?

Labdien, Jāni.
Ieteicama vizīte pie ķirurga, viņš arī vajadzības gadījumā ieteiks nepieciešamos asinsvadu izmeklējumus.
Ar cieņu.
Jautā: Zoja
Labdien. Man ir psoriāze ap ausīm un galvas matainajā daļā. Pirms daudziem gadiem pievienojās locītavu problēmas. tas gan nebija traucējoši, bet tomēr ārstus apmeklēju, bet bez rezultātiem. Pirms 2 gadiem sāka pamt un sāpēt roku un kāju pirksti. Sadūšojos griezties pie reimatologa, kā rezultātā jau divus gadu lietoju steroīdos pretiekaisuma līdzekļus, bet jēgas nekādas. Pirms 4 mēnešiem uzblīda labā roka, kā ar ūdeni piepumpēta, sāpēja rokas muskuļi - dakteris norakstīja uz psoriāzi. Es ieminējos par parazītiem - dakteris nepiekrita. Pēc pavasara aktivitātēm uz ūdens iekaisa trīszaru nervs - dakteris teica, kā tas arī esot raksturīgi psoriāzei. Vai Jūsu klīnikā var veikt diagnostiku, lai saprastu, ko organismam nodarīja psoriāze un kas ir ar to nesaistītās, bet ārstējamās problēmas? Un vai Jūs varat dot padomu nekaitīgākai psoriāzes un locītavu sāpju terapijai? Jau iepriekš pateicos par atbildi.

Labdien, Zoja.
Visu minēto mūsu diagnostikā var diagnosticēt, bet ieteikt kādu nekaitīgu terapiju nevaram, jo psoriāze praktiski nepadodas ārstēšanai un katrs gadījums prasa individuālu pieeju.
Ar cieņu.
Jautā: Anda
Sveiki! Jau kadu labu laiku Problems ar acim ! Pamosties acis Destination , nogurusas , sarkanas ! Dažādus piliens mēģināju bet nekas ne palīdzēja ! Ta mocos lidz wakaram ātrāk gribas aizvērt acis tad nejūtu To riebigo sajūtu ! Acu Baltums nesarto bet tieši iekšā acīm ta rozā adina! Pašas acis ar ka mazākas nogurusas izskatās. ! Ta normāli acis bija dzildras ka pogas ! Tagad pilinu PROSCULIN, bet japilina ik pēc 30 min sawadak newar ! Bet tāpat nekas extrems labak nepaliek bet tomēr labākie pilieni kas palīdz!! 2 nedēļas Vai ātrāk jau jauna pudelite jāpērk ! Ja ar nesaprotu kas tas ir ar tam acīm jau 6 mēnesi wakara vispār traki L deg Sarkanas nogurusas tāpat NĪ rīta ar !! Wsrbut warat ko ieteikt man '!! No rītiem Sr swakak redzu

Labdien, Anda.
Ieteicama vizīte pie acu ārsta, lai veiktu izmeklēšanu un nozīmētu nepieciešamo terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: ilze
Man no nabas jutama loti stipra nepatikama smaka ar ausu tiramo iztiriju un iznaca mazi dzlteni izdalijumi, tagad sukalojas in vel is ta nepatikama smaka

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: vivita
Labdien.
Pie kā griezties ja ir nesmuka asins tulzna uz rokas pirksta?
Pati uzmetās bez sasišanas?
Neiet nost.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: linda
Sveiki, nesen sakas divainas sapes kaklaa, domaju ka esmu apaukstejusies. Ne pec 2 dienam palika jutiigi zobi apaksejie, sakas loti specigas dedzinosas sapes lapstinu apviduu, un kungja sapes. Bezspeks un dulla galva. Par ko tas varetu liecinat?

Labdien, Linda.
Jūs minat tik daudz un dažādu sūdzību, kuras varētu liecināt par daudzu orgānu problēmām, tāpēc nepieciešama ir izmeklēšana, lai varētu noskaidrot cēloni un uzstādīt diagnozes.
Ar cieņu.
Jautā: krista
Sveicinati,ar mani ir noticis kas tads kas vel nav noticis liekas isti normali tas nav tpc nolemu pajautat kas ar mani varetu but?Man parasti jabut menesreizem viena datuma bet soreiz sakas atrak un divainas ne tadas ka parasti es pat nez vai tas ir menesreizes man vienu dienu bija tiesam ka menesreizes bet parejas dienas bija ta viena diena neka nebija viena smerejas viena kkas atkal mazliet vairak kas tas varetu but?

Labdien, Krista.
Ieteicama vizīte pie ginekologa.
Ar cieņu.
Jautā: Vita
Labdien. Man tāda problēma, man asiņo deguns un ar asinīm nāk balti izdalījumi,bet tas ir reti gada varbūt kādas divas vai trīs reizes. Asinsspiedien it ka norma 130/96. Biju pie dakteres. Viņa man teica ka viss kartība, ja vel nākot asins, tad lai eju pie viņas, bet tad kad man viņš nāk,tad es nevaru tikt, jo pie viņas ir japierakstas. Ko tāda situācija man darīt.Un vai tas varētu būt kaut kas nopietns. Paldies jau iepriekš.

Labdien, Vita.
Bez izmeklēšanas par problēmas nopietnību neko pateikt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Kristers
Labdien, man uz dzimumlocekla olam uz uzmetusas pumpas. Un pa briziem ir liela nieze. Un blakus pie olam uz ciskam ari. Ludzu iesakiet kaut ko. Nevaru izsturet.


Paldies, jau ieprieks!

Labdien, Krister.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: Aira
Labdien, vēlētos noskaidrot kāpēc tirpst degungals? tas nav uz visu dienu, bet pāris stundas dienā es to jūtu. Un ir periodi, kad mēnesi netirpst.

Labdien, Aira.
Viennozīmīgi atbildēt nevaram, bet iespējams, ka tā ir veģetatīvā nervu sistēma.
Ar cieņu.
Jautā: Silva
Labdien, velos pajautat, vai depresija ir arstejama slimiba, un cik ilga laika to var izdarit.


Labdien, Silva.
Depresijas iemesli var būt dažādi. Liela mērā no depresijas veida var mēģināt secināt cik ilgi būs nepieciešama ārstēšana. Arī cilvēki uz medikamentiem var reaģēt dažādi. Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc Jums ar visiem sev interesējošiem jautājumiem būtu jākonsultējas ar psihiatru.
Lai veicas.
Ar cieņu,
psihiatre B.Brokāne - Čekstere
Jautā: Mārīte
Labdien! Manam draugam, dzīves partnerim ir sāpes dzimumloceklim, ja pieskaras tam..
Ar sexu viņš nevar nodarboties jo kad pieskaras sāp//
un ir viens sans mazliet uzpampis
ko jus iesakat darit?

Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: žanneta
Labdien es augustā sasitu astes kaulu un man ieprojām viņš sāp.nevaru sedēt.uztaisiju datortomogrāfiju neko neuzrāda.ko man darīt.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie traumatologa - ortopēda.
Ar cieņu.
Jautā: Laura
Labdien! Jautajums par zidaina edinasanu, berns kops dzimsanas barots ar piena masijumu,gribetos zinat cik daudz mililitru jasanem diena no 8 menesu vecuma lidz gada vecumam.Dazadiem arstiem ir dazadas versijas, viens saka ka tie ir 960ml diena cits ka 700 ml, bet ta tacu ir liela atskriba!Kuram taisniba? Saprotu ka katrs gadijums individuals un janem vera berna svars, aktivitate utt., bet ir tacu kaut kads veids ka to nosaka?Paldies!

Labdien, Laura.
Tā kā ar zīdaiņiem nestrādājam, tad nevaram sniegat nekādu komentāru. Iesakām ieklausīties sava pediatra padomos.
Ar cieņu.
Jautā: Vēsma
Labdien! Vai no lamināta iespējama alerģija? Ir sajūta, ka pēc lamināta uzstādīšanas ir pasliktinājusies veselība!

Labdien, Vēsma.
Individuālu alerģiju var izsaukt jebkurš celtniecības materiāls, tāpēc arī nevar izslēgt alerģiju uz laminātu.
Ar cieņu.
Jautā: Krista
Labdien!
Vēlos nodot asins analīzes uz brīvo kortizolu urīnā.
Sakiet, lūdzu, kā ir jāsagatavojas analīzēm, kas ir jādara, kā pareizi ievākt analīzes!

Iepriekš pateicos!

Labdien.
Dodieties uz laboratoriju un uzziniet visas nianses, par pareizi savāktām urīna analīzēm, tur jums visu sīki izstāstīts.
Ar cieņu.
Jautā: liga
gribetos zinat nodevu analizes uz vairogadziedzeri vai sie skaitli ir labi tireotropais hormons0.4917 brivais tiroksins12.32 paldies.

Labdien.
Rezultāti ir apmēram normas robežās.
Ar cieņu.
Jautā: Velta
Man sirdī ir pār sitieni. Esmu pārbaudījusi, un man jau ir nozīmētas zāles. Tagad sirds reizēm paliek lēna( 46 ),asins spiediens arī pazeminās ( 95/54 ). Ko man darīt šādos brīžos?


Labdien, Velta.
Izrunājiet esošo situāciju ar savu ārstu, kas pārzina visu jūsu slimību vēsturi.
Ar cieņu.
Jautā: gita
Labdien!Pirms pusotra gada man bij cistas operacija.un no ta laika man loti sap,spiez galvu,stipri svistu kaut neko nedaru un stipri taukojas mati(pilnigi juutas ka tauki spiezas un briziem naatrenes sajuuta)jamazga ir katru dienu.ir dienas ka pat 2 reizes dienaa jamazga.Briziem ari ir notirpuma sajuta pakausi,naktis nevar atrast isto vietu ka nolikt galvu.esmu izgajusi visadus izmeklejumus,un gajusi pie visadiem arstiem(neiralogs,endekrinokogs,masazas,fizioterapeits,osteopats)....tik daudz zaalu ir dzerts bet nekas nau palidzejis!Ludzu iesakiet ko darit!

Labdien, Gita.
Tā kā esat veikusi tik daudz visādu izmeklējumu, bet pie skaidrības neesat tikusi, tad varam pie veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku, lai noskaidrotu sūdzību iemeslus.
Ar cieņu.
Jautā: Renārs
Labdien.
Man jau kādus gadus 4 abās acīs parādās tādi kā melni izplūdumi, sspogulī redzēt viņus neva, bet skatoties piemēram spilgta gaisma var, esmu bijis pie acu arstaredzi pārbaudīt, bet tie man neko nav teikusi varbūt jūs varat man pateikt kas tas varētu būt, un ko man darīt?

Labdien, Renār.
Ieteicama vizīte pie cita acu ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Edgars
Labdien. Man pēdējās dažas dienas ir šādi simptomi:
bezspēks, bezmiegs, nelielas spiedošas sāpes acu kaktiņos, muguras sāpes (bet tas var būt no darba).
Temperatūra normāla, nav paaugstināta. Man ir 23 gadi.
Tas ir vnk iekrājies nogurums vai kas nopietnāks varētu būt?

Labdien, Edgar.
Lai atbildētu uz jūsu uzdoto jautājumu ir nepieciešama izmeklēšana. Ja vēlaties mūsu viedokli, tad varam piedāvāt veikt pie mums izmeklēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Jānis
Man jautājums man tirpst ik pa laikam kriesā roka un žoklis.Pie ārsta esmu bijis ,jo man pasliktinājās asins spiediens.izrakstīja man zāles asins spiedienam ,bet par roku un žokļa tirpšanu neizrādija nekādu interesi.man 30 gadi.

Labdien, Jāni.
Ieteicama vizīte pie neirologa. Viņš arī izlems par nepieciešamiem izmeklējumiem.
Ar cieņu.
Jautā: Renāte
Sveiki. Velejos uzzinat ko darit! Man uz elkona ir tads ka iekaisums ir vairakas tadas ka iekaisuma bumbulisi kas sap ja elkoni kaut kur atspiezu un vinas ir bAltas kad izspiezu nak ara tads balts miltains skidrums. Nezinu pie ka versties ar so problemu?

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: arturs
Labdien
Man tada problema no sakuma uz rokas paradijas
Puwums ka no oda kodienc saka kasities
Velak tas aizgaj talak uz muguras
Kaut kur ap jostas vietu bik augstak
Uz kajas bet tik vienc pat uz pirksta locitavas
Un vis trakak ir uz rukam lidz elkonim un uz muguras pie jostas vietas un niez ka traks
Ko man darit ????

Labdien.
Ieteicama vizīte pie dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: guna
Labdien, man ir leliela problema ar vedera uzeju, fēcec var pamanit dazus nelielus punktinus balta krasā? Kaa tas varetu but?

Labdien.
Lai noskaidrotu, kas tas ir un kāpēc ir neregulāra vēdera izeja ir nepieciešama izmeklēšana. Nododiet fēču analīzes.

Ar cieņu.
Jautā: Ivita
Labdien.
jautājums par insultu pārcietušu slimnieku.Katru rītu dzer Noliprel 1 tableti, vakarā 1/2 tableti Lacipil. Līdz šim nestrādāja, ievērojot cilvēka organismam normālu diennakts režīmu- naktīs guļ, dienā darbojas. Tagad atsācis strādāt, un darbs ir nakts maiņās. sanāk, ka organismam būs izjaukts ierastais ritms. Vai šie medikamenti jāturpina lietot kā iepriekš nozīmēts? Gimenes ārsts saka it kā jādzer tāpat, jo asinsvadi tā ir pieraduši. Vēlējos dzirdēt vēl kādu viedokli par šo. Paldies.

Labdien, Ivita.
Rīkojaties kā jums ieteica ģimenes ārsts, jo viņš smalki pārzina visu slimību vēsturi.
Ar cieņu.
Jautā: Marta
Labdien!
Saņēmu MR rezultātus, secinājums - asimetriski platākas subarahnoidālās telpas. Ko tas nozīmē?
Vai man jādodas pie neirologa?

Labdien, Marta.
Ieteicama vizīte pie neirologa.
Ar cieņu.
Jautā: inga
Labdien.man gulot pa nakti tek nenormali siekalas un gribas dzert-kapec ta ir?es jau ta mocos 2 dienas...

Labdien.
Pastiprināta siekalu produkcija var būt saistīta ar gremošanas sistēmas problēmām, veģetatīvās nervu sistēmas problēmām. Lai noskaidrotu iemelsu ir nepieciešama izmeklēšana.
Ar cieņu.
Jautā: Santa
Labdien. Man jau kādu laiku dedzina, dursta mēli un sūrst aukstslejas. Tādas kā noberztas. Un sausa mute. Esmu lietojusi stomagel bet nepalīdz.

Labdien, Santa.
Ieteicama vizīte pie mutes dobuma speciālista, kā arī nav izslēgta gļotādu alerģija, bet, lai to precizētu ir nepieciešama izmeklēšana.
Ar cieņu.

Jautā: Iveta
Sveiki.
Man kādu laiku metas pumpas dekoltē zonā un uz muguras, mēnešreižu laikā arī uz sejas, zūd apetīte un salīdzinoši bieži asiņo deguns.
Pēdējā laikā arvien biežāk novēroju garastāvokļa maiņas, vēlmi pazust no pasaules un cilvēkiem.

Biju nodot asins analīzes, bet neko neatklāj, viss esot ideāli, ģimenes ārsts teica, ka ar veselību viss kārtībā, bet trauksmes un baiļu sajūta parādās bieži, tāpat, kā domas par pašnāvību.
Vai tas varētu viss būt uz nervu pamata?
Kā man atgriezt normālu izskatu un pašsajūtu?

Labdien, Iveta.
Izsitumi uz ādas var būt saistīti gan ar iekšējām problēmām, gan no ārējiem faktoriem, lai to noskaidrotu ir nepieciešama izmeklēšana - diagnostika, ko var veikt mūsu medicīnas iestādē.

Ar cieņu,
ārste I.Eglīte

Savukārt, lai tiktu galā ar trauksmi, bailēm un domām par pašnāvību, būtu nepieciešama psihologa vai psihiatra palīdzība, jo izrunājot savas grūtības un saprotot to cēloni kopā ar speciālistu, ir iespējams nonākt pie risinājuma. Mūsu medicīnas iestādē ir iespējams saņemt gan psihologa, gan psihiatra konsultāciju.

Ar cieņu,
psihologs-psihoterapeits A.Čodere
Jautā: Inga
Labdien.
Man jau nomoka klepus jau labu laiku.
Dzeru zāles un dažādas mikstūras tējas medus.
Klepus neatlec.
Klepojot arī atstarojas uz galvas labo pusi.
Rodas stipras sapes galvā.Un tā visu laiku.
Paldies.

Labdien.
Lai ieteiktu terapiju ir nepieciešams veikt organisma izmeklēšanu un noskaidrot sūdzību cēloņus, ja vēlaties mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt organisma diagnostiku mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu.
Jautā: Amo
Sveiki. Vai 1.tipa diabēts var lietot kādus uztura bagātinātājus lai atgūtu svaru un fizisko formu pēc diabēta sekām?

Labdien, Amo.
Neko bez izmeklēšanas pateikt nevaram, ja vēlaties mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt organisma diagnostiku - pārbaudi mūsu medicīnas iestādē, lai pēc pārbaudes rezultātiem ieteiktu nepieciešamo terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Amo
Sveiki. Man ir 1.tipa diabēts un ik pa laikam pirkstu galos ir sajūta ka sit ar elektrību un iedur ar adatu-vai būtu par to jāsāk satraukties?

Labdien.
Noteikti izrunājiet šo problēmu ar savu endokrinologu, jo diabēts var dot asinsvadu un nervu bojājumus.
Ar cieņu.
Jautā: elīna
Labdien. Mani nomāc viena problēma. Jau otro reizi pēc mēnešreizēm kaunuma lūpas ļoti niez, kā arī pie pašas vagīnas. uzmpamst arī un ļoti sāp, nevar pat pastaigāt. Es nesaprotu kāpēc tā, jo partneris nav mainījies. un tad, kad parādās šī problēma, nevar arī nodarboties ar seksu, jo ļoti sāp, sajūta, it kā berž un pēc tam divas dienas brūni asiņaini izdalījumi parādās vai Jūs varētu ieteikt kādas zāles, ko lietot? jo pie ginekologa ir ilgi jāgaida..

Labdien, Elīna.
Neko bez izmeklēšanas ieteikt nevaram. Ieteicama vizīte pie ginekologa.
Ar cieņu.
Jautā: ieva
labvakar man meitinai ir 1ar pus gadins un visulaiku plist aiz ausim un struto, sadi jau kops dzimšanas, un ta ik pec kada laika pariet un atkal sakas nezinu ko darit esu griezusies pie gimenes arsta bet nekada labuma, varbut ir kada smere vai zales pret to?

Labdien, Ieva.
Nezinot neko par jūsu bērna kopējo veselības stāvokli ieteikt neko nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Linda
Jau kādu laiku man vēdera izeja ir ar asinīm un ir pastiprināta gāzu uzkrāšanās. Nav ne aizcietējumi, ne sāpes.

Labdien.
Pēc apraksta spriežot jums ir problēmas ar gremošanas traktu.
Ar cieņu.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?