• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

Veselības Salons 888

Mēs parūpēsimies par jūsu veselību!

Aptauja

Ja tēma priekš Jums ir interesējoša, kādu apmācības materiālu Jūs labprātāk izvēlētos?
 

Apskatīt visus jautājumus un atbildes
Jautā: Kristine
Sveiki gribeju pajautat vai tas ir normali, ja sex laika tirpst rokas? Ar ieprieksejo puisi ta nebija.

Labdien, Kristīne.
Uz šādiem jautājumiem jums vislabāk atbildēs seksologs.

Ar cieņu.
Jautā: Janis25
Sveiki!Jau kadu laiku mani nomoka problemas ar miegu!Caur informaciju interneta esmu sapratis ka ta ir miega paralize,kas cik noprotu:-)nav bistama veselibai tacu nav patikama,tacu ar to visu ir bijis ta ka tikko saku iemigt es aizrijos domaju ar kunga sulu!Un pamostoties nevaru paelpot un riistos! Tas biedee gan mani gan manu partneri! Ir bijis ka pat 3x viena nakti iemiegot ir sii miega paralize un aizrijos! Vrb varat ieteikt kautko ka no ta izvairities un ka rikotiea situacija kad taa notiek!paldies!

Labdien, Jāni.
Mūsu ieteikums ir veikt gremošanas trakta, elpošanas sistēmas izmeklēšanu un tikai tad var uzstādīt diagnozi un ieteikt nepieciešamo terapiju un rīcību.
Ar cieņu.
Jautā: Ieva
Sveiki,man Jums ir viens jautājums.Man uz krūts ir parādījies zils pleķis,tāds,kā zilums.Nesāp, nav piepampis,bet pazust nepazūd.Krāsa nemainas un vēna tā nevarētu būt,krūts ir diezgan vēnaina,bet forma un lielums šim pleķim neatgādina vēnu.Pleķis ir jau kādu pusotru nedēļu.Kas tas varētu būt un pie kura ārsta griezties?
Paldies.

Labdien, Ieva.
No sākuma ieteicama vizīte pie ginekologa, lai veiktu apskati un tad ieteiktu tālāko nepieciešamo terapiju vai pēc nepieciešamības kāda cita speciālista konsultāciju.
Ar cieņu.
Jautā: Atis
Sakiet lūdzu,ko man darīt!Pēdējā laikā bieži reibst galva?Sirds sitas stias stingri,bet ne ātri.Labais deguna dobums ir pilns ar strutām.Piere sarkanīga un kaut kas jūtams kaklā.Lietoju antibiotikas un pūšu degunā zāles.Dzīvoju un strādāju Ziemeļīrijā.Vakar biju slimnīcā,jo arvien biežāk sāk reibt galva.Slimnīcā man teica,asins labs tempretūra nav,sirds stradā labi un viss pārējais arī normāli.Ko man darīt?

Labdien, Ati.
Tā kā Jūs atrodaties ārpus Latvijas neko palīdzēt nevaram, jo caur internetu nevar ne veikt diagnostiku, ne uzstādīt diagnozes, ne nozīmēt ārstēšanu.
Ar cieņu.
Jautā: Edy
Sveiki! Man te tads jautajums, virs dzimumlocekla paris centimetru laba puse ir itka taka sapampums,spiezot ir jutams taka muskulitis, seezot pa smagam darisanam, spiezot itka mazliet pasaap, bet tad kad to sapampumu iespiez uz ieksu, tas ir ta ka vins nav uz aru redzams, ta ka tam visam normali jaizskatas, nav saapes spiest smagas dariisanas. Pie ka griesties tada jautajuma?

Labdien.
Vēlama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: linda
Sveicinati.
Manam mazulim ir 3menesi un 2 nedelas un ir nogulets kreisa sana pakausis.Ko jus iesakat man darīt,es dzivoju Anglija un dakteri saka kad viņš pats iztaisnosies,kad mazulis saks sedet un pats staigat.
Paldies.

Labdien.
Vienīgais ko varam ieteikt neko nezinot par jūsu mazuļa kopējo veselības stāvokli - liekat gulēt savu mazuli uz otru pusi.
Ar cieņu
Jautā: OZZO
1.Vai vēderplēves trūce var būt arī uz iekšpusi? (uz āru neredzas)
2. Uz kādām izmeklēšanām, pie kādiem speciālistiem jāiet, ja ir aizdomas par vēdera trūci?


Labdien.
Ieteicama vizīte pie ķirurga, lai izvērtētu esošo situāciju un ieteiktu tālāko rīcību.
Ar cieņu.
Jautā: Iveta
Vakar neveiksmīgi nokritu uz elkoņa. Tagad man uz elkoņa ir maz nobrāzums, bet lielākā problēma ir tāda, ka nespēju tagad pilnīgi izstiept un saliekt roku. Ko jūs varētu ieteikt?

Labdien, Iveta.
Ja sāpes nepāriet tad ieteicama vizīte pie ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Santa
Labdien.
Man no rīta apsēžoties gūltā sāka trīcēt rokas, un bija tāda sajūta, ka šausmīgi sarāva labo sānu. peceļoties kājās palika slikti un grūti bija nostāvet kājās. tagad vēl jo projām ir slikta dūša un sāp kakla rajonā. Apmēram pirms 2 gadiem man atklāja iekaisušu labo nieri. Vai man vajadzētu vērsties pie gimenes ārsta vai arī vienkārši neuztraukties?

Labdien, Santa.
Neko nezinot par jūsu veselības stāvokli, iespējamām saslimšanām pagātnē, šī brīža problēmām, sniegt kādus paskaidrojumus vai komentārus nevaram. Ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Anita
Sveiki.Lasiju ka jusu centrs piedava adatu terapiju,bet cenu lapa nevareju ieraudzit izmaksas.Looti veletos apmeklet so proceduru pie jums.Paldies jau ieprieks

Labdien, Anita.
Uz doto brīdi adatu terapiju piedāvāt nevaram, tas ir uzrakstīts arī mājas lapā sadaļā Akupunktūra - adatu terapija. Tāpēc arī nav norādīta cena.
Ar cieņu.
Jautā: Madara
Labdien!

Gribēju noskaidrot, vai Jūsu piedāvātā diagnostika var man palīdzēt.
Uz ādas izmetās izsitumi, gāju pie diviem dermatalogiem, abi apstiprina Sarkano plakano mezgliņēdi.
Pēc analīzēm visi rādītāji normā, tikai ASO ir gandrīz dubultā no normas - 380.
Ģ.ā. saka, ka visticamāk streptokoks, taču to esot grūti diagnosticēt un atrast, tāpēc arī piemērot ārstēšanu.
Šobrīd baroju bērniņu ar krūti, tādēļ izrakstītās hormonālās terapijas nevaru izmantot.

Ar cieņu

Labdien, Madara.
Mēs minēto streptokoku varam diagnosticēt. Mūsu diagnostika izvērtē arī ādas problēmas, visus iekaisuma procesus iekšējos orgānos un patogēno mikrofloru.
Ar cieņu.
Jautā: Anna
Labdien.
Nezinu vairak ko iesākt. Man kājstarpē šur tur uzmetas tādas kā tulznas ar ūdeni vidū, kuru pārdurot paliek jēla ādiņa, kura graužas un sūrst un tad pēc pāris dienām sadzīst. Bet ar to viss nebeidzas, jo veidojas atkal jaunas tāda paša veida tulznas tu pat blakus... Esmu izmisumā, jo nesaprotu, kas ar mani notiek... Ļoti gaidīšu Jūsu atbildi.

Labdien, Anna.
Ieteicama vizīte pie dermatologa, lai veiktu apskati un ieteiktu nepieciešamo terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: ILZE
Sveicināti...Esam pāris,dzīvojam veselu gadu (pat vairāk),bez izsargāšanās,bet nevaru palikt stāvoklī.Pa cik dzīvojam mazā miestiņā ,neērti iet pie ģimenes ārsta,vai ir iespēja konsultēties pa tiešo un aptuveni cik tas maksātu?

Labdien, Ilze.
Jums ir nepieciešams apmeklēt ginekologu un veikt izmeklēšanu. Atbildēt par samaksu pie ginekologa mēs nevaram, katrā medicīnas iestādē samaksa var būt dažāda. Ja jūs vēlaties konkrēti mūsu viedokli un izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī, tad iepriekš ir jāpierakstās. Diagnostika un ārsta konsultācija maksā 65 Eiro.
Ar cieņu.
Jautā: Kristīne
Labvakar!esmu 21 gadu jauna mamma,pirmo bērniņu iznēsāju bez jebkādām problēmām,kā jau dzīvoju laukos,nēsāju smagumus(ūdeni,malku u.c) gaidu otru bērniņu ar mazu starplaiku 1 gads,esmu 8 mēnesi,pašlaik esmu slimnīcā uz saglabāšanu,jo mazajam kaukādas problēmas.pagājušonakti labajā sānā mugurpusē sāka takā durt,īpaši jau grozoties,ceļoties,dzīļāk elpojot,pa dienu sāpes no apakšas aizgāja pakāpeniski uz aukšu,tagad sāp labajā pusē lāpstiņas rajonā,un arī ribu rajonā labajā puse sāp,elpojot,klepojot,smejoties,strauji kustoties.ārsti saka ka nogulēju,bet tā nekad naw bijis,un vispār nekad ar muguru nēsmu sūdzējusies,pat 1. grūtniecības laikā nebij nekādu problēmu.ludzu iesakiet kauko

Labdien, Kristīne.
Jūs atrodaties slimnīcā ārstu uzraudzībā līdz ar to, visas savas sūdzības izrunājiet ar savu ārstu un sekojiet viņa norādījumiem.
Ar cieņu.
Jautā: Vineta
labdien, man bieži pārplīst kāds kapilārs uz roku pirkstiem,bet pēdējo 2 gadu laikā ir gadījies, ka plīst lielāks asinsvadiņš rokas virspusē, uz ceļgala, uz papēža,apakšlūpas.Un neko īpašu nedarot,tā pēkšņi iesāpas,uztūkst,pēc tam zilums.Pie kā vajadzētu griezties?

Labdien, Vineta.
Vispirms apmeklējiet savu ģimenes ārstu, veicat analīzes un tad ārsts nozīmēs nepieciešamos izmeklējumus.
Ar cieņu.
Jautā: Marina
Labvakar, mani uztrauc viena lieta, man pēc dzimumakta ar puisi, kurš bija 27.09.2014 sāka sāpēt vagīna, īpaši tā ādiņa, kas ir apkārt ieejai makstī un nedaudz iekšā arī sāp. Tāda kā nedaudz sūrstoša sajūta un niezoša. Man ir 20 gadi, agrāk tā nebija, dzimumdzīve ir aktīva, jau kādu gadu. Dzimumakts bija arī 26.09,2014 tad nesāpēja, bet nākamajā dienā sāka sāpēt un sāp līdz pat šodienai. Pateicos par Jūsu atbildi, ceru nekas nav nopietns. Nezinu kas varētu būt, jo vēl mēnešreizses kavējas 5 dienas, bija viņām jābūt 24.09, sekss pēdējo reizi pirms mēnešreizēm bija 14.09. es veicu grūniecības testu, tas bija negatīvs.

Labdien, Marina.
Ieteicama vizīte pie ginekologa, lai veiktu izmeklēšanu un varētu ieteikt nepieciešamo terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Aleksandrs
Labdien. Man vedera lejasdala pie kreisas kajas locitavas netalu no dzinumorgana biskin piepampis un uzspiezot sap. Kas tas varetu but?

Ar cienu Aleksandrs.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa, lai veiktu izmeklēšanu un izdarītu secinājumus.
Ar cieņu.
Jautā: ilze
Esam ar ģimeni izmisumā, nezinām kam jautāt, jo mūsu situācija ir diezgan delikāta. Pie kā griezties pēc palīdzības, padoma, vai šinī situācijā maz ir iespējam palīdzēt !? Mainot dzīves vietu nācās mūsu vecomāti ievietot aprūpes centrā. Šis centrs uzņem cilvēkus tikai tādus, kas var par sevi parūpēties. Ar to viss it kā būtu kārtībā, protams kļūstot viņai vecākai mums bērniem bija viņa jāizņem no turienes. Jo viņa sāka traucēt pārējiem iemītniekiem. Līdz ar to izlēmām pie, kā viņai būtu ērtāk dzīvot no bērniem ut... Un te sākās problēma . Mūs jau brīdināja par viņas dīvainībām, un tieksmēm pēc seksualitātes . Likās jau, ka tiksim ar visu galā jo žēl sūtīt viņu uz pansionātu. Viņa burtiski uzmācās vīriešiem, vīrietim. Ari atklāti masturbē. Kad ko aizrāda kliedz pretim noliedz visu. Pirms atvedām no aprūpes centra bija ļoti savārgusi, ēda ļoti maz, nepārtraukti vēlme bija sēdēt tualetē ,apgalvoja ka nevar pakakāt. Bet ārsts apgalvo, ka viss tur kārtībā. Analīzes labas, vienīgi viņai švakāka atmiņa. Bet tai pašā laikā var pastāstīt visu par savu bērnību, jaunību. Nu jau viņa kā pusgadu ir ar mums mīļajiem. Ir atžirgusi pat staigā ārā svaigā gaisā, ko aprūpes centrā neesot darījusi. Ēd lieliski, pat čiep no ledusskapja ,lai uzēstu vēlreiz, tās būtu tās mazākās problēma. Bet tās tieksmes uz seksu ir nevaldāmas, neērti kādam jautāt. Ko darīt? Mums izrakstīja viņai zāles no aprūpes centra, nomierinošās, bet tās nelīdz viņa ir uzbudināta tik un tā (Lexotanil ) Varbūt ir kādas citas, lai viņai hormonus nomierinātu ut ..? ( 84 GADUS VECA )

Labdien,
Pēc jūsu aprakstītiem simptomiem viss liecina, ka jūsu vecaimātei ir demence, kas vienmēr iet kopā ar atmiņas un kognitīvo funkciju traucējumiem. Jūsu gadījumā ir pievienojušies arī uzvedības traucējumi, ko varētu mēģināt ārstēt ar medikamentiem. Tāpēc ieteiktu Jums griezties pie psihiatra uz konsultāciju, kas arī nozīmēs nepieciešamo ārstēšanu.

Ar cieņu, psihiatre B.Brokāne - Čekstere
Jautā: Laura
Labdien,gribu pajautat,esmu apmeram 5 grutniecibas menesi man pampst laba kaja potite.vai man griesties pie ginekologes vai gimenes dakteres ja nepieciesama darba nespejas lapa?

Labdien.
Ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Iveta
Labdien!

Meklēju speciālistu kurš varētu palīdzēt manam 8 gadīgam dēlam ar uzvedību skolā, neņem vērā skolotāju aizrādījumus, uzvedās skaļi, sarunājās stundās, traucē darbu stundās, kaujās ar klasesbiedriem. Raksturs ir smags jau no mazām dienām. Mājās tikt galā ir iespējams, grūti bet tiekam, ar režīmu un stingriem konkrētiem norādījumiem, bet diemžēl skolā kontrolēt man nav iespējams viņa uzvedību.
Nevaru Jūsu mājas lapā atrast sadaļu par izmaksām.
Ja mēs nolemjam pie Jums vērsties, kādi ir apmeklējuma biežumi nedēļā vai mēnesī un periods kurā ir iespējams mainīt bērna domāšanu un uzvedību, iekļauties pozitīvi skolas dzīvē
Paldies jau iepriekš par atbildi
Ar cieņu,

Labdien!
Es pati pašreiz nestrādāju ar bērniem, varu ieteikt vērsties pie savas kolēģes, Jūlijas Tepļakovas, kurai ir liela pieredze darbā ar bērniem.
Ar cieņu,
Anita Čodere
klīniskais psihologs, eksistenciālais psihoterapeits.
Jautā: Daina Pr.
Labdien!

Jau kādu laiku esmu ievērojusi dīvainas sāpēs tieši sirds rajonā. Tās parādās nemanot. Jūtu izteikti tad, kad ievelku dziļi gaisu, bet tad lēnēm pūšu ārā, jo sāp. Man kādreiz bija prbolēmas it kā ar sirdi, gan pēc kard.Lāces teiktā, sirds bija ideālā stāvoklī, savukārt ģimenes ārsts lika dzert 1 mēnesi sird pilienus un magniju B6. Toreiz sāpēs izpaudās - durās sirdi ik pa laikam.

Labdien, Daina.
Iespējams jums ir starpribu nervu iekaisums.
Ar cieņu.
Jautā: Ilona
Labdien, bērnam kājas apakšā uz spilventiņa uzmetās cieta pumpa. Pumpas galviņa ir atvērusies, bet strutu nav. Kas tas varētu būt? Un ar ko varētu ārstēt?

Labdien.
Lai varētu ieteikt ārstēšanu un izteikt kādu viedokli par izsitumiem uz ādas un pumpām tās ir jāredz un jāapskata. Iesakām apmeklēt ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Irina
man satrauc berna emocionalais stavoklis,septembri pargajam uz citu darzinu,un bernam paradijas skielesanas,acu skata noversanas problemas.Ko darit,vai tas varetu but uz nervu pamata,jo katru ritu raud,kad iet grupina.?

Labdien!
Jūsu rakstītais varētu daļēji norādīt uz to, ka bērnam ir adaptācijas grūtības, kas izpaužas gan kā raudāšana, gan arī kā dažādas somatiskas un fizioloģiskās problēmas. Ir svarīgi sniegt bērnam pēc iespējas vairāk atbalsta šajā laikā un palīdzēt izrunāt tās lietas, kuras viņu satrauc un par kurām viņš pārdzīvo. Ja problēmas nepazūd, tad būtu jāapmeklē ārsts, un ja viņš norādīs, ka šīs problēmas nav saistītas ar fizioloģiskām vainām, tad būtu vēlams apmeklēt bērnu psihologu, kurš palīdzēs tikt galā ar iekšējo emocionālo spriedzi.

Ar cieņu,
klīniskais psihologs, eksistenciālais psihoterapeits,
Anita Čodere.
Jautā: jana
Par ko varētu liecināt sausa mute un izkaltis kakls? Visu dienu dzeru ūdeni, bet mute tikuntā sausa. Novēroju arī to, ka nedaudz iesnas parādījušās

Labdien, Jana.
Sausa mute var liecināt par alerģiju, saindēšanos, paaugstinātu cukuru asinīs, vai arī var būt saistīta ar kāda medikamenta lietošanu.
Ar cieņu.
Jautā: Татьяна
Добрый день. Я хотела бы уточнить - у вас есть процедура для лица, зоны декольте при старении и вялости кожи. Она делается в виде уколов или мезороллером?

Labdien, Tatjana.
Ārste - mezoterapeite sejai, kaklam un dekoltē zonai piedāvā anti-aging komplekso procedūru:
- vispirms aroma-pīlings ar 100% dabisku ēterisko eļļu kokteili, sejas masāžu,
- tad mezoterapijas procedūra ar Hialuronskābi, organisko Silīciju un vitamīniem.
Ar cieņu,
ārste-mezoterapeite L. Baltā
Jautā: Anna
Labdien!

Vēlējos jautāt, vai zāles Doxy-M-Ratiopharm 100 mg, lietojot 5 dienas, var kavēties menstruācijas 5 dienas? Grūtniecība nav.

Paldies jau iepriekš par sniegto atbildi!

Labdien, Anna.
Tas ir ļoti individuāli, bet jebkuras zāles var nojaukt menstruālo ciklu.
Ar cieņu.
Jautā: imants
Sveiki man ir 26gadi dzivoju kopa ar savu miloto meiteni jau 3gadus.. problema ir tada ka man ir viena ola. Vai tas varetu but iemesls kapec vinja stavokli nevar palikt? Bet nesaprotu vina bija vienu reizi stavokli bet vinjai sakas spontanais aborts!

Labdien, Imant.
Iesakām jums apmeklēt urologu un meitenei ginekologu. Un pēc tam kopīgi risināt šo problēmu.
Ar cieņu.
Jautā: Svetlana
man ir kartigi iespiesta roka. biju pie kirurga nekādu lūzumu nav. tikai pamatīgi sapampusi roka un nobrāzta. jautājums ir tāds- kā labāk ārstēt lai sapampums mazinās.

Labdien.
Tā kā jūs bijāt pie ķirurga, tad ieteicam izmantot ārsta ieteiktās ārstēšanas metodes.
Ar cieņu
Jautā: Jānis
Sveiki, jau kādu laiku sāp sēklinieki, vizuāli izskatās, ka viņos kaut kas kustas. Pagaidām nav iespēju tikt pie ārsta.

Labdien.
Ieteicama vizīte pie urologa.
Ar cieņu.
Jautā: agita
Sveiki. Man ir problema ar to ,ka deguna jau paris dienas ir jutama viena smaka. Nenemot vera kur atrodos majas,darba vai ara uz ielas. Tiesam nezinu ko iesakt. Mani biede tas , ka vartu but saistits ar snadzenu iekaisumiem..vai ko tadu.. Jo pedejaja laika ir paradijusas ari galvassapes ...

Labdien, Agita.
Iesakām apmeklēt ārstu, lai veiktu izmeklēšanu un noskaidrotu sūdzību iemeslu.
Ar cieņu.
Jautā: Guna
Labdien!Man 35.Nesen saslimu ar Laima slimību. Ģimenes ārsts man izrakstīja antibiotikas Azithromycin 500mg tabletēs. Izdzēru 5 dienu kursu - it kā viss ir kārtībā. Slimība uzveikta. Pēc neilga laika vajadzīgajā laikā nesākās mēnešreizes. Domāju, ka tas antibiotiku dēļ vai arī esmu bērniņa gaidībās.

Aizgāju pie ginekologa, kurš apstiprināja, ka esmu stāvoklī. Bēda tāda, ka ārsts apgalvo, ka manis dzertās antibiotikas varētu atstāt pat nopietnu un negatīvu iespaidu uz augli,50 uz 50,un varbūt labāk veikt grūtniecības pārtraukšanu. Griežos pie Jums pēc palīdzības un viedokļa, jo varbūt, ka tas ir tikai mana ārsta viedoklis. Jau sen vēlos ieņemt bērniņu, tas būtu mans pirmdzimtais. Ilgu laiku tas neizdevās un būtu ļoti žēl viņu zaudēt. Jau iepriekš liels paldies par atbildi!

Labdien, Gunta.
Iesakām ieklausīties jūsu ārsta viedoklī, jo protams neviens nevar garantēt, ka pēc nopietnu medikamentu lietošanas varētu būt problēmas ar grūtniecību un augļa attīstību. Varat pakonsultēties vēl ar kādu citu ginekologu, bet neviens nevar izslēgt šo negatīvo antibiotiķu ietekmi uz grūtniecību.
Ar cieņu.
Jautā: aiga
Labdien! Gribēju uzzināt,kas man varētu kaitēt. Vakar vakarā sāka sāpēt zem nabas vairāk uz labo pusi. Tad kad cēlos no gultas ar meitiņu uz rokām ( 6 kg.). Tad pārgāja. Vēlāk mazāku smagumu cēlu,atkal iesāpējās. Tad vairāk nekā. Un vēl reizi,kad sasprindzinot vēderu cēlos no gultas. Kad gulēju nekas nesāpēja itkā. Šodien vienu reizi iesāpējās. Bet tagad itkā nekā. Temperatūras nav. Vakar spiežot tajā vietā, sāpēja. Šodien spiežot nesāp.

Labdien, Aiga.
Grūti kaut ko komentēt. Iespējams, ka tie ir starpribu nervi. Ja sāpes nepāriet jāveic izmeklēšana, lai noskaidrotu sāpju cēloni.
Ar cieņu.
Jautā: Aija
Labdien!
Manai mazmeitiņai ir 8 mēneši un znots viņu dažreiz ņemklēpī un tā abi sēž pie datora. Manuprāt, tas ir ļoti kaitīgi, jo, cik es saprotu, 1) viņai vēl nav nostabilizējusies redze, 2) datorspēlītes ātri ņirbinās gar acīm un tas nav veselīgi, jo acis nogurst pat veselam attīstītam organismam, kur nu vēl zīdainim, 3) šādi neko jaunu bērns nevar ne iemācīties, ne iegūt jaunas iemaņas, 4)tāda vienveidīga sēdēšana nav laba mugurkaulam. Jautājums - varbūt es kļūdos un šāda nodarbe neko sliktu bērna redzei un stājai nenodara un gluži otrādi bērniņš atrāk pieaug?

Labdien, Aija.
Izrunājiet šo situāciju ar saviem ģimenes locekļiem. Protams, dators atstāj negatīvu ietekmi gan uz pieaugušajiem, gan uz bērniem.
Ar cieņu.
Jautā: Mārtiņš
Labdien!
Man ir sekojoša problēma, kad esmu miera stāvoklī parasti, kad eju gulēt, jūtu kā sitas mana sirds, tā traucē iemigt.
Ikdienā nejūtu, ka butu kādas problēmas ar sirdi, gadu atpajaļ apmeklēju kardiologu, uztaisija pilnu pārbaudi sirdij, neko neatklāja.
Divus gadus atpakaļ man diagnosticēja spondiloartrītu, vai tas varētu būt iemesls šīm sajūtām?
Kā man vajādzētu rīkoties, kādu ārstu apmeklēt, un vai ir kāds risinājums šai problēmai?
Ar cieņu Mārtiņš.

Labdien, Mārtiņ.
Iesakām no sākuma griezties pie neirologa, ja viņš problēmas neatrod tad pie endokrinologa.
Ar cieņu.
Jautā: Evita
Sveiki. Tada problema ka bernam 1.5.mēn. bet katru nakti ceļas augšā,nav bijusi tada nakts kad guļ visu nati, esam dzeruši sīrupus nomierinošos,tejas ,bet nekā. parvietojam gultu,arī neka. ko iesākt.

Labdien, Iveta.
Konsultējaties ar savu bērna ārstu.
Ar cieņu.
Jautā: Kristīne
Labdien, pirms 5 gadiem iespiedu pirkstu durvīs, naga sakne bija uz augšu, man viņu piešuva atpakaļ, traumētais nags nogāja, bet uzauga dubultnags, tagad tas ir zaļgani brūns un izskatas ļoti briesmīgi, kur man griezties, lai varētu kaut ko darīt lietas labā?

Labdien, Kristīne.
Ar savu problēmu griežaties pie dermatologa.
Ar cieņu.
Jautā: daina
Labdien,es velos uzzinat vai jusu centra var izarstet kuperozi.

Labdien.
Kuperoze ir asinsvadu problēma. Tāpēc iespējams strādājot ar asinsvadu stiprināšanu var šīs ādas izmaiņas pamazām uzlabot. Parasti šī problēma ir saistīta ar dziļākām izmaiņām organismā, tādēļ nepieciešama diagnostika, lai saprastu vai organismā nav citas saistaudu saslimšanas. Un tad arī var lemt par terapiju.
Ar cieņu.
Jautā: Evita
Sveiki!
Man jau kadu laiku ir mazins sapigs mumbulits labaja puse kur ribas beidzas.
Vai man ir verts uztraukties?

Labdien.
Neredzot veidojumu neko par viņu nevar spriest.
Ar cieņu.
Jautā: liga
Labdien!
Pirms nedels uztaisiju abortu vis noriteja labi! Passajuta ari laba,bet vakar um sodien no krutim izdalas caurspidigs skidrums! Vai tas ir normali?

Labdien, Līga.
Tā var būt normāla parādība, bet ieteicama konsultācija pie ginekologa.

Ar cieņu.
Jautā: Anita
Labdien!Vai vedot bērnu uz diagnostiku ir jāņem līdzi izraksti no citiem dakteriem? Vai zinot uzstadītās diagnozes,es varu saņemt neatkarīgu viedokli?Jau iepriekš liels paldies!

Labdien, Anita.
Veicot pie mums diagnostiku jūs noteikti saņemsiet neatkarīgu viedokli, bet katrai diagnostikai ir sava specifika, tāpēc iepriekš veikto izmeklējumu izraksti var papildus palīdzēt noskaidrot jūsu bērna problēmas.

Ar cieņu.
Jautā: Sintija
Labdien man ir problema ar vederu vibs ir liels un ka piespiez sap, un es pienemos svara pa 5 kg nedela, un es nesu stavokli, kas ir ar vederu?


Labdien, Sintija.
Vēdera uzpūšanās iemesli var būt dažādi - disbakterioze, sēnes, parazīti, baktērijas, fermentu trūkums utt. Tāpēc, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus ir nepieciešams veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu diagnozes.
Ar cieņu.
Jautā: Rolands
Labdien.
Darba celot smagu maisu nu 40kg ne ta iesapejas spranda,nakamaja diena viena briidi darba ta iesapejas mugura starp lapstinam un viss palika loti stivs taja apvidu.
Ko man dariit??
Vai tas pats paries no sevis?

Labdien, Roland.
Ieteicama konsultācija pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: dace
Labdien, meitai 6gadi ir iekaisusi, sarkana nabina . nav estgriba, nogurums. kas tas varetu but, majas apstaklos ir arstejams ? paldies

Labdien.
Diez vai iekaisusī nabiņa ir par iemeslu neēšanai, ja bērnam nav apetītes, pirmais ko iesakām darīt ir iedot pret parazītu, pret tārpu līdzekli. Ja nabas iekaisums nepāriet griezieties pie ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Laima
Labdien ! es ļoti uztraucos par savu mammu, viņai bija izlūzis trešais zobs augšžoklī, viņa aizgāja pie ārsta tikai pēc divām dienām (bija izbraukusi ārzemēs) viņai bija palikusi sakne ko arī izrāva. teica ka ārsts esot ilgi tur ''čakarējies'' . Tagad viņai jau ilgu laiku labāk nepaliek. viņai tas zobārsts izrakstīja hikoncilu , bet labāk nepaliek, sākas veselības problēmas. Sūdzas par galvas sāpēm Es domāju ka viņai ir iekaisis trijzaru nervs, bet nezinam ko darīt, kādi tautas līdzekļi vai nekaitīgus pretsāpju līdzekļus lietot? Vai jēga iet atkal pie tā paša ārsta, vai tomēr meklēt spēcīgākus ārstus kādā no rīgas klīnikām???

Labdien.
Iesakām griezties Stomatoloģijas klīnikā pie zobārsta.
Ar cieņu.
Jautā: Zaiga
Sāpes aci In blakus dobuma lidz par deniņiem ,pieteikusi un spēcīgi asarojosa un sasartusi acs!


Labdien.
Ieteicama vizīte pie acu ārsta.
Jautā: sarmite
Labdien es gribu uzinat Sensitiv Imago diagnostika var pateikt iekaisumu,infekciju ,alergiju,stafilakoki ,streptakoki.Paldies


Labdien, Sarmīte.
Diagnostikas laikā tiek izmeklēts katrs orgāns un sistēma. Un tiek noskaidroti visi iekaisumi un patogēnā mikroflora organismā.
Ar cieņu.
Jautā: Nadīna
Labdien,
mani ik pa laikam moka asas sāpes labajā paribē, tās mēdz būt tik stipras ka nevar ievilkt dziļi elpu, jo sāk sāpēt vēl vairāk. Kas tā varētu būt par vainu un pie kāda speciālista man būtu jāgriežās ar šādu problēmu?

Labdien, Nadīna.
Labajā paribē atrodas vairāki orgāni, pleiras kupols, starpribu nervi, diafragma utt., tāpēc pateikt kas ir par vainu nevaram. Varam piedāvāt veikt pilnīgu organisma pārbaudi - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sūdzību cēloni vai arī griežaties pie sava ģimenes ārsta.
Ar cieņu.
Jautā: LIGA
Labdien.Man loti reibst galva.Citreiz jutu ka stavot pamats zem kajam pazud.vakaros nevaru aizmigt jo ka aizveru acis ,jutu ka viss ligojas.Ko jus ieteiktu?Varbut kadas zales?Pedejas dienas jutu sapes spranda,varbut no ta?Ar cienu LIGA

Labdien, Līga.
Mēs nevaram ieteikt nekādu ārstēšanu, ja nezinām diagnozi. Ja vēlaties mūsu viedokli un ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt pie mums diagnostiku, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus.
Ar cieņu.
Jautā: Zane
Situacija sekojosa.Februara beigas dabuju vairakus sitienus pa kreisas galvas pusi.Rezultata arsta sledziens- pamezgijums zokla locitava ,kaa ari konstatets apakszokla luzums.Luzums pasai nezinot sadzijis,bet kaa ar pamezgijumu?arsti tur neko nevar padarit.Katru dienu lidz sim bridim jutu,ka zokla locitava sapiga un it ka sakeries un kustinat apakszokli uz vienu vai otru pusi ir traucejosi.Sapes ir locitava tur pie auss netalu no deniniem Ka bus turpmak,vai vecumdienas jaaopere sejas kauli?

Labdien, Zane.
Ar saviem jautājumiem griezieties pie sejas ķirurga, jo pilnīgi neko nezinot par esošo problēmu mēs komentārus sniegt nevaram.
Ar cieņu.
Jautā: Airita
Ka arstet vegetativo distoniju?


Labdien.
Ar veģetatīvo dostoniju ir jāstrādā kompleksi un ilgstoši.

English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Jautājiet dakterim

Jums ir kādi jautājumu uz kuru jūs vēlaties saņemt atbildi?

Atbilde tiek sniegta nedēļas laikā!

Uzdot jautājumu

Apskatīt jautājumus

Reklāmkarogs

Kontakti

 

Mob. tālr.:  27088877

Tālrunis: 67275888 (Telegrupa tālrunis)

Centrā :
Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012

E-Pasts: vs888@vs888.lv
vs888@inbox.lv

 

Kur mūs atrast?