• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: agnese
Labdien, vēlējos uzzināt, ko man darīt ja ir uzpampusi acs un zem uzacs ir pumpa, kas pieskaroties sāp?

Labdien, Agnese.
Apmeklējiet ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Kristina
Labdien.man jau pars dienu sap veders, sans labaja apakseja puse. Ja vakar bija veel neko, bet shodien sap vairak un paradijas careja, bet t° nav..Vairak sak sapet kad staigaju vai kustos.ta ka tikai pars gadus dzivoju Riga sava gimenes arsta nav un godigi sakot pat nezinu kur zvanit un ko darit pie kada arsta vispar iet.pirms domaju varbut atro palidzibu izsaukt bet sapes nav tik trakas lai viniem zvanit.

Labdien, Kristīne.
Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē vai arī jebkurā veselības centrā varat pierakstīties pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Andrejs Kalniņš
Labdien!
Man 5 menešus ir problēmas ar vederu. Sākās kā ass dūriens labaja paribē, pēc dažām dienām sāpes samazinājās bet sāka sāpēt vēdera vidusdaļa paribē. Izeja gaiša, daudz atrraugas. Bija paaugstināti ALAT un ASAT, bet tie pirmaja menesī stabilizējās normas robežās, hepatīti visi pāraudīti-nav, ultrasonogrāfija neko neuzradija, gastroskopija paradijas kuģī nedaudz žults. Kad liecas uz kreiso pusi, tad labaja pusē ir velkoša sajūta un labja pusē apakšā pie gurna arī velk kopā. Tagad itkā izeja nedaudz tumšāka, bet diskonforts labajā patibe ir, ir arī nedabiskas atraugas un pašlaik leikocīti ir zem normas. Dažkārt uznak liels noguums un drebuļi. Analīzes un pārbaudes neko vairak neuzrāda un neviens speciālists īsti nepasaka kas ta par vainu man ir apnicis staigat un megināt atrast atbildes, varbūt kādam dzīvē ir bijusi saskarsme ar tādiem simptomiem?

Labdien, Andrej.

Labdien, Andrej.
Izejot no jūsu nosauktajiem simptomiem iespējams, ka jums ir žultspūšļa diskinēzija un žultspūšļa iekaisums, bet bez izmeklēšanas uzstādīt diagnozi nevaram. Ja jūs gribat mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt vispārējo organisma izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē.

Ar cieņu.

Jautā: Gita
Labdien.
Cīnos ar svara problēmām un ģimenes ārsts nosūtīja uz asins analīzēm, bet pati saslima.pie viņas tieku tikai nākamned. Vēlos zināt aptuveni kapēc neesmu iekļāvusies normām un vai nobīde skaitās liela.
Glikoze plazma 4.22 3.30 -5.89 mmol/L
ASAT 45 <31 U/L
ALAT 135 <31 U/L
Kopejais holesterins 6.67 <5.00 mmol/L
Zema blivuma holesterins 5.43 <3.0 mmol/L

Brivais T4 10.2 10.3 -24.5 pmol/L
TSH - Tireotropais
hormons
0.347 0.4 - 4.0 mU/L

Labdien, Gita.
Novirzes analīzēs ir ļoti nelielas, bet sīkāk komentēt neko nevaram nezinot neko sīkāk par jūsu kopējo veselības stāvokli.
Ar cieņu.
Jautā: Anita
Labdien!Manai mammai uz barības vada uzaudzis polips(10cm garš,4cm pamatne).Sakiet,lūdzu,kādāveidā noris operācija.

Labdien, Anita.
Par operācijas norisi varat pavaicāt ārstam, kas veic operāciju.
Ar cieņu.
Jautā: Jānis
Labdien, esmu 20 gadus vecs puisis un man ir tada problēma parādijusies pirms 1 gada, tā saucamie hemeroidī un pirms 2 mēnešiem man bija operācija, it kā viss kārtībā, bet kā man pirms operācijas viņi svīda, tā arī tgd ir pēc, kā lai mazina to mitruma sajūtu, jo ļoti nēērti.
Paldies.

Labdien, Jāni.
Pakonsultējaties pie ķirurga, kas jūs operēja.
Ar cieņu.
Jautā: ina
Sveiki,gribu vairāk zināt par GREDZENVEIDA GRANULOMU.


Labdien.
Granuloma ir veidojums, sīkākus paskaidrojumus prasiet ārstam, kas šo diagnozi uzstādīja.
Ar cieņu.
Jautā: Dace
Sveiki. Man jau kādu laiciņu uz kaunuma lūpām ir tadas mazas baltas pumpiņas, tās nesāp. Nieze arī nav bet nepazūd. Kā man rīkoties? Vai ir pamats satraukumam?
Paldies jau iepriekš.

Labdien, Dace.
Ieteicama vizīte pie ginekologa, lai veicot apskati varētu saprast, kas tās par pumpām.
Ar cieņu.
Jautā: Baiba
Labdien!
Man ir 18 gadu. Mēnešreizes man sākās kādos 13- 14 gados un viss bija stabili un labi, līdz es sāku zaudēt svaru, kad man bija 16. Man bija gremošanas problēmas, kas lika izvērtēt ēšanas paradumus un dzīvesveidu, kas arī noveda pie svara zuduma. Rezultātā man pazuda mēnešreizes uz pusgadu, tad pāris mēnešus tās atgriezās un tad atkal pazuda uz (pagaidām) neatgriešanos. Pēdējo reizi tās bija 2013.gada maijā. Man ir veikta USG un analīzes uz hormoniem, viss uzrādās labi un bez liekiem traicējumiem. Dzēru arī nakstsveces eļļu un vitamīnus, taču nekā. Esmu 1,64 m gara un sveru 48-448-49 kg. Kā lai risinu šo problēmu?
Paldies par palīdzību!

Labdien, Baiba.
Lai kaut ko ieteiktu ir nepieciešama pilnīga informācija par jūsu veselību, ja vēlaties mūsu ieteikumus, tad varat pierakstīties uz mūsu vispārējo organisma izmeklēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Ilona
Sveiki!
Vēlējos uzzināt vienu lietu! Draugam uz kājas pie dzimumlocekļa ir paliels sarkans plankums, kas niez plaisā un lobās āda nost. Dažreiz paliek mazāks bet dažreiz paliek lielāks. Jau labu laiku tads ir un nepāriet. Kas tas varētu būt?
Paldies

Labdien, Ilona.
Lai atbildētu uz jūsu jautājumu ir nepieciešama izmeklēšana, tāpēc ir ieteicama vizīte pie dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: Lelde
Man ir šāda broblēma kad es sasvīstu man uz ģermeņa parādās pumpas kuras pēc tam pazūd kā nekas nav bijis

Labdien.
Kad cilvēks svīst reizēm parādās sīki izsitumi.
Ar cieņu.
Jautā: jānis
labdien!!!
man pirms nedēļas tika iesists pa kaklu aptuveni nedaudz zem aus blakus mandelēm. nākamajā dienā sāka ļoti sāpēt un pa druskai uzpampt. nu ir pagājusi vesela nedēļa un tas uzpampums ir ļoti liels. galvu kustināt es varu, bet ar sāpēm. kas tas varētu būt??? un vai tas nevarētu rasties no tā ka es katru dienu pīpēju???

Labdien, Jāni.
Ja jums ir bijusi kakla trauma un sāpes nepāriet, tad ieteicama vizīte pie ārsta. Diez vai šim uztūkumam ir kāds sakars ar smēķēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Aija
Labdien! Jau ilgāku laiku esmu noverojusi dīvainu parādību. Man astes kaula rajonā parādās lielas mezglveidīgas pumpas . Viņas pašas no sevis pazūd kā nebijušas,bet pēc kāda laika atlkal parādās.Tā jau kādu gadu. Viņas ir ļoti niezošas. Kad viņas pazūd ,tajā vietā pat nekas neliecina ,ka viņas tur ir bijušas.Kas tas varētu būt? Paldies.

Labdien, Aija.
Diagnosticēt ādas parādības bez apskates nav iespējams.
Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Man pēc anālā seksa,kas notika grūtniecības laikā,astotā mēnesī, pie anālās atveres parādījās ādas izaugums uz āru,nav sāpīgs un bez asiņošanas,pagājuši pieci mēneši,bet izaugums nav pazudis,izskatās kā atkarajies,bezformīgs ādas gabals. Lūdzu palīdziet noskaidrot,kas tas varētu būt?

Labdien, Ieva.
Lai varētu saprast jūsu problēmu ir nepieciešama apskate - izmeklēšana, tāpēc ir ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: Arturs
Sveiki!!! Man ir tada problem!! Es jau ilgu laiku cinos ar galvas adas broblemu. Situacija ir sekojosa,man galvas mataina dala metas pumpas,ir mazinas sapigas un dazreiz ir iekaisusas lielas sarkanas.Galavs adaa ir blaugznas un sausa. ir paris krevelites no kuram parsvara izveidojas pumpas. esu izmeginajis visu sampunus mainijis aptieka pircis un pie daktera gajis ,nekas nelidz. man ir 25 gadi svars 84kg augums 178. paris gadi atpakal bij pa kadai pumpai uz galvas gan lielakai un mazakai,bet tagad tas pumpas ir vairak. sakasu paradas vairak. ir dienas kad vinjas pazud bet ne visas viena vai divas paliek un tad atkal uzplaiksnij. Lieta tada ka pedejos divus gadus dzivoju irija un esu pienemies svara par 12kg. Agrak sveru 72kg tagad 84kg... pedejas nedelas edu veseligi un nodarbojos ar sportu,bet pumpas ka bij ta ar ir... kermena ada ir pati par sevi sausa un ir jalieto krems. ceru jus man varat kaut ko ieteikt,jo iru dakteri saka ka neka nevar lidzet,saka lietojat kremu. gaidisu atbildi no jums paldies

Labdien, Artur.
Ja jūs gribat zināt mūsu viedokli un ieteikumus, tad ir nepieciešams veikt diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai varētu spriest par jūsu veselības stāvokli un ādas problēmām, jo bez izmeklēšanas mēs neko nevaram ieteikt.
Ar cieņu.
Jautā: Daina
Labdien!Situācija ir sekojoša: vīrs (29) naktīs ļoti svīst (auksti sviedri uz pieres) , kaut gan saka , ka esot auksti, un sedzas ar vairākām segām. Un arī pa dienu ļoti bieži viņam ir miklas kāju pēdas un plaukstas. Par ko tas varētu liecināt?Paldies!

Labdien, Daina.
Iespējams, ka jūsu vīram ir pazemināts asins spiediens vai veģetatīvās nervu sistēmas problēmas.
Ar cieņu.
Jautā: olita
labdien no rita pamods ar uzpampusu vaigu ko lai daru ta jau ir otra reize man

Labdien.
Ieteicama vizīte pie stomatologa, iespējams, ka problēmas ar zobiem.
Ar cieņu.
Jautā: Vladimirs
Labdien. Vairāk par desmit gadiem moka varžaca strp ceturto un maziņo pirkstiņu uz kājas. Biju pie varžacas specialistiem , adatuterapiju un zāles pilienus veica. Nekas nepalīdzēja. Pats noņemu sacietējošo ādiņu, dienas divas var normāli pastaigāt. Nēsāju silikona uzmavi. Kur lai griežās ar tādu problēmu? Paldies.

Labdien.
Varat mēģināt griezties pēc palīdzības pie podologa.

Ar cieņu.
Jautā: Āris
Sveiki!

Man ir 19 gadu, aktīvi nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm ikdienā, pārsvarā spēka vingrinājumiem.Jau kādu gadu nomāc problēma - gandrīz katru treniņu jūtami sirds pārsitieni. Esmu pamanījis, ka nepārtraukti atraugājos un ir uzpūties vēders tieši treniņu laikā. Vai tas varētu būt cēlonis, kāpēc, izpildot vingrinājumus, kur tiek
aktīvi izplesta krūšu muskulatūra vai sasprindzināta vēdera muskulatūra un krūšukurvis, parādās šie pārsitieni? Tas notiek
pie tādiem vingrinājumiem kā piepumpēšanās, vingrojumi uz līdztekām, vēderpreses vingrinājumi.

Paldies.

Labdien, Āri.
Iespējams, ka sirds pārsitieni varētu būt saistīti sakarā ar pārslodzi sirds asinsvadu sistēmai, bet vēdera uzpūšanās diez vai ir saistīta ar jūsu fiziskajām aktivitātēm, tādēļ iesakām izmeklēt gremošanas traktu. Pilnu organisma izmeklēšanu var veikt mūsu medicīnas iestādē.
Ar cieņu.
Jautā: Paula
Labdien, tātad man jau trešo dienu asaro un ir uzpampusi acs. Es skaloju ar tēju un pilinu acu pilienus, bet tagad uz acs (vai acs ābola, nezinu kā pareizi jāsaka) ir parādījusies tāda kā maza balta pumpa. Ko ieteiksiet darīt, vai tā pumpa pāries, ja es turpināšu skalot un pilināt acu pilienus?

Labdien, Paula.
Neredzot aci nekādas prognozes un ieteikumus dot nevar, tāpēc ir ieteicama vizīte pie acu ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Sanda
Labdien!
Pirms aptuveni nedēļas man sākās spēcīgas sāpes starp labo lāpstiņu un mugurkaulu. Pēc pāris dienām tās norima, bet sāka sāpēt galvas labā puse - tā, ka pat likās, ka izvemšos. Arī tas pārgāja. Un tagad jau vairākas dienas man raustās labās acs plakstiņš (visu laiku, ar ļoti minimāliem pārtraukumiem). Šodien raustījās arī muskulis labajā rokā.
Lieki piebilst, ka mājās ciešu no emocionālas vardarbības un man vispār ir bail pārnākt mājās.
Vai man vajadzētu doties pie neirologa vai tomēr pie psihiatra?

Labdien, Sandra.
Vispirms ieteicama vizīte pie neirologa un izmeklējot jūs nepieciešamības gadījumā ārsts jums ieteiks citus speciālistus.
Ar cieņu.
Jautā: Daiga
Labdien! Man tikko, veicot "kobras" izmeklēšanu, tika atklāta helikobaktērija. Ārsts teica, ka ir paaugstināts skābes daudzums, un ieteica profilaksei brokastu laikā lietot iepriekšējā vakarā iemērktas dažas melnās žāvētās plūmes.

Labdien.
Ja jūsu ārstējošais ārsts ir devis norādījumus, tad sekojiet tiem.
Ar cieņu.
Jautā: rolands
man sausmig daudz uz vaiga un virs uzacim ir mazu pumpu ludzu atbildiet


Apmeklējiet dermatologa.
Jautā: edijs
Labdien, man ir jautajums, man pie analas atveres ir uzmeties kaukads bumbulis, diezgan paliels apmeram maza pirkstinja gala lieluma, varbut mazliet mazaks, man vins nesap, neasino,un nekas no vina ara nenak, drizak ka mazs puns, aiztiekot ari nesap, ir tikai diskomforta sajuta jo es zinu ka man vins tur ir, baidos par to ka tik velak neizveidojas kautkas nopietnaks, man vins paradijas apm 2 menesu atpakal, tad man vins bija mazaks, tada sajuta ka vins aug, dzivoju anglija un man nav iespeja aiziet pie arsta, faktiski iespeja ir bet tad jabrauc uz citu pilsetu un tam man nav laika, domaju varbut jus ieteiksiet kadas zales lietot bez arsta apmeklejuma. Paldies.

Labdien, Edij.
Diemžēl nevaram ieteikt nekādu preparātu lietošanu neko nezinot par jūsu kopējo veselības stāvokli un neveicot izmeklēšanu, lai saprastu kas tas ir par veidojumu.
Ar cieņu.
Jautā: Arta
Sveiki.
Man r piena sēnīte! ārstēju to ar vaginālajām lodītēm, tā kā tā nav pirmā reize kad saskaros ar šo problēmu saprotu kā vajadzētu būt, bet šoreiz izdalijumi ir nevis balti, bet sarkani! Vai tas ir normāli? Par ko tas lieina? Vai tas tādēļ ka tuvojas menstruācija?
Paldies par palīdzību!
Arta

Labdien, Arta.
Lai atbildētu uz visiem Jūsu uzdotajiem jautājumiem ir nepieciešama izmeklēšana, tāpēc ieteicama vizīte pie ginekologa.
Ar cieņu.
Jautā: Alens
Labdien, jau treso dienu pec kartas man tek asinis pa degunu. Arii briivdienas, kad nedaru neko. Un tas jau butu nekas, bet tek ta peksni un daudz. Man ir 13 gadi. Citu dienu pat pa 2 reizem.

Labdien, Alen.
Pastāstiet vecākiem par esošo situāciju un kopā apmeklējiet ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Laura
Sveiki.
Sorit no rita pamodos un jutu sapes naba.. apskatijos, naba bija taka neliels skidrums caurspidigs un krevekite..
ko tas varetu nozimet.?

Labdien, Laura.
Bez apskates neko nevaram pateikt. Ja sūdzības nepāriet ieteicama vizīte pie ķirurga.
Ar cieņu.
Jautā: Laila
Labdien.
Liekas,ka man ir problema ar zarnu darbibu,jo veders neiziet ta ka tam pareizi butu jabut.
Palasiju interneta materialus ka jaatira organisms un kas jalieto partika,treknus edienus vispar needu,sali nelietoju tik tik daudz cik ir produktos ko perku veikala,no galas edieniem esmu atteikusies,edu auglus,darzenus,citreiz pielieku sieru darzenu zupam,edu kviesu un rudzu graudus,auzu putras,daudz kiplokus,katru dienu dzeru gurku,kapostu sulu nu jau vairak ka divas nedelas.Lietoju BioDrain nu jau ka nedelu,pirmas divas dienas sajutu ka organisms tiras,jo bija bieza vedera izeja,bet tad atkal viss apstajas.ir dienas kad veders iziet mazdruscin ne tik daudz ka tam normali butu jabut pec ta daudzuma ko apedu,ir dienas ka nak ara tikai skidrums ka udens.
Iesakiet man ludzu ko darit,esmu loti satraukusies.
Ar cienu!

Labdien, Laila.
Ja jūs vēlaties mūsu viedokli un ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt diagnostiku - izmeklēšanu mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus un varētu ieteikt terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Marite
Sakiet ludzu kadus vitaminus jus ieteiktu lietot ,ja ir vegtiva distonija?A,B,vai kadus citus.


Labdien.
Pie veģetatīvās distonijas ir nepieciešama kompleksa terapija. No vitamīniem ir ieteicami tie, kas satur B grupas vitamīnus.
Ar cieņu.
Jautā: kristaps
Labdien!
Man ir saaudzis dzimumlocekļa gals ar pārejo dzimumlocekļa ādu vienā vietā , un es vēlētos uzzinat pie kādā ārsta man jāvēršas , lai veiktu griezumu ,jo pats nevelos riskēt griežot.


Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: Aelita
Vai jūs varētu pateikt, kas man kaiš, ja man tur lejā ir tāda nelāga smaka? Mazgājos regulāri, bet smaka nepazūd..


Labdien, Aelita.
Iespējams, ka ir kāda uroģenitāla infekcija.
Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Labdien, vēlējos izstāstīt savu situāciju. Man ir 22 gadi, mēnešreizes nekad nav bijušas 100 % regulāras, no 25-30 dienām, pēdējos pāris gadus ir bijušas diezgan sāpīgas arī. Oktobrī, sākoties mēnešreizēm, pirmo reizi parādījās tādi simptomi kā slikta dūša (taču nevēmu), caureja, uzpūsties vēders, gandrīz noģību. Taču viss pārgāja aptuveni 2 h laikā. Nākamajā mēnesī sākoties mēnešreizēm, atkal tie paši simptomi, taču šoreiz 10x trakāk - visu nakti vēmu, pilnīgi nekas neturējās kuņģī, spēcīga caureja arī. No rīta biju ļoti atūdeņojusies un nācās uzlikt sistēmu. Pēc tam vēl nedēļu bija slikta dūšā un negribējās neko daudz ēst. Tad mēneša vidū daudzmaz pārgāja, taču šomēness (decembrī) mēnešreizes jau kavējas par aptuveni 7-9 dienām, pēdējās 5 dienas no rīta kā paēdu paliek slikta dūšā līdz pat vakaram, vairāk parasto, balto izdalījumu arī. Man šogad šī jau ir 3. reize, kad ievērojami kavējās mēnešreizes (aptuveni nedēļa līdz 10 dienas). Man ir attiecības, taču izsargājamies ar prezervatīviem, domāju, ka ar grūtniecību šeit nav sakara... Protams iešu pie ārsta, taču pirms tam vēlējos uzzināt vismaz aptuveni, kas varētu būt par vainu.
Paldies!

Labdien, Ieva.
Bez izmeklēšanas nekādas diagnozes uzstādīt nevaram. Ejat pie ārsta un veicat izmeklēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Maija
Sveiki!
Gribēju pajautāt pie kāda speciālista man jāgriežās: jūtos katru dienu slikti.. It kā bija VD, bet nu jau ir samazinājusies... Nevaru saprast, kas notiek..

Labdien, Maija.
Lai varētu spriest par to, kas ar jums notiek ir jāzina jūsu sūdzības un jāveic izmeklēšana. Vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku var veikt mūsu medicīnas centrā.
Ar cieņu.
Jautā: Linda
Labdien,man ta peksni paradijas sausums un neizturama nieze maksti un kaunuma lupas.no ka tas varetu but,par ko man vajadzetu satraukties,pie sava arsta tagad tik atri netiksu,ko darit lidz tam,sodien ieziedu tur udens bazes lubrikantu,nu nevar savadak izturet.gadijuma sakaru mums ar viiru nav.izsargasanas veids mums ir spirale.nekadas zales neesmu lietojusi tagad.

Labdien, Linda.
Pēc apraksta spiežot iespējams jums ir kāds iekaisums, piena sēne vai alerģija. Ieteicama vizīte pie ginekologa, bez izmeklēšanas nekādus ieteikumus dot nevar.
Ar cieņu.
Jautā: Zane
Labdien! Man pēdējās 2 nedēļās mīlējoties jātnieces pozā un atbalstot abas kājas savam vīrietim uz pleciem rodas pēkšnas durošas sāpēs vēdera lejas daļā labajā pusē. Pamainot pozu, sāpes tūliņ pāriet, un citās pozās sāpju nav vispār.Agrāk man tādu sāpju nebija. Kas man varētu kaitēt?

Labdien, Zane.
Neko sīkāk nezinot par jūsu veselību atbildēt nevaram. Ieteicama vizīte pie ginekologa.
Ar cieņu.
Jautā: Gunita
Labdien!
Man ir 1.6.g.veca meitiņa un viņa visu laiku sten. Gan spēlējoties, gan viņu ģērbjot, visu laiku, sakiet, lūdzu, kas varētu būt par problēmu un pie kāda ārsta mēs varētu griezties.
Nesen bijām pie lora, viņā teica, ka aizdegunes polipi ir palielināti, vai tas varētu ko ietekmēt? Vai tas varētu būs saistīts ar kādu citu iekšēju kaiti?

Jau iepriekš paldies


Labdien, Gunita.

Izrunājiet visas bērna problēmas ar savu bērna ārstu, kas pārzina jūsu bērna veselības stāvokli no dzimšanas līdz dotajam brīdim.
Ar cieņu.


Jautā: Agnese
Sveiki!
Man sāp kakla kreisās puses augšējā rajonā!
Pats patstāvīgi nesāp, sāpes parādas tikai tad,kad tam pieskaras!
Es nezinu ko darīt! Iet pie ārsta vai ar laiku pāries?

Labdien, Agnese.
Bez izmeklēšanas neko pateikt nevaram. Iespējams esat apsaldējusies. Ja nepāriet, ieteicama vizīte pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: izmisusi
sveiki!
man visu laiku ir slikta smaka no maksts. gino lietaas visas visas analizes izgaaju, viss ir ok.(pirms laika gan bija enterococus faecalis, bet arste teica, ka tas nevar dot smaku). sajuta, ka no kunga kkas. citreiz vnk izplataas man apkart smaka, loti stipra (no gurniem uz leju) un vnk ir gaisa un pat telpas piesucinaas ar to. Citreiz smaka kaa no gaazeem. tikai starpība, ka visu laiku bez apstājas. veel aukstaas kaajas peksni ir palikusas loti siltas un viss, kam taas pieskarās-drēbei, otrai kājai utt-kā mazliet kož. sajūta, ka kkas slikts ir manī un grib tik ārā. un vēl ir bijis tā, ka, ja ēdu šprotes, no maksts nāk šprotu smarža, ja Dida tabletes - tad šī smarža. kājas arī palikušas jocīgas un, liekas, smaka arī caur tām grib izlauzties. tikko apēdu šokolādi un kājām vēl papildus tai smaciņai paostot ādu jutu šokolādes smaržu. kas ar mani notiek ? neviens ārsts, gastro utt neko nav atklājis. ir bijušas fēču, urīn, disbakteriozes anazlīzes, endoskopija,gin.usg, vēd.usg.. Apakšējā zarnu pārbaude gan vienīgi nav bijusi. No kājām vēl tāds kā neliels mitrums. sākās ar maksti (tas ir trakākais) un tad pa gabaliņam gabaliņam pa kājām uz leju.
Jums ir kāda doma? es nezinu, kur man iet, ko darīt. pie 5 ginokologiem un 4 gastroenterologiem esmu bijusi. bezjēgā. un tas NAV manā galvā, tā reāli ir. man ne1 cilvēks blakus nevar pastāvēt, briesmīga tā smaka no manis.

lūdzu lūdzu atbildiem, es pavisam nopietni šo saku. šis jau 5 mēnešus. un pirms 12 g arī tā bija. arī traki. tad pa vidu dažas vieglākas reizītes, bet metronidozol vienmer ir palidzejis. tagad nekā. un vēl man visu laiku ir uzpūties vēders. bet zāles pret to, tāpāt kā pilnīgi visas pārējās, ne procentu nedeva. atbildiet, lūdzu :( ;(

Labdien.
Bez izmeklēšanas ir ļoti grūti izdarīt kaut kādus secinājumus un dot ieteikumus.
Ar cieņu.
Jautā: jolanta
ar ko arste punpinas mazinas baltas pie acu plakstina un tur bija pusums bet sadzija un pectam
uzradas daudzas mazas punpinas??


Labdien, Jolanta.
Ieteicama vizīte pie dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: Guntis
Sveiki, man uz dzimumlocekļa galviņas pa vidu ir izveidojusies balta "pumpa" kurai sakne iejiet urīnizvades vietā!! Man jau tas ir vairākas nedēļas un tā ir nemainīgi liela!! Ko darīt, kas tas ir ? Paldies!!

Labdien, Gunti.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: Artis
Labdien!

Uz ādas ir parādījušies balti pleķīši,ar laiku tie kļūst lielāki,neiesauļojas,sasvīstot tie kļūst sarkani.Vai tā varētu būt ādas sēnīte?
Reiz jau šādi pleķi bija,griezos pie dermataloga,izrakstīja kaudzi ļoti dārgu un stipru zāļu,kā arī šampūnu,bet konkrētu diagnozi neuzstādīja.Pleķi pazuda,taču tagad pēc trīs gadiem tie ir atpakaļ.Arī draudzenei tie sāka parādīties,bet viņa pāris reizes nomazgājās ar izrakstīto šampūnu un pleķi pazuda. Interesanti,ka ši pleķi mūsu ģimenē ir visiem vīriešim (diviem brāļiem un tēvam).

Labdien, Arti.
Neko spriest par ādas parādībām neredzot pašu ādu nevaram. Ādas sēnīte var dot līdzīgas jums aprakstītās parādības, bet, bez diagnostikas nekādus secinājumus izdarīt nevar.
Ar cieņu.
Jautā: Liena
Labdien! Manam bērnam tikko palka 1 gads. Veselīgs puika, bet ir kāds netikums Viņš naktī mostas 1 stundā vismaz 2 reizes un iemieg padzeroties tēju. Kad baroju ar krūti viss bija tāpat. Neesmu gulējusi pilnvērtīgi jau gadu. Kā lai tiek ar to galā, kā likt viņam nedzert naktīs? Ja nedodu, tad ļoti stipri raud, bet blakus istabā ir māsa, kura uzreiz ir augšā un arī raud, jo viņai ir bail. Tas ir kā riņķa dancis no kura neredzu vairs izeju, lai nekaitētu 7 gadīgajai māsai, kurai agri jāmostas uz dārziņu.Ļoti gaidīšu jūsu atbildi. Varbūt ir kāda iespēja.
Veiksmīgu dienu vēlot, Liena Kuļijeva

Labdien, Liene.
Atbildēt uz jūsu jautājumu ir ļoti grūti, jo mēs pilnīgi neko nezinām par jūsu bērna veselību. Izrunājiet šīs problēmas ar sava bērna ārstu.

Ar cieņu.
Jautā: Laura
Labdien! Es pamaniju manam delam,kad vina lupas if sarkanas Un loti saunas, kad vins atvera muti mele visa sarkanas Un Baltas pumpas. Kas tas variety but, ka to izarstet?

Labdien, Laura.
Iespējams, ka tā ir alerģija, vai kāda mutes dobuma infekcija. Ieteicama vizīte pie ārsta, lai veiktu apskati un varētu spriest par precīzu diagnozi un ieteikt nepieciešamo terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Zinta
Labdieb. Manai meitinai ir 3,5 menesi! Sodien pamaniju ka vinai ir melite zili plankumi kas netiras nost!
Ko man iesakt un kas tas ir?
Cik tas ir slikti breks mazulites?
un tai pasa laika ir visu laiku baltas smaganas un visa auksina mute balta ko nevar notirit ar speciala skidruma palidzibu .
Ieprieks liels paldies!
Ar cienu Zinta

Labdien, Zita.
Aizvediet uz izmeklēšanu savu meitiņu pie sava bērnu ārsta, lai veiktu apskati un noskaidrotu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: Liva
Gribetu zinat,kas ir ja katru gadu decembra sakuma man ir spiediga sajuta sirds apvidu, pagajuso gadu visu nakti nespeju aizmigt, jo sirds dauzijas ka traka. Tagad tada sajuta itka kads butu man uzlicis betona plaksni uz krutim.

Labdien, Līvija.
Lai saprastu jūsu sūdzību cēloņus ir nepieciešama izmeklēšana, tāpēc ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Antons
Labdien!Loti labi verteju jusu viedoklus par jautajumiem kuriem labi atbildejat foruma,prieks izmantot tadu iespeju tapec izlemu uzdot jautajumu arii pats :) ar mani ir loti sarezgiti ,pirms 4 gadiem man arste isteica diagnozi uz Vegitativo distoniju,tagad vairak lekmju nau bet ir citi smiptomi ar ko joprojam netieku gala! man ir loti liels diskonforts ja es uzvelku apgerbu jo smagaks jo lielaks diskanforts, pecpusdiena ja nepagulu kermeni moka bezspeks un smaguma sajuta sirds puse! sis vis man loti trauce,dzivoju es UK ,seit nodevu asins analizu pilno ainu vini konstoteja asinis ka esot kada muskulu parslodze,muskulu saspringums ,bet tas normali jo apmekleju svaruzali! pats ieveroju veseligu dzivesveidu, lietoju vitaminus,bet ir problemas straadat darba...

Labdien, Anton.'
Ļoti grūti ir kaut ko atbildēt neko nezinot sīkāk par jūsu veselību, vecumu, fiziskām aktivitātēm utt., bet mēs ieteiktu papildus izmeklēt sirdi.
Ar cieņu.
Jautā: Vita
labdien,pirms pāris dienām man sāka sūrstēt un niezēt āda zem acīm,āda ir arī apsārtusi.Man šķiet,ka tas varētu būt no baseina hlorētā ūdens un brillēm,kas pārāk cieši ir piespiestas...lai nu kā tur būtu-pie kā man vērsties vispirms-dermatologa vai acu ārsta? Paldies!

Labdien, Vita.
Ieteicama vizīte pie dermatologa vai alergologa.
Ar cieņu.
Jautā: juris
sveiki,kas jadara lai no locekla nonemtu adu uz leju vai tas ir sapigi?

Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: inga
Kapec man niez vagina?

Labdien.
Iespējams iekaisuma procesi, vai alerģija, vai paaugstināts cukurs, vai patogēnā mikroflora.
Jautā: linda
Labvakar!
Ko nozime ja no zena dzimumlocekla nak nost ada?

Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?