• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Alda
Labdien!
Vēlējos uzzināt vai mārdadža eļļu, kas palīdzēs gan attīrīt aknas gan arī mazinās ēstgribu profilaktiski var dot arī astoņgadīgam bērnam (protams samazinot devu)?

Labdien, Alda.
Mārdadžu eļļu var dot bērnam, bet bez vajadzības arī labi profilaktiski līdzekļi ne vienmēr ir vajadzīgi.
Ar cieņu.
Jautā: Zinta
Man pēdējā laikā nepārtraukti niez acu kaktiņi, sāp un grauž acis, kā arī piepamst un asaro.Vēl arī niez deguns, varu nošķaudīties pat 12 reizes pēc kārtas.
Vai tas liecina par kādu alerģiju? Kas tas varētu būt un ko darīt?

Labdien, Zita.
Iespējams, ka tā ir alerģija, bet, lai diagnozi apstiprinātu ir nepieciešama izmeklēšana. Griežaties pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: valentina
Manam tevam ir 76.gadi un vinam ir viena liela ola,bet otras nav ??? Es vinu kopju un maniju ka ola pilnigi spid un ir redzami asins vadi. Man ir jautajums vai tas varetu but vezis ,jo pats vins dilst ?????

Labdien.
Neredzot pacientu nekādu diagnozi uzstādīt nevar, jāveic izmeklēšana.
Ar cienu.
Jautā: elita
Man otrdien bija aborts,pec tam dienu pasmereejaas un viss,tagad sestdien man uzceelaas temperatuura un saakaa smeereeties,tas noziimee,ka jaaiet uz paartiiriishanu?

Labdien, Elita.
Tas nozīmē ka jums ir jāapmeklē ginekologs, jo iespējams, ka ir sākusies infekcija.
Ar cieņu.
Jautā: kaspars
sveiki. situacija tada. personai vajadziga vairogdziedzera transplantacija. ir persona kas ir gatava sniegt pusi vairogdziedzera. velejos uzzinat kadas veselibas problemas vai sarezgijumi var rasties donoram? ka tas ietekmes turpmako dzivi? un vai vispar iespejams ziedot pusi dziedzera?

Labdien.
Ar saviem jautājumiem griežaties pie ķirurga, kurš veiks šo operāciju.
Ar cieņu.
Jautā: undine
labdien!man katrudienu sap kreisaja puse galva un sapes aiziet uz acim...kas man varetu but par problemu.

Labdien, Undīne.
Galvas sāpju iemesli var būt dažādi, lai uzstādītu diagnozi un noskaidrotu sāpju cēloni ir nepieciešama izmeklēšana.
Ar cieņu.
Jautā: zita
Labdien man ir tats jautajums man biezi reipst galva pat tad ja es nekustos un ja kustos tad varu ari noģipt,plusa vel ar to kad reipst galva ta vienmer drausmigi svistu,un man loti krit ara mati

Kas tas varetu but?

Labdien, Zita.
Izejot no sūdzībām tās varētu būt vai vairogdziedzera, vai veģetatīvās nervu sistēmas parādības, vai arī kakla skriemeļu izmaiņas.
Ar cieņu.
Jautā: Odita
Labdien,man jau vairakus menesus no ritiem kad piecelos-pa vienu nasi iztek udens,ari diendusu pagulot-piecelos un atkal iztek(diezgan-tejkarote kaut kur).Aizgaju pie gimenes arsta,vina ieteica nomainit spilvenu,bet esmu parliecinata,ka tas nav spilvena vaina,man nav alergijas vispar.Vai nevaretu but zobu saknu vaina?Kur man ludzu grieztis?

Labdien, Odita.
No sākuma griežaties pie LOR, kaut gan nav izslēgts, ka tā patiešām ir alerģija.
Ar cieņu.
Jautā: Līga
Labdien ! Man biezi sap mugura domaju no slodzes, jo darba pavadu 12-14 stundas uz kajam. Nesen tik saku stradat ar tadu slodzi. Vai mam butu jagriezas pie arsta, vai ar laiku man tas sapes paries, kad pieradis pie slodzes ? Reizem tas sapes ir tadas , ka gribas dzert zales. Sapes jutamas no sprandas lidz krusu rajonam.

Labdien, Līga.
Griezieties pie ārsta. Izdarot RTG varēs spriest vai ir nepieciešama ārstēšana.
Ar cieņu.
Jautā: Lana
Labdien. Es pirms divām nedēļām sasitu roku , it kā nebija specīgs sitiens , bet paradijās milzigs zilums ar katru dienu arvien lielaks . Tagad zilums iet nedaudz nost , bet taja vieta ir ciets bumbulis kas it ka nesap . Bet roka ik pa laikam ta it ka lauzošas sapes un palirk nejutiga ik pa laikam,sevišķi ja pieskaras bumbulim . Kas tas varetu but?

Labdien, Lana.
Bez RTG neko pateikt nevar. Ejat pie ķirurga uz izmeklēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Maruta
Labdien.Man uz nabas tads bruns plekitis uzmeties,ka dzimumzime,kas tas varetu but?


Labdien, Maruta.
Izsitumus un veidojumus uz ādas caur internetu nevar diagnosticēt.
Jautā: Indars
Pagājušo pirmdien uzberzu uz delnas pie pirksta un mazliet uz pirksta tuznu kura arī parplisa. Uz delnas sadzija, bet uz pirksta un locitava, veidojas tada dīvaina krevele, dzeltenā krāsā un pirks arī ir nenormāli sapampis, strutas itkā nav. Īsti nevaru saprast ko darīt, gaidīt kad viss sadzīs?

Labdien, Indra.
Ja pirksts ir ļoti sapampis atrādieties ķirurgam.
Ar cieņu.
Jautā: Artūrs
Labvakar,
Nodarbojoties ar seksu notikusi nelaime, dzimumloceklī kautkas notrinkšnēja, skaņa tāda pati kā kauli trinkšķ mugurā, stiepšanās laikā. Nokrinkškēja kaut kur dzimumlocekļa pamatā. Itkā nekas nesāpēja. Erekcija nepazuda, dzimumaktu varēja pabeigt. Vai man ir vērts uztraukties?

Labdien, Artūr.
Uz jūsu uzdoto jautājumu Jums varēs atbildēt urologs veicot izmeklēšanu, tāpēc apmeklējiet ārstu - urologu.
Ar cieņu.
Jautā: Eva
Labdien!Griežos pie Jums pēc padoma.Manai vecmammai ir 84 gadi.2012.gada bija insults.Pēc ta viņa atlaba ātri, bet šogad notika išēmiskā lēkme pēc tās viņa vairs nesāka staigāt.Sapampa kreisā kāja.Pielikām kāpostu lapu, bet no tās ap potīti izveidojās strutojošs augonis.Ģimenes ārsts par to neliekas ne zinis, aizvest pie speciālista ar nevaram.Kāja izskatās nelāgi.Dodiet lūdzu padomu, ko mēs varētu darīt un pie kā griezties pēc palīdzības.
Iepriekš saku paldies!

Labdien, Eva.
Mēs nevaram sniegt nekādu padomu, jo neko nezinām par jūsu vecmāmiņas kopējo veselības stāvokli, bet uzstādīt diagnozes bez izmeklēšanas ir ļoti bezatbildīgi. Tāpēc iesakām tomēr griezties pēc palīdzības pie mediķiem un aizvest vecmāmiņu pie ārsta - ķirurga uz izmeklēšanu.

Ar cieņu.
Jautā: Kristīne
Labvakar!

Jau vairāk kā divus mēnešus man sāp galva,nevaru saprast no kā tas ir,katru dienu galva sāp,pa dienu tik uz dažām minūtēm pāriet,nevaru teikt ka ļoti sāp,bet tās sāpes ir tādas minimālas it kā spiestu.Sākumā sāka sāpēt deniņos,un tad aizgāja līdz vidum.Kad raudu tad sāpes paliek stiprākas.Un man liekas,ka dēļ galvas sāpēm man paliek sliktāka atmiņa,knapi atceros ko esmu darījusi pagaišnedēl.
Un dienas grafiks man nav sapringts.
Kapēc tā ir?

Labdien, Kristīne.
Bez izmeklēšanas nevar uzstādīt diagnozes, jo galvas sāpēm iemeslu var būt daudz un dažādi. Varam piedāvāt veikt diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sāpju cēloņus.
Ar cieņu
Jautā: Elina
Sveicinati!Man ir uzstadita diagnoze vegetiva disfunkcija jau 3 gadus.Bet nu jau vairak ka menesi man sap galva kreisaja puse vairak zem pakausa virs kakla.Kad kustinu galvu jutu ka tur sap.Mans jautajums ir tads,vai tas varetu but sakara ar so veg.disfunkciju?Vai ari man atkal jaiet pie arsta uz visiem izmeklejumiem?
Man ir 28 gadi.
Dodiet ludzu vismaz kadu atbildi.
Paldies!

Labdien, Elina.
Iespējams, ka tā tiešām ir veģetatīvā distonija, bet bez izmeklēšanas to apgalvot nevar.
Ar cieņu.
Jautā: madara
Beerns 4 meneshi. Elpojot necilaajas kruushukutvis bet ieraujas uz iekshu. Krushukurvis neizpleshas. Kad piedzima, beernu lika pie elposhanas aparaata jo arii tad vinam krutis necilaajaas. Peec paaris dienaam elpoja normaali ar kruutiim. Bet tagad atkal ieveeroju ka krushukurvis ievelkas. Kas vareetu buut par iemeslu ka pasaacis elpot nepareizi.

Labdien, Madara.
Obligāti griežaties pēc palīdzības pie sava bērnu ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Marija
Analīžu rezultāts
Apraksts: Fibrozi taukaina involūcija ar reziduālām dziedzeraudu ēnām un zemas intensitātes zonu labajā piena dziedzerī, kas vairāk vērtējama kā dziedzeraudi.
Secinājums: Involutīvi dziedzeraudi. R2.

Man ir 51 gads un tās ir mammogrāfijas analīzes. Lūdzu izskaidrojiet, kā tas viss saprotams.

Labdien, Marija.
Pēc izskaidrojuma ar saviem analīžu rezultātiem griežaties pie ginekologa vai ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: dainis
Sveiki.

Man jau 4 vai 5 dienas moka klepus ar krepam, plausas niez.
Smekeju 5 gadus pamazam saku atmest.

Labdien.
Atmetat smēķēšanu pilnībā....
Jautā: Marija
Labdien!
Mana problēma ir tāda, ka man nākamo nedēļu no pirmdienas līdz svētdienai ir jāstrādā- katru dienu 12h. (esmu 19.gadīga pusaudze)
Bet sakarā ar pasākumiem nedēļas nogalē saprotu,ka gulēšana nebūs daudz, tāpēc saucu pēc palīdzības ko es varētu darīt šajā situācijā jeb, ko Jūs man iesakāt: kādas zāles, vai tējas lietot..?
Jebko, kas man palīdzētu nobeigt darba nedēļu.
(sanāk, ka no piektdienas uz sestdienu, un no sestdienas uz svētdienu man pa abām dienam kopā būs laiks gulēšanai 2h, un turpmākās dienas jāstrādā tas 12h uz kājām...)... Ir kaut kas līdzams?

PALDIES,Jums iepriekš!

Labdien, Marija.
Pārslodze ne pie kā laba nenoved... Lietojiet multivitamīnus un kājas varat iesmērēt ar vēnu problēmām paredzētām ziedēm.
Ar cieņu.
Jautā: Dainis
Labdien!
Esmu 16 gadus vecs jaunietis un esmu nacis ar shadu jautajumu
4 dienas atpakalj tika veikta apgraizisanas operacija , galvina bija jutiga jau pirms operacijas domaju ka pec operacijas jutigums bus mazaks , bet vinsh tomer ir palicis daudz lielaks , kads man var ieteikt ko man darit?
Kremus lietoju ar problemam jo kad pieskaroties galvinas adai loti sap. Man ir krems Emla (veel neesmu lietojis) un smeere Terra cortril(Esmu lietojis)
Arsts man teica - ja galvina ir jutiga tad uzsmere Emla , bet to es diemzhel izdarit nevaru.
Ceru ka ieteiksiet man ko darit.
Paldies!

Labdien, Daini.
Ar visiem saviem jautājumiem griezieties pie sava ārsta, kas Jums veica operāciju.
Ar cieņu.
Jautā: Baiba
Labdien!
Kādu mēnesi sāp labajā vēdera sānā.Gāju pie ģimenes ārsta,viņa teica ka hroniskais apendicīts.Izrakstīja antibiotikas-nepalīdzēja.Asinsanalīzes,urīnalīzes un vēdera ultrasonogrāfija tika veikta,bet neko neuzrādīja.Arī ginekoloģiskas vainas neesot.Ilgāk uzturoties kājās sāpes pastiprinās un pārņem visu vēdera lejasdaļu,itsevišķi vakaros.Dažreiz ir temperatūra 37,biežāka urinācija nekā parasti,nelaba dūša.Vai jūs nevarētu kaut ko ieteikt?Vai kas tas varētu būt?

Labdien, Baiba.
Jūsu sūdzības var būt pie daudz un dažādām iekaisuma rakstura saslimšanām. Varam piedāvāt veikt diagnostiku mūsu medicīnas iestādē un noskaidrot sūdzību cēloņus. Sīkāku informāciju var uzzināt zvanot pa tālruni: 27088877 vai mājas lapā www.vs888.lv
Ar cieņu.Jautā: Laura
Sveicināti.
Esmu 26 gadus jauna, mani jau kādus 3 mēnešus moka galvassāpes, sāpes jūtu galvas augšdaļā citreiz deniņos, citreiz pat tāda tirpstoša sajūta ir galvas augšdaļā, pakausis un pieres daļa parasti nesāp. Sāpes ir gan stipras (ir bijis pat nedēļu spēcīgas sāpes) ir arī tā ka beidz sāpēt galva un pēc dažām dienām atkal sāp , bet sāpes ir tādas daudz mazākas, un tad atkal pēc pāris dienām var atkal sāpēt spēcīgi, iesnu pa šo laiku nav bijis arī asinsspiediens ir normās ar to nekad nav bijis problēmu ...kas varētu būt par iemeslu šīm sāpēm?Paldies!

Labdien, Laura.
Bez izmeklēšanas nevar uzstādīt diagnozi, jo galvas sāpēm var būt daudz un dažādi iemesli.
Ar cieņu.
Jautā: Inese
Sveiki. Esmu 19 gadus jauna sieviete. Jau pāris gadus ir problēma - ik pa laikam, ne bieži sajūtu asas pēkšņas sāpes anālajā atverē, ir grūtības nokārtoties, tacu nav ne nieze, ne arī kādu veidojumu, ik dienā problēmu nav. Taču vienā naktī sākās ļoti spēcīgas sāpes anālajā atverē, taču tās aizvirzījās uz vēderu, sāku izjust spēcīgas, asas gandrīz krampjveidīgas sāpes vēdera lejas daļā,bija uzpūties vēders, bija arī slikta dūša, tač bez vemšanas. Aptuveni vairāku stundu garumā sāpes pastiprinājās un samazinājās, mēģinot aizmigt, atrodot īsto pozu, sāpes samazinājās, no rīta, tikai jutu nelielu spiedīgu sajūtu vēdera lejasdaļā un nelielas sāpes anālajā atverē. Kas šim varētu būt par iemeslu?

Labdien, Inese.
Bez izmeklēšanas diagnozi stādīt nevaram, bet iespējams, ka jums ir paplašināti hemoroidālie asinsvadi.
Ar cieņu.
Jautā: evija
Vai jusu dignostikas centraa ir iespejams diagnosticeet vairogdziedzera slimibas? un ar kadu diagnostikas metodi?

Labdien, Evija.
Mēs varam konstatēt vairogdziedzera funkcionālās īpašības, bet, lai pilnībā spriestu par vairogdziedzera darbību ir nepieciešams veikt vairogdziedzera ultrasonogrāfiju un asins analīzi uz vairogdziedzeru hormoniem.
Ar cieņu.
Jautā: Alise
Labdien!
Sakiet, lūdzu, kādi cēloņi varētu būt tam, ka asins analīzēs parādās ļoti stipri paaugstināts dzelzs līmenis, bet ferritīns ir pazemināts. Vai paaugstinātais dzelzs līmenis apdraud veselību?
Paldies!

Labdien.
Paaugstināts dzelzs līmenis parasti ir cilvēkiem, kam ir biezas asinis un ir tendence uz trombu veidošanos. Neko vairāk komentēt nevaram, jo neko nezinām par jūsu vecumu un kopējo veselības stāvokli.
Ar cieņu.
Jautā: Lolita
Labdien!. Man ir veikta ceļa locītavas cementējama EP 2012.g.Kopš tā laika ir visu laiku tūska gan celī,gan zem tā.vakaros kāja ir 4 cm resnāka kā otra.Celis ir nestabils un sāpīgs. Esmu izgājusi vairākas reizes fizioterapiju, masāžas, teipošanu.Domāju par magnētiem,bet nezinu vai ir vērts.Ko Jūs man ieteiktu. Paldies par atbildi.

Labdien, Lolita.
Lai varētu kaut ko ieteikt ir nepieciešamas zināt sīki visu analīžu rezultātus, kā arī ļoti svarīgs ir cilvēka vecums. Tāpēc iesakām griezties pie sava ārsta, kurš pārzina visas nianses saistībā ar operāciju un ārstēšanas gaitu, kā arī Jūsu kopējo veselības stāvokli un vecumu.
Ar cieņu.
Jautā: Emjay
Galvassāpes! Jau kādu laiku periodiski uznāk un nomoka sliktas domas un sāpes....PIe kā griesties , lai noteiktu cēloņus? Viss sākās kādu gadu atpakaļ, daudz stresa un pārdzīvojumu....

Labdien.
Iesakām no sākuma griezties pie psihologa - psihoterapeita. Arī mūsu medicīnas iestādē konsultē klīniskais psihologs- psihoterapeits A. Čodere. Ja process būs ieildzis un būs nepieciešams mūsu speciālists ieteiks griezties pie psihiatra. Uz jebkuru pakalpojumu ir noteikti
iepriekš jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877.
Ar cieņu.
Jautā: Uģis
Sveiki,
Man ir tāda problēma, kad es smēķēju cigaretes tad liekas, ka vemšu (rauj uz augšu), bet tā arī neizvemjos. Tas man jau ir no sākuma kad sāku smēķēt. Ir arī klepus ar krēpām, bet tas jau tā kā skaidrs no kā. Smēķēju jau aptuveni 6 gadus.

Labdien, Uģi.
Jūsu organisms jau no pirmās smēķēšanas reizes ir devis signālus par to, ka smēķēšana nav pieņemama Jūsu organismam. Ieklausieties savā organismā un nesmēķējiet.
Ar cieņu.
Jautā: janis
Es nevaru pienemties svarā.esmu 186 cm gars bet sveru 65kg.Ēdu normāli un neteikšu ka maz.un vel kad palaizu gazi iznāk ļoti nepatīkamā smaka.vai tie varētu būt paraziti ???

Labdien, Jāni.
Ļoti iespējams, ka pie vainas ir parazīti vai skābās pūšanas, rūgšanas baktērijas zarnu traktā, bet, lai to noskaidrotu ir nepieciešama izmeklēšana.
Ar cieņu.
Jautā: Anita Kārīte
Vai ar Jūsu rīcībā esošo aparatūru var veikt pilnu organisma diagnostiku ar implantētu kardiostimulatoru.

Labdien, Anita.
Pacientam ar kardiostimulatoru diagnostiku nevar veikt.
Ar cieņu.
Jautā: Gunita
Labdien!Kàds man var atbildét lüdzu,kàpéc manai 3gadígajai meitiñai sàp kàjàs,pareizàk sakot ceĺi!?Viñai sàp diezgan bieži,pa naktím nabaga bérns kliedz no sàpém,esmu izmisumà.Kapéc tik maziñai tà var sàpét ceĺi?Tas ir kautkas nenormàls,man kà màtei ir jàraud lídzi,nevaru noskatíties kà viñai sàp.Ar cieñu Gunita

Labdien, Gunita.
Iesakām griezties pie sava bērnu ārsta, jo iespējams, ka jūsu bērnam sākas nopietnas locītavu problēmas. Lai saprastu sāpju cēloni ir nepieciešama izmeklēšana.
Ar cieņu.
Jautā: Nina
Labdien! Esmu 16. grūtniecības nedēļā, visas analīzes un rādītāji ir labi, taču man ir dīvainas sajūtas makstī- brīžiem jūtu spiedieniņus uz maksts sienān- tās nav sāpes, bet jocīgas, spiedošas sajūtas. Nekādu citu sūdzību nav. Iepriekš ir bijis SA, tāpēc satraucos. Šajā grūtniecībā bija priekšguļas placenta, taču tagad placenta ir pacēlusies un viss ir kārtībā. Ievēroju ārsta norādījumus un guļu ar piepaceltam kājām, nekādas fiziskas slodzes. Atturos arī no intīmām attiecībām. Vai nevar būt tā, ka spiedošā sajūta var būt arī no tā, ka ilgstoši nav bijis orgasms un ir liels asiņu pieplūdums iegurnī? Ārsta apmeklējums ir tikai pēc divām nedēļām, tāpēc vēlos ātrāk dzirdēt kādu nomierinošu komentāru, ka grūtniecībai nekas nedraud!

Labdien, Nina.
Bez izmeklēšanas nekādus komentārus sniegt nevaram. Apmeklējiet savu ginekologu ātrāk un izrunājiet visus interesējošos jautājumus.
Ar cieņu.
Jautā: Larisa
Vai jūs varat palīdzēt alerģijas gadījumā?

Labdien, Larisa.
Mēs strādājam ar alerģisko procesu samazināšanu. Ārstēšana ir kompleksa un diezgan ilgstoša.
Ar cieņu.
Jautā: andris
Labdien,man tada problema,ap dzimum organie,paradijusies nieze,ko man darit,pie kada arsta griesties,jeb kadas zales lietot?

Labdien, Andri.
Griezieties pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: Matiss
Sveiki.
Man ir 19 gadi.Pašlaik atrodos anglija, tādēļ ir grutibas tikt pie ārsta
Pieceloties no rīta, vai vakarā, kad es esmu ilgāku laiku gulējis, man zem acīm ir maisiņi(tūska), bet pēc kādām 2h tas viss mazinās un ir nedaudz labāk, praktiski nekas nav manāms.Un ā ir katru dienu
Un ejot uz tualeti urīns ir dzeltenes, neatkarīgi no tā, ko es ēdu un dzeru.Domāju ka sāls ir pie vainas, bet šaubos par to, jo sāli vispār nelieoju
Kas varētu būt par vainu?

Labdien, Matiss.
Bez izmeklēšanas nevar noteikt diagnozes. Tūskas var būt saistītas gan ar nierēm, gan ar alerģiju, gan arī ar sirds asinsvadu sistēmas problēmām.
Ar cieņu.
Jautā: madara gustiņa
Sveiki. Kaa ciiniities ar hroniskajaam iesnaam. Netieku valjaa kaut lietoju dazaadus puushamos uz smeeres. Uz briidi protams ir labi . Kaadas metodes veel vareetu izmeeginaat

Labdien.
Lai ieteiktu ārstēšanu ir jāzina, kas ir izsaucis šo problēmu vai tās ir vīrusa baktērijas, vai alerģija utt.
Ar cieņu.
Jautā: madara gustiņa
Sveiki. Pati nesaprotu kas notiek. Man kairina kaklu. Nav klepus, bet kad riju siekalas taads kaa bumbulis kaklaa. Kairinaa taadaa veidaa ka norijot man velk uz vemshanu. Pa nakti ir veel diivainaak. Pamostoties no miega juutu ka tuuliit vemshu. Piepluust daudz siekalu. Bet kad piecelos seedus vemshanas trauksme paarriet. Nesaprotu kas tas ir.naktiis nevaru guleet. Gruuti aizmigt. Kad padzeros tad uz 5 min ir labi. Un tad atkal saak spiest kaklaa arvien vairaak kas liek riit siekalas un sajust vemshanas draudus. Meeginaaju vienreiz izvemties bet nekas nesanaaca.

Labdien, Madara.
Caur internetu diagnozes uzstādīt nevar. Nepieciešama izmeklēšana. Ja gremošanas traktā problēmas neatrod un ar vairogdziedzeri viss ir kārtībā, tad izejot no sūdzībām tā varētu būt veģetatīvā distonija.
Ar cieņu.
Jautā: Inta
Uztaisot kardiogrammu, uzzināju, ka esmu pārdzīvojusi infarktu un ir palikušas rētas.Ir palielināts kreisais kambaris. Nav spēka un jūtos necik labi.Ir paaugstināts asinspiediens, kurš jau normalizējies, dzerot tabletes.Pazemināts hemoglobīns un arī pulss ir ātrs.
Vai man būtu jāsatraucas?
Ar cieņu Inta

Labdien, Inta.
Apspriediet šo problēmu ar ģimenes ārstu, kurš ir redzējis visus slēdzienus un pārzina jūsu veselības stāvokli.
Ar cieņu.
Jautā: Ineta
Man ir 50 gadi .esmu pašlaik pārejas posmā (cik es saprotu)uz menopauzi..Vismaz ir visi tie simptomi.
Bet man ir tads jautājums par seksualitāti . Ja pirms kādiem 4 gadiem biju seksuāli pat ļoti aktīva ,tad tagad pilnīgi pretēji ,negribas par to pat domāt .kur nu vēl darīt .Man pat ne sevišķi patik ,ka runā ari par bērniem ,es sapratu ,ka man tāda veida sarunas un pārraides pat kaitina. Un arī seksuāla satura informācija utt.man ir pat nepatīkama. Nu ,es vienkārši sevi vairs nepazīstu .Esmu parvērtusies par 180 gradiem. Vai tas varētu būt saistīts ar šo menopauzes iestašanos .? Un vai ir kādas zāles vai kāds līdzeklis ,kas man atgrieztu agrākas izjūtas .

Labdien, Ineta.
Griežaties pēc palīdzības pie seksapatologa vai arī pie psihologa, lai izrunātu savas problēmas. Uz konsultāciju pie psihologa var pierakstīties mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu.
Jautā: Eva
Sakiet ludzu,nonemot asins analizes var redzet ari grutniecibu,ja tada ir?!

Labdien.
Grūtniecības testus taisa atsevišķi.
Jautā: Inese
Labdien!Pirms 3nedēļām bija smadzeņu satricinājums,ko sākumā neizgulēju.No pirmās dienas ir slikta dūša,kas nepāriet un nav saistīta ar ēšanu.Apetīte ir laba,stāvoklī neesmu,vemšana nav.Kad sliktums galīgi sakāpj,sākas atraugas un kļust labāk.Vien paliek tāds sakairināts kuņģis un pilnuma sajūta pakrūtē.Vai tas vēl aizvien ir no smadzeņu satricinājuma,cik ilgi tā vēl var būt.

Labdien, Inese.
Izejot no jūsu aprakstītās diez vai tās ir sekas smadzeņu satricinājumam. Iespējams, ka šie simptomi liecina par gremošanas sistēmas problēmām.
Ar cieņu.
Jautā: Ilze
Sveicinati!Lietoju dzervenu kapsulas jau tris menesus.Vai drikst lietot uzreiz nakamo pacinu,vai ari ir janogaida kads laiks.Cik ilgu laiku drikst lietot sis dzervenu kapsulas?Jo tie jau ir dabigie preperati.
Paldies jau ieprieks!

Labdien.
Nevaram sniegt komentārus par preparātu ar kuru nestrādājam un nepārzinām.
Ar cieņu.
Jautā: Jolanta
Cik maksa Diagnostika berniem viena reize?

Labdien.
Visu pakalpojumu cenas ir norādītas mūsu mājas lapas sadaļā MŪSU PIEEJAMO PAKALPOJUMU CENU LAPA.
Diagnostika maksā 65 eiro.
Ar cieņu.
Jautā: Dana
2 gadus jau ir MIRENA,vecums 51 gads.Vai var parādīties menopauzes simptomi-karsēšanas sajūta no rītiem, sirds paātrināta darbība reizēm?Svīšanas nav, karstuma viļņu nav.

Labdien, Dana.
Iesakām pakonsultēties ar savu ginekologu. Iespējams, ka šie simptomi liecina par klimatēriskā procesa tuvošanos.
Ar cieņu.
Jautā: Inese
Labdiena!

Pie kāda ārsta ir jāiet ja ļoti krakšķ celis. Sākumā nedēļu sāpēja celis, tagad pie katra pietupiena krakšķ.

Labdien.
Griezieties pie ortopēda.
Ar cieņu.
Jautā: Mārtiņš
Sveicināti ! Vai jaunākā izmeklešana ar _Sensitiv imago _(kuņģa ,baribasvada ) ir labāka,nekā tā saucamā KOBRAS veikšana ?

Labdien, Mārtiņ.
Tie ir divi dažādi izmeklējumi, kurus nav iespējams salīdzināt. Katrai metodei ir savas priekšrocības.
Ar cieņu.
Jautā: mārtiņš
Sveicināti ! Veletos uzzināt ,pēc cik ilgalaika jāveic otreizējā apskate KOBRA ?es ārstēju helikobakteriju un barības vada iekaisumu ,eroziju un vai janonodot otreiz assinsanalizes ?paldies

Labdien, Mārtiņ.
Konsultējaties pie sava ārstējošā ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Kate
Sveiki. Man ir 21g, vēlējos pajautāt pie kādiem speciālistiem vērsties, ja man ir traucēta asinsrite kājās, pēdas vienmēr ir aukstas un uz apkšstilba aizmugurējās daļas ir mazi balti plankumi. Kad pamasē ikrus, tad uz dažām min pazūd tie plankumi.

Labdien, Kate.
Griežaties pie ģimenes ārsta, lai veiktu nepieciešamo izmeklēšanu .
Ar cieņu.
Jautā: Sintija
Labdien, manai meitai 2 gadi, vakar pēcpusdienā plakstiņā iekoda ods,sāka pampt tā vieta, no rīta piecēlāmies visa actiņa sapampusi, smērēju Fenistil ziedi, vai pie ģimenes ārsta arī jāiet, vai uztraukumam nav pamata?

Labdien.
Ja pampums nepāriet griežaties pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?