Jautājumi dakterim


Jautājums:
E-pasts: 1

1 - Notification of when your question has been answered. (Optional)
 1. Sveicināti!

  Mani satrauc šāda lieta: kad stāvu, kustinu rokas vai vai veicu kādas citas kustības, man ir tāda sajūta it kā cilājoša, vai tāda, it kā pamatne uz kuras stāvu cilājas. Ar ko tas varētu būt saistīts? Varbūt ar asinsspiedienu, vai ko citu? Paldies!

  Inga

  Labdien, Inga.

  Iemesli var būt dažādi gan asinsspiediens, gan veģetatīvā nervu sistēma, gan mugurkaula problēmas, gan asinsrites problēmas, tāpēc, lai noskaidrotu iemeslu ir nepieciešama izmeklēšana. Mūsu medicīnas centrā var veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī un noskaidrot esošo sūdzību iemeslus.

  Ar cieņu.

 2. Labdien!

  Augusta man tika konstatets jostas dalas iniciala deformejosa spondiloze, L4-L5 diskoze. Esmu basketbolists,un gimenes arsts aizliedza jebkadas sportiskas aktivitates. Neiralogs gan velak teica, ka pamazam varu gan. Kad gan ne sprices, ne zales man nelidzeja aizgaju pie fizioterapeita. Izlocija mani kartigi un uz kadu laicinu viss bija labi. Vins teica, lai speleju basketbolu ka ieprieks, jo ja mugura sapes, tad vina tapat sapes.

  Saku lenam treneties, bet tagad ,pec kada pusotra menesa, gulu atkal gulta ar lielam sapem. Jautajums - ko tad man darit, spelet vai nespelet basketbolu.nevelos no ta atteikties, tikai velos saprast vai sapes ir tikai no sportosanas.

  Kārlis

  Labdien, Kārli.

  Nekādu komentāru jums sniegt nevaram, jo mums nav precīzu datu par jūsu mugurkaula problēmām un stāvokli dinamikā. Varam ieteikt apmeklēt kādu citu mugurkaula speciālistu vai vēl reiz aprunāties ar savu ārstējošo ārstu.

  Ar cieņu.

 3. Kapec uzskata, ka ar asins analizem vien nepietiek, lai konstatetu celiakiju?

  Vai cilveks, kuram konstateta celiakija, drikst lietot CORVALOLUM, jo sastavaa ir etilspirts, kas Latvija tiek ieguts no rudziem. Ka ar citam tinkturam? Tatad nevienas? Ko lietot corvalolum vietaa, ja tiesam to nedrikstes, bet loti labi palidzeja.

  Vija

  Labdien, Vija.

  Medicīniskajā spirtā glutēna nav!

  Lai uzstādītu kādu nopietnu diagnozi, tas ir pašsaprotami, ka ārsts veic no sākuma visas nepieciešamās analīzes un tikai tad uzstāda kādu diagnozi.

  Ar cieņu.

 4. Labdien!

  Biju slima - strutainā angīna. Man tika izrakstītas antibiotikas, sūkājamas tabletes un kakla skalošana. Temperatūras vairs nav, kakla apsārtums mazinās, bet pie mandeles ir parādījies tāds kā lieks gabals, kurš ir izlīdi ārā un redzams. Izskatās kā lieks gaļas gabals. Vai tas ir normāli un vai tādi pazūd?

  Anete

  Labdien, Anete.

  Diemžēl caur internetu atbildēt uz jūsu uzdotajiem jautājumiem nevaram, jo nepieciešama ir izmeklēšana. Tāpēc ieteicama vizīte pie LOR.

  Ar cieņu.

 5. Labdien!

  Man bieži sāp galva un liek ciet ausis, kāds tam varētu būt iemesls vai pie kāda specialista man griezties?

  Sergejs

  Labdien, Sergej.

  Izejot no sūdzībām iespējams, ka tā ir veģetatīvā distonija, bet var būt arī citas problēmas. Tāpēc ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta, kas nepieciešamības gadījumā nozīmēs pie neirologa.

  Ja vēlaties mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē. Uz diagnostiku ir iepriekš jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877.

 6. Sveicināti!

  Mani sauc Artūrs. Es vēlējos uzzināt, vai kopējā ķermeņa diagnostikā ietilpst arī locītavu diagnostika?

  Paldies!

  Labdien, Artūr.

  Jā, ietilpst arī locītavas.

  Ar cieņu.

 7. Labdien!

  Vai drīkst taisīt kāju masāžu 1x, ja ir nelielas pazīmes (zilums, tajā vietā sāp , "rausta kāju" naktīs utt.) uz kāju trombozi? Iespējama iedzimtība. Paldies.

  Maija

  Labdien, Maija.

  Vēlama flebologa konsultācija, kas veicot apskati visprecīzāk varēs pateikt vai masāža ir vēlama, vai nē.

  Ar cieņu.

 8. Labdien.

  Mana diagnoze vestibulārs neirīts un mugurkaulāja kakla daļas iniciāla deformējošā spondiloze. Jau 8 mēnešus sāp galva ir nestabilitāte,nistagms, reibonis kas izpaužas kā šupošanās,citreiz kad noliecu gavu un atliecu acīs tāda kā migla tālumā neko nevar saskatīt, kamēr atiet.

  Asinsvadi pārbaudīti viss kārtībā. Gribētu zināt cik ilgi tas var ieilgt un ko es vēl lietas labā varu darīt? Zāles nekādas vairāk nelietoju, Betaserc man nelīdz.

  Mariela

  Labdien, Mariela.

  Ieteicams šo jautājumu pārrunāt ar savu ārstējošo neirologu, jo viņš vislabāk pārzina jūsu esošo veselības stāvokli un vecumu.

  Ar cieņu.

 9. Labdien.

  Ļoti bieži kad es staigāju man galvas aizmugurē kautkas taka tikšķ. Kad ar roku pieturu galvu tad pāriet. Galvas sāpes nav un citas problēmas arī it kā nav. Tik nesaprotu kas tur varētu tikšķet.

  Zane

  Labdien, Zane.

  Ieteicama izmeklēšana, lai varētu spriest par sūdzību cēloni.

  Ar cieņu.

 10. Labdien!

  Man jau vairākas dienas sāp galva deniņu rajonā.

  Asins analīzēs atklājās ka ir pazemināts Hb 8,7. Tagad jau gandrīz mēnesi lietoju dzelzs tabletes, bet galva vēl joprojām sāp. Ir vakaros nedaudz paaugstināta temperatūra 37,2-37,5. Uz nakti iedzerot pretsāju tableti no paša rīta galva nesāp un temperatūra arī nav. Visas nelaimes sākas no sākuma ap pusdienas laiku.

  Ar cieņu

  Liene

  Labdien, Liene.

  Izejot no jūsu aprakstītajām sūdzībām un simtomātikas, visdrīzāk jums ir kādi iekaisumi, kurus izsauc kaut kādi vīrusi vai baktērijas, tāpēc nepieciešama diagnostika - izmeklēšana, lai saprastu, kā var jums palīdzēt. Ja vēlaties mūsu viedokli varam piedāvāt veikt diagnostiku mūsu medicīnas iestādē.

  Ar cieņu.

 11. Sveiki.

  Vairākas dienas jau sāp kāja (tieši zem ikra). Kad piespiež, tad sāp, arī ejot un skrienot. Nodarbojos ar sportu, tāpēc vajag pēc iespējas ātrāk izārstēt. Sāka arī potītē kaut kas durties, ka vairs paiet nemaz normāli nevar.

  Loreta

  Labdien, Loreta.

  Ieteicama vizīte pie ortopēda - traumatologa, kas veicot izmeklēšanu ieteiks nepieciešamos izmeklējumus un terapiju.

  Ar cieņu.

 12. Здравствуйте!

  Есть ли в клинике невропатолог для прохождения консультации со снимками MRT спины.

  С уважением, Татьяна

  Labdien, Tatiana.

  Pie mums nav neirologu.

  Ar cieņu.

 13. Labdien!

  Es biju pie lora un man pēc deguna izdalījumiem diagnosticēja žokļa dobuma iekaisumu, lietoju antibiotikas biodroxil, pretsāpju un pretiekaisuma pulveri nimesil ir jau sestā antibiotiku lietošanas dienā, taču uzlabojumi ir visai minimāli, vēl joprojām ir galvas sāpes, kaulu laušanas sajūta un temperatūra 37.5, kamēr neiedzeru nimesil.

  Kad lietoju nimesil temperatūra ir 37.0-37.1 Nimesil man jādzer 10 dienas, bet antibiotiku kurss ir 12 dienas, lietoju deguna pilienus nasodren (6. Diena). Vai šie simptomi ir pieļaujami lietojot antibiotikas un pēc cik ilga laika varētu just uzlabojumus?

  Madara

  Labdien, Madara.

  Atveseļošanās katrā gadījumā ir individuāla. Pabeidziet antibiotiku kursu un tad vēršaties pie sava ārsta.

  Ar cieņu.

 14. Sveiki.

  Mani sauc Sabīne. Jau otro dienu sāp sirds rajonā. Kad pieliecas tad sāpes saasinās. Vai ir pamats uztraukumam, varbūt, vienkārši kāds muskulītis?

  Paldies

  Labdien, Sabīne.

  Caur internetu nevar spriest par to, cik nopietnas ir jūsu sūdzības. Tikai veicot izmeklēšanu ārsts var spriest par problēmas nopietnību vai tas ir vienkārši muskulītis, vai kas cits. Ja sāpes nemazinās, tad ieteicama vizīte pie ārsta.

  Ar cieņu.

 15. Labdien!

  Gandrīz katru rītu mostos ar galvassāpēm pieres rajonā. Darbs saistīts gan ar staigāšanu, gan ir dienas, kad sanāk vairāk darba pie datora. Pretsāpju līdzekļu praktiski nelietoju. Katru dienu vai pārdienās nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm (aktīva staigāšana un skriešana). Man ir 31 . Kur man griezties pēc problēmas risinājuma,ja neuzticos savam ģimenes ārstam.

  Māra

  Labdien, Māra.

  Jūsu sūdzības par galvas sāpēm var liecināt par daudz un dažādām veselības problēmām, tāpēc varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu sūdzību iemeslus. Uz diagnostiku ir iepriekš jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877.

  Ar cieņu.

 16. Labdien,

  Sakiet ludzu vai man jasatraucas ja vairogdziedzera TSH 2,34 unFT4 7,65. Esmu lietojusi ilgi antidepresantus arsteju depresiju...pirms-tam bija norma vairogdziedzera analizes.

  Ivita

  Labdien, Ivita.

  Spriest par veselības stāvokli tikai no divām vairogdziedzera analīzēm nezinot ne jūsu vecumu, ne izslimotās slimības, nevar.

  Ar cieņu.

 17. Labdien!

  Nezinu pat no kaa sakt! Nedelu atpakal sapeja naba man ir 26 gadi, pec tam nakamaja diena kreisais sans vederaa un mugura kreisaja puse tur kur niere! Un pie ta visa griezas galva visu dienu lidz kamer iegulos gultaaa! Biju pie arsta uztaisja urin testu viss ir ok!

  Grutniecibas testu uztaisja ari nekaa!es 3 menesus atpakal parstaju lietot kontracepciju depo provera-lietoju 2 gadus! Tagad izlemu partraukt! Menesreizu vel gaidu, 2 gadi to nebija un vel kad partraucu depo provera gaidu 3 menesus! Sliktas dusas nav!! Varbut kamer man atgriezisies menesreizes ir tadas parmainas organisma,kamer viss bus savas vietas!! Bet kapec viss sap, pirms minetais! Ceresu sanemt jusu atbildi!

  Vita

  Labdien, Vita.

  Iesakām izmeklēt gremošanas sistēmu, to var izdarīt arī mūsu medicīnas iestādē.

  Ar cieņu.

 18. Labdien!

  Dēlam 16gadi uz kājas liels jēls pleķis,tā kā apdegums,parādījās pēkšņi un nedzīst.

  Inga Ozoliņa

  Labdien, Inga.

  Ieteicama vizīte pie ārsta, lai veiktu apskati un ieteiktu nepieciešamo terapiju.

  Ar cieņu.

 19. Sveicināti!

  Man sāp abos sānos pa vidū zem ribām,dedzinoša sajūta. Kāpēc tā?

  Tatjana

  Labdien.

  Iespējams, problēmas ar gremošanas traktu.

  Ar cieņu.

 20. Labdien!

  Vai 4-gadīgam bērnam, ja regulāri lieto Mollers zivju elļu pa 1 tējk. dienā, vajag vel papildus dot Vigantol pilienus? Zivju eļļas deva ir 10 mikrog., kas atbilst 200 dienas devas.

  Inese

  Labdien, Inese.

  Ieteicama vizīte pie sava bērnu ārsta, lai noskaidrotu nepieciešamo devu zivju eļļai un vitamīniem, jo jūsu ārsts vislabāk pārzina jūsu bērna kopējo veselības stāvokli vai arī konsultējaties aptiekā, kurā pirkāt minētos vitamīnus.

  Ar cieņu.

 21. Sveiki!

  Mani sauc Madara. Vēlējos noskaidrot pie kāda ārtsa būtu jāgriežas ar torkšņiem ausīs?

  Paldies!

  Labdien, Madara.

  Ieteicama vizīte pie neirologa vai LOR.

  Ar cieņu.

 22. Labdien!

  Mani sauc Elīna. Sakiet, lūdzu, pie kāda ārsta man būtu jāvēršas, ja jau vairākas dienas, sāp, ir `dulla` galva, un pieķeru sevi pie sajūtas, ka man ir grūti koncentrēties/nofokusēt skatienu, piemēram, atrodoties veikalā. Esmu 20 gadus veca.

  Paldies!

  Labdien, Elīna.

  Ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta, kurš pārzina jūsu kopējo veselības stāvokli un, ja nepieciešams ieteiks kāda speciālista konsultāciju.

  Ar cieņu.

 23. Labdien,

  Pedeja laika biezi jutos loti auksti, pat brizos kad visi apkartejie staiga isos kreklinos, es sezot ietinusies dzemperi salstu. Ari sasildities ir loti gruti, reizem nepieciesamas pat paris stundas lai beigtu drebinaties.

  Turklat, uz adas sakusi paradities sausi pleki, diemzel ari uz sejas un biezi jutos pargurusi, jau no pasa rita. ari ilglaicigi koncentreties ir gruti. Laikam butu verts pieminet ka esmu tikai 24 gadus jauna.

  Ar nepacietibu gaidisu jusu atbildi!

  Ar cienu,

  Darta Rozentale

  Labdien, Dārta.

  Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma diagnostiku - izmeklēšanu mūsu medicīnas iestādē, lai noskaidrotu jūsu sūdzību cēloņus un piedāvātu individuāli piemeklētu terapiju.

  Ar cieņu.

 24. Labdien,

  Kadu laiku atpakalj saku just ka loti niez galvas ada, saka paradities blaugznas. Pec kada laika atklaju ka uz galvas adas izveidojusies tadi ka strutu bumbuli. Izskatas gluzi kaa akne, balts strutu galins un apsartums. Tadu uz galvas ir diezgan daudz, nespeju saprast ko darit, un no ka tas varetu but.

  Turklat, menesi atpakalj, nejausi aizkeru krozu, vai pasu strutu pusliti un taja vieta izveidojas tada ka reta, uz kuras vairs neaug mati. Esmu noverojusi ka sis laukums sak izplesties un palikt lielaks. Nesaprotu ka man sada situacija rikoties.

  Ar nepacietibu gaidisu jusu atbildi. Paldies, jau ieprieks!

  Ar cienu,

  Renars Kukuks

  Labdien, Renār.

  Ieteicama vizīte pie dermatologa, vēlams pie dermatologa, kurš specializējies uz galvas ādas problēmām.

  Ar cieņu.

 25. Labdien!

  Bernu aizvedu uz lidzigu parbaudi pie Ritas Asmanes konstateja smagas saslimsanas tadas ka Epsteina bara virus, Herpes virus Rota virus, spalisus un amebu ka parazitu zarnas. ka ari miltu nepaneasmibu, dizbakterozi, aizkunga dziedzera nepilnvertigu darbibu.

  Problema sekojosa ka berna mate neatdzist sos rezultatus. jautaju vai to visu man izdosies diognisticet ar parastam metodem!

  Gundars

  Labdien, Gundar.

  Precīzi atbildēt nevaram, jo nezinām bērna vecumu, sūdzības, agrāk esošās saslimšanas un minēto mikrobu koeficientus veiktajā diagnostikā.
  Minētās problēmas nav smagas saslimšanas, jo nelielos daudzumos vīrusu klātbūtne ir diezgan izplatīta, it īpaši bērniem.
  Miltu nepanesību var konstatēt veicot diagnostiku uz celiakiju.

  Ar cieņu.

 26. Labdien!

  Kādu rītu pamostoties sāpēja galva, tā kā vairāk sprandas daļā, vakarpusē sāku taustīt sprandas daļā gar matu daļu un sataustīju divus tādus nelielus zemādas izaugumiņus, kas otrā dienā sāka arī niezēt, nepāriet un galva arī nepāriet sāpēt - sāpes nav spēcīgas, drīzāk jūtīga galva un spranda...vai tas varētu būt saistīts ar tiem nelielajiem zemādas izaugumiņiem?!

  Ar cieņu

  Anita

  Labdien, Anita.

  Diemžēl, bez izmeklēšanas un pakauša daļas apskatīšanas nekādus secinājumus izdarīt nevaram.

  Ar cieņu.

 27. Labdien.

  Šorīt sāka raustīties augšlūpa. nu jau kādas četras stundas tas nepāriet un nekādīgi nevar apturēt raustīšanos. Vai tas var būt saistīts ar iekšēju uztraukumu vai no sponbdilozes?

  Zanda

  Labdien, Zanda.

  Precīzi atbildēt, bez izmeklēšanas neko nevaram, bet iespējams, ka tas ir no uztraukuma.

  Ar cieņu.

 28. Labrīt!

  Jau ilgāku laiku mokos ar baiļu sajūtu- bailes nomirt, ka kaut kas slikts notiks ar mani. Sirdsklauves, biezuma sajūta galvā. Aukstas rokas, nemiers, nevaru rast mieru, vakaros un miera stāvoklī visas šīs izjūtas pastiprinās. Miera stāvoklī ir nepieciešamība kustēties, tad paliek vieglāk.

  Kas man varētu palīdzēt tikt galā ar šiem ves. traucējumiem? Strādāju skolā, reizēm grūti koncentrēties.

  Dace

  Labdien, Dace.

  Ieteicama vizīte pie psihologa, kurš nepieciešamības gadījumā arī ieteiks papildus vērsties pie psihiatra. Mūsu medicīnas centrā pieņem gan psihologs Anita Čodere, gan psihiatre B.Brokāne - Čekstere. Ja rodas vēl kādi jautājumi, tad zvaniet pa tālruni 27088877.

 29. Labdien!

  Vai ir iespējams iznīcināt candida sēnīti no mutes dobuma gļotādas un par ko varētu liecināt dedzināšanas sajūta kaklā un uz leju līdz kuņģim. Vispār pretīga skābi, dedzinoša sajūta. Vai heliko baktērijas klātbūtni ir iespējams noteikt asinsanalīzē.

  Ar cieņu

  Valda

  Labdien, Valda.

  Dedzinoša sajūta kaklā un uz leju varētu liecināt par paaugstinātu kuņģa skābi vai arī kuņģa refluksa slimību. Heliko baktēriju var noteikt taisot asins analīzi uz heliko baktēriju. Ilgstoši ārstējot Candidu var iznīdēt.

  Ar cieņu.

 30. Labdien!

  Man ir tada lieta, ka no sakuma tada sajuta itka mani kads panemtu un spiestu kopa, lauz ribas ara. Tas sajutas pavada karstuma un aukstuma vilni- no sakuma paliek loti karsts a pec tam tik auksts itka man butu uzliets virsu auksts udens spainis. Liekas ka tulit nomirsu, jo tas sajutas ir neizturamas. Visus organus spiez kopaa.

  Sis sajutas ilgst apm 40min un atkartojas neregulari - dazreiz nau pars men un tad atkal paradas bet ir ari tadas reizes kad paiet pars ned vai dienas un atkal sakas. Sis viss sakas kad es biju stavokli 6.men un tgd manai meitinai ir jau 7men bet sis nepatikamas sajutas turpinas. Busu loti pateiciga ja varesiet pateikt kas tas varetu but un kadi iemesli tam kas ar mani notiek.

  Anda

  Labdien, Anda.

  Bez izmeklēšanas uzstādīt diagnozi un kaut ko ieteikt nevaram, jo jūsu minētās sūdzības var būt saistītas ar daudz un dažādām veselības problēmām. Ja jūs vēlaties mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt izmeklēšanu - vispārēju organisma izmeklēšanu mūsu medicīnas centrā, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus.

  Ar cieņu.

 31. Sveiki!

  Bailes paralize...

  Man ir 31 gads, ar epilepsiju saslimu kad bija 22. Lekmes nav bijusas jau 7 gadus. Dzivoju Anglija. Paris menesus atpakal darba peksni palika viena kaja nejutiga - burtiski paralizeta, vilkas pa zemi. Pec kadam 3 sekundem kaja palika atkal jutiga. Kritu panika un saku atri iet uz gerbtuvi un majas. Talu netiku jo kaja atkal palika nejutiga. Apmeram 3 sekundes. 1 minute jutiga, 3 absoluti paralizeta/nejutiga un loti smaga. Pec stundas beidzot tiku majas un nejutiguma vilni turpinajas vel dazas stundas.Mokosa sajuta. Ta nebija vieniga reize. 3 menesu laika, esmu kritusi, lidz ar nejutigumu nak visa kermena vajums un sajuta ka saksies pilna lekme.

  Nu jau esmu pamanijusi - katru reizi kad sabistos, laba kaja paliek smaga un nekustiga. Arsti un profesors pateica ka tas nav saistits ar epilepsiju un neka nevar palidzet. Uz Latviju nevaru atlidot, jo man pat ir bail iziet no majas lai nenokritu, kur nu vel lidosta un pati lidosana.... Ludzu, ja ir kada nojausma kas tas varetu but, palidziet..

  Ella

  Labdien, Ella.

  Diemžēl izmeklēt un uzstādīt diagnozi caur internetu nevaram, tāpēc arī kaut ko ieteikt neko sīkāk nezinot par jums nevaram, jo pie jūsu minētajām sūdzībām var būt daudz un dažādas veselības problēmas, ko ir nepieciešams precizēt un tad ieteikt kādu nepieciešamo terapiju.

  Ar cieņu.

 32. Sveiki!

  Mani satrauc šāda lieta. Es nezinu vai manas bailes ir pamatotas, bet tomer. Kad guleju slimnicā es aizgaju uz dušu nomazgāties. Pectam es ieraudziju uz dušas grīdas divus nelielus asins traipiņus. Man vienmer ir bijis bail ar kaut ko saslimt. Tad es saku domat vai nebiju kaut kā tiem pieskarties un sakt sevi mazgāt. Vai tā var ar kaut ko inficeties? ( piem: ar hiv)? un ja piemeram tie butu vannā un es uzsēstos? Esmu nobijusies. (paldies!)

  Ina

  Labdien.

  Ar HIV var inficēties caur bojātu ādu un gļotādām.

  Ar cieņu.

 33. Labdien!

  Vai ar asins analīzēm var noteikt helikobaktērijas?

  Ilona

  Labdien.

  Var noteikt.

  Ar cieņu.

 34. Labdien!

  Man ir tāda problēma, ka apmēram jau gadu man metas augoņi (furunkuļi). Sāka mesties uz kājām, dibenu, muguras, vēlāk jau uz sejas. Vairākas reizes nācās iet pie ķirurga, grieza ārā, lika drenes. Gāju pie ārstiem un man ieteica lietot zāles wobenzym imunitātei.

  Nu jau ir pagājis vairāk kā pus gads kad lietoju šīs zāles, protams, ir rezultāts un tik daudz augoņu kā līdz šim nemetas. Bet tiklīdz pārstāju lietot, pēc pāris dienām augoņi klāt. Šobrīd ir tā, ka uzmetās divi augoņi uz sejas, lai gan zāles tika lietotas. Šķiet ka tās vairs nepalīdz, kā agrāk. Ko man darīt, lai izārstētu šo slimību pilnībā?

  Lūdzu palīdziet!! Paldies jau iepriekš.

  Sintija

  Labdien, Sintija.

  Bez izmeklēšana neko ieteikt nevaram, ja jūs vēlaties mūsu palīdzību varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē.

  Ar cieņu.

 35. Labdien!

  Ja ir grūtniecība ar risku uz spontāno abortu, vai drīkst iet pie alergologa?

  Juta

  Labdien.

  Drīkst.

  Ar cieņu.

 36. Labdien!

  Man taads jautaajums.Paartraucu dzert vairogdziedzera zaales,jo no vinjaam spaakaas svara pieaugums.Man tagad ljoti strauji kriit mati aaraa no galvas,shiis zaales nevaru atsaakt dzert,jo noteikta paarbaude pie endokrinologa.taa ir tikai 10 oktobrii.ko man dariit mati kriit arjoni, man pa meenesi buus plika galva...

  Marite Sprance

  Labdien, Mārīte.

  Bez endokrinologa rekomendācijām neko ieteikt nevaram, jo tikai viņš sīki pārzina jūsu vairogdziedzera problēmas, bet mēs neko par jums nezinām.

  Ar cieņu.

 37. Labdien!

  Sakiet, lūdzu, ja 1 līdz 4 reizes mēnēsī man ir diez gan spēcīga migrēna labajā vai kreisajā galvas pusē man ir jāgriežas pie neirologa? (Zinu, ka tās iespējams ir dēļ neirozes). Esmu cīnījusies arī ar veģetatīvo distoniju, bet tagad jau esmu iemācījusies to kontrolēt, bet migrēna pat paliek arvien spēcīgāka.

  Ģimenes ārste izrakstīja Dolmen pulveri, dzeru to jau vairāk kā pus gadu. Aptiekā brīnījās, ka to es tik ilgi jau lietoju.
  Tagad esmu neziņā ko man iesākt, jo ģimenes ārstei neuzticos.

  Evita

  Labdien, Evita.

  Atbildēt uz jūsu uzdotajiem jautājumiem bez izmeklēšanas nevaram. Jo jūsu aprakstītie simptomi var attiekties gan uz veģetatīvo, gan uz migrēnu, gan nav izslēgtas arī citas veselības problēmas.

  Ar cieņu.

 38. Labdien!

  Man mēnesi nav MR ,taisiju testus parādījās abi negativi , pa laikam iesapas veders un kreisaja puse tads sataustams ciets bumbulis?

  Laura

  Labdien, Laura.

  Ieteicama vizīte pie ginekologa.

  Ar cieņu.

 39. Sveiki!

  Mani sauc Edijs, man ir 62gadi mana problēma ir tāda kā mana locekļa priekšādiņa aug ciet nevaru vairs atvilkt atpakaļ tas mani satrauc

  Bet pačurāt varu kas varētu būt pa vainu? Paldies!

  Labdien, Edij.

  Ieteicama vizīte pie urologa, lai veiktu apskati un varētu spriest, kas par vainu.

  Ar cieņu.

 40. Labdien!

  Man šoīit no rīta parādijās uz delnām dzeltenīgi - oranži plankumi. Pašsajūta ir laba, nekas cits nekaiš. Kas tas varētu būt?

  Edijs

  Labdien, Edij.

  Spriest par ādas izmaiņām, tās neredzot, nevar.

  Ar cieņu.

 41. Labdien!

  Man ir taada probleema.ir durstoshas saapes olniicu rajona,iipashi kresajaa pusee,kas aiziet uz saaniem liidz mugurpusei.

  Marite Sprance

  Labdien, Mārīte.

  Ja jūs vēlaties zināt mūsu viedokli, tad iespējams jums ir olnīcu vai olvadu iekaisums.

  Ar cieņu.

 42. Labdien!

  Izlasīju internetā rakstu "Kā palīdzēt vairogdziedzerim darboties optimāli" Kādas ir Jūsu domas par bezglutēna diēti, par kuru ir runāts "The ThyroidSummit.com konferencē ?

  Juris

  Labdien, Juri.

  Bezglutēna dietu biežāk iesakām celiakijas slimniekiem, bet jebkuram citam cilvēkam šī diēta varētu būt piemērota. Nekādu viedokli par konferencē apspriesto nevaram komentēt, jo neesam to apmeklējuši.

  Ar cieņu.

 43. Sveicināti!

  Pirms četrām dienām atverot automašīnas durvis ar durvīm spēcīgi sasitu galvu pārsitot galvu pieres rajonā, sasituma vietā tika pārsista galva un no brūces tecēja asins. Uz šo brīdī jau ceturto dienu visas dienas garumā sāp galva pakauša rajonā saistās galvas daļas pusē. Tāpat arī pieliecot galvu uz saistās galvas puses pusi, jūtamas asas sāpes galvas pakauša un sāna rajonā.

  Uz šo brīdī nezinu vai ir nepieciešams griezties pie ārsta, un ja ir jādodas, tad pie kāda ārsta man vajadzētu doties?

  Agita

  Labdien, Agita.

  Ieteicama vizīte pie neirologa.

  Ar cieņu.

 44. Labdien.

  Man ir sajuuta,ka kaads mitinaas manaa veederaa,rajonaa ap nabu,jo tas pulsee un dazreiz pat liekas ka kustas,iipashi kad ievelku veederu.man veel ljoti speecigi,periodiski,duraas veedera lejas daljaa kreisajaa pusee.Un veel muguras lejasdalja saap,taa ka darzreiz no gultas nevaru izkaapt,un acis pamst un niez speeciigi.Taa liekas ka tas viss ir saistiits.Paldies.

  Marite Sprance

  Labdien, Mārīte.

  Pēc apraksta spriežot jums ir problēmas ar gremošanas traktu. Lai varētu apstiprināt vai noliegt kādas patogēnās mikrofloras klātbūtni organismā ir nepieciešams veikt diagnostiku - izmeklēšanu. Mūsu medicīnas iestādē varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī, lai noskaidrotu jūsu neskaidro sūdzību iemeslus un ieteiktu tālāko risinājumu veselības uzlabošanai.

  Ar cieņu.

 45. Labdien.

  Mani sauc Aivis. Gribēju pajautat kas varētu būt pie vainas,ja es mostos naktīs apmērem vienā un tai pašā laika tas ir ap 4triem no rīta?Man dīc ausi kreisajā un ir kad pamozas apsārtusi acs āboli un tāda ka diskomforta sajuta krusu kurvi.Tas ir katru nakti ta..Ir veikta Dtomografija galvai un sprandai,doplerografija asinvadiem,ka ari rtg plausam un kaklam,nekas butisks netika atklats.vienigi uzrādija spondilozi.Paldies..

  Labdien, Aivi.

  Mūsu ieteikumi : izmeklējiet vairogdziedzeri un virsnieres.

  Ar cieņu.

 46. Sveiki.

  Jau kādu nedēļu uz kājas īkšķa ir uzmetusies tāda kā pumpa. Apkārt ir apsārtis un sāp. Ko darīt lai tā noietu?

  Vika

  Labdien, Vika.

  Neredzot pumpu neko ieteikt nevaram.

  Ar cieņu.

 47. Sveiki.

  Man ir 16 gadi un man krakš kauli. Tas ir jau kādu gadu, bet pēdējā laikā ar vien vairāk.

  Kā arī pēdējā laikā ir parādījušās sapēs mugurkaulā. Varbūt tas ir tāpēc, ka nevaru nostaigāt taisnu muguru? Ko es varētu darīt lietas labā?

  Valdis

  Labdien, Valdi.

  Lai kaut ko varētu ieteikt ir nepieciešams veikt izmeklēšanu kaulu locītavu sistēmai, lai uzstādītu diagnozes.

  Ar cieņu.

 48. Labdien.

  Mana 12 gadīga meita,parasti sūdzas ka katru dienu vinai sap vedērs. Ta jau ir piecas dienas. Meita saka ka vinai katru dienu sāp veders , un lejasdala. Manai meitai vel nav MR .

  Meita saka ka katru dienu vedera itka kautkads burbulitis nosprakš , man ir aizdomas ka vinai ir problēmas ar gremošanas traktu .bet , ja vinai ir problēmas ar gremošanas traktu , ka to var izveselot ?

  Svetlana

  Labdien, Svetlana.

  Lai uzlabotu gremošanas trakta problēmas no sākuma ir jāveic izmeklēšana, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus un uzstādītu diagnozes. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē, lai veiktu izmeklēšanu, uzstādītu diagnozes un piedāvātu individuāli piemeklētu fito preparātu terapiju. Iepriekš obligāti jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877.

  Ar cieņu.

 49. Labdien!

  Vēlos pajautāt,kādus izmeklējumus vajadzētu veikt, ja meitai(22g) jau vairākus gadus nogurums, maz enerģijas,sirds pārsitieni- periodiski, reizēm mēnešiem nekas, bet tad var būt katru dienu uz īsu brīdi. Arī galvas reiboņi brīžam pievienojas. Asinsaina veikta, vairogdziedzeris pārbaudīts.

  Vienīgais, konstatēts liels D vitamīna trūkums, bet lietojot jau 3. mēnesi Vygantol, pašsajūta vienalga neuzlabojas.Gara auguma,kalsna studē, liela slodze, utt.Varbūt mēģināt adatu terapiju? Kur vēl griezties, ko izmeklēt?

  Ilze

  Labdien, Ilze.

  Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma diagnostiku - izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē. Pārbaudot katru orgānu un katru sistēmu varēsim noteikt noguruma un pārējo simptomu iemeslus.

  Ar cieņu.

 50. Labdien!

  Jau vairākas nedēļas ir sajūta, ka vēderā kāds kustas, tā kā mazais kustētos. 2 nedēļas atpakaļ tika veikta ginekoloģiskā sonogrāfija un stāvoklī neesmu. Kas tas varētu būt. Piebildīšu, ka jūtīgs ir viss vēders,sāp mazliet muguras lejas daļa un ir tāda pilnuma sajūta kuņģa rajonā. Paldies!!

  Zita

  Labdien, Zita.

  Tā kā grūtniecība ir izslēgta, tad iesakām izmeklēt gremošanas traktu.

  Ar cieņu.

 51. Sveicinati!

  Man ir jautajums, man ir uzmeties furunkulis deguna galā. No kā tas varēja rasties. Man jau tāds otru reizi uzmeties.

  Dāvids

  Labdien. Furunkuļi rodas tad, ja organismā ir kādi strutu veidojošie mikrobi. Ar cieņu.

 52. Labdien.
  Man ir 52 gadi, LORS atklāja caurumu deguna starpsienā, tagad pati to varu sataustīt. Ļoti uztraucos, vai tā vispār ir ārstējama slimība? Ar ko jāsāk ārstēšana?

  Pateicībā Jevgēnija

  Labdien. Ar deguna dobuma RTG griežaties pie ķirurga. Ķirurgs arī ieteiks, kā tālāk rīkoties.
  Ar cieņu.

 53. Labdien, man ir viens olvads ciet un olnica cik saprotu ver darbojas tik ir pilipusi pie dzemdes ar olvadu! Ginekologe mani noraja, parmeta! Bet ka tad tagad labot situaciju? Ja man metas pumpas Uz zoda un lielas, neglitas kad man darba nedrikst but pumpam! Un man retas palikusas! Biju pie dermatologa - vina man nevar palidzet jo nak no olnicam! Bet ginekologe man iesaka tikai pretapauglosanas zales dzert- kuras man negribas dzert -un man neatrisina manu problemu! Vai var taisit kadu operaciju kad man iztira .... Bet man pa berniem doma nav jo viriesa ari man nav!

  Labdien, Aija.
  Mēs varam veicot diagnostiku konstatēt papildus iemeslus, kas varētu arī būt par iemeslu ādas problēmām. Cik lielā mērā ginekoloģiskās problēmas ietekmē jūsu ādu mēs pateikt nevarēsim, bet kopējo veselības stāvokli un hormonālo sistēmas darbību novērtēt varēsim. Par operācijām vajag konsultēties ar ginekologu.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 54. Ar if apdrošināšanu ir iespēja piedalīties jums apmaksāt.

  Labdien. Mums nav līgumu ar apdrošināšanas kompānijām. Ar cieņu, Veselības salons 888

 55. Labdien, esmu ārzemēs un pie ārsta nevaru tikt. Tāpēc jautāju šeit.

  Viss labais dibena vaigs ir piepampis , dedzinoša sāpe. Nevaru pasēdēt. Apsārtums nav , savainojumi arī neesmu. Ne kritusi, ne arī parbīļi bijuši.

  Ko man darīt? Kā ar šo var tikt galā?

  Labdien.
  Bez izmeklēšanas neko komentēt nevaram.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 56. Sveicinati!

  Man jau vairak ka menesi ir surstosas sapes kreisaja puse pie lapstinas. Vai man vajadzetu par to uztraukties vai ari gaidit kad paries?

  P.S. Atvainojos par garumzimem.

  Labdien.
  Bez diagnostikas un pilnīgas informācijas par esošo un bijušo veselības stāvokli neko komentēt nevaram.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 57. Labdien. Man ir Veģetatīvā distonija. Kad man to konstatēja, man nebija simptoma saistībā ar ausu sāpēm. Vai tas var būt iemesls ka man ik pa laikam ir tā ka sāpes ausīs, aizkritušas ausis. Kad tīru ausis ar kociņiem, man sāp auss no iekšpuses. Tā pat man ir tāda velkoša sajūta žoklī, un ik pa laikam tākā tirpas vai skudrinas skraida pa sejas labo pusi. un ir bijuši daži gadījumi kad labajā ausī sāk pīkstēt, un auss aizkrīt tā kā ciet. Vai pie tā varētu būt vainīga Veģetatīvā distonija?
  Man tika veikti ļoti daudz izmeklējumi, arī galvas skenēšana un nekā fiziska netika atrasts.

  Labdien. Pie veģetatīvās distronijas var būt aizkritušas ausis, dulla galva, spiediena sajūta uz ausīm, bet ausu sāpes nav rakstutīgas veģetatīvai distonijai. Iespējams, ka ir pārslimots kāds vidusauss iekaisums vai arī ir bijis trīszaru nervu iekaiskums. Varam piedāvāt veikt diagnostiku mūsu medicīnas centrā un noskaidrot vai pie Jūsu sūdzībam pie vainas ir veģetatīvā distonija, vai arī ir kāds iekaisums. Sīkāku informāciju var uzzināt zvanot pa tālruni 27088877. Ar cieņu, Veselības salons 888

 58. Labdien! Man ļoti izkrīt mati- vai ar šo diagnostiku varētu atrast iemeslu? Käda ir konsultäcijas cena?

  Labdien. Baiba.
  Mēs veicam diagnostiku šūnu līmenī un tiek izmeklēts katrs orgāns un sistēma. Diagnostikas laikā mēs noskaidrojam visa organisma piesārņojumu (sēnes, parazīti, baktērijas, utt.) un iekaisuma procesus.
  Viennozīmīgi atbildēt uz Jūsu jautājumu nevaram, ja pie vainas ir iekšējo orgānu piesārņojums vai kāda orgāna problēma, tad mēs to varēsim noskaidrot, bet, ja pie vainas ir kāds ārējais faktors ( šampūns, apkārt esošā ķīmija, stress uc.) tad to būs saprast ļoti grūti. Ar šāda veida problēmu mēs esam saskārušies un strādājuši, ir bijis, ka esam ļoti veiksmīgi palīdzējuši, bet ir bijis ka nē. Ar cieņu, Veselības salons 888

 59. Labdien!Man vakaros un no rita piepamst vedera lejas dala,neko tadu needu kas uzpus.
  Ieveroju ejot uz toleti,urinam ir speciga smaka un biezi prasas uz toleti.
  Taisiju ari grutniecu testu ir negativs.

  Labdien.
  Izejot no informācijas, ko Jūs mums sniedzāt, visdrīzāk Jums ir ginekoloģiskie vai urīnceļa iekaisumi. Varam piedāvāt veikt pilnu organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē. Sīkāku informāciju var uzzināt zvanot pa tālruni 27088877.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 60. Labdien! Esmu 22 gadus jauna sieviete,un trīs gadus slimoju ar pirmā tipa cukura diabētu. Neilgi pēc slimības atklāšanās,man sākās vispārējā ķermeņa tūska. Cukurs man ir kompensēts labi,analīzes man visas ir labas,tai skaitā nieres,kas ir ideālas,sirds,asinsspiediens u.t.t. Ar urīndzenošajām tūska nenoiet. Neviens ārsts man nevar atklāt kaiti,esmu ārstējusies Stradiņos,arī tepat Jelgavā. Jautājums,vai pie Jums varēs atklāt cēloni,kas izraisa tūsku? Jūs man laikam esat pēdējā cerība.

  Labdien.
  Viennozīmīgi atbildēt uz Jūsu jautājumu nevaram, bet veicot organisma vispārēju diagnostiku mēs varam saprast, kā funkcionē Jūsu organisms un VAR BŪT izdarīt kaut kādus secinājumus un palīdzēt Jums.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 61. Ja esmu grutniece vai var veikt pilnu izmeklešanu,tas neatstas nekadu iespaidu uz grutniecibu.

  Labdien.
  Jā, grūtnieces var veikt diagnostiku, ja tas ir nepieciešamas.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 62. Man pēdējā laikā ļoti svīst seja,mati ..Vispār jau ari viscaur svīstu ,bet visvairāk tieši seja ,vidus daļa īpaši,un galvenais ,ka pat atrodoties miera stāvoklī.,bet kustoties ,fiziski kaut ko darot ir tā ,ka plūst kā "upe" Par kosmētikas uzlikšanu nevar būt ne runas ,jo tas viss notek ..un tāpat ar galvas mazgāšanu,,nākošā brīdī jau visi mati slapji ,ka var izgriezt .Arī naktī ļoti svīstu
  Agrāk arī brīžiem tā bija ,bet retāk un to es "norakstīju" uz klimaksa tuvošanos ,jo pašlaik man ir 52 gadi. Bet tagad jau tas ir tik traucejoši ,katru dienu ,vairākas reizes dienā ..Kas tas varētu būt un ko man darīt?

  Labdien, Ineta.
  Visdrīzāk, turpinās klimaktēriskās parādības, tas var būt ilgstoši un ļoti individuāli. Bez izmeklēšanas vairāk neko komentēt nevaram, ja vēlaties mūsu ietiekumus un viedokli, varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē. Uz diagnostiku ir iepriekš obligāti jāpierakstās pa tālruni 27088877.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 63. Labdien! Man divas nedelas atpakal bija savilkta spranda. Tagad mocos ar nelielam galvas sapem un reiboni pluss pie ta vel klat ir slikta dùša un sàp vèdera aukšdala un ir lielas atraugas. Par ko tas varetu liecinåt?

  Labdien.
  Galvas sāpes var izraisīt gan spranda, gan gremošanas sistēmas problēmas, gan citas saslimšanas. Minētās sūdzības par vēderu visdrīzāk ir saistītas ar kādām gremošanas trakta saslimšanām vai infekcijām.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 64. Labdien. Mani ir sacis satraukt mana jaundzumusa, 7 nedelas veca delina curasanas biezums. Pirmo menesi diena mainiju lidz max 10 autinbiksitem diena. Bet noveroju ka pedejas 3 nedelas bernins sacis curat extra biezi , t.i dazreiz nomainu 3 autinbiksitem 5 minutes. Berns piecurajis tik pilnas ka momentali paradas zila svitra - indikators . Skaitiju lidzi pateretajam autinbiksisu skaitam , aiziet lidzi pat 18 gabaliem diena. Biju pie arsta lai parliecinatos par iemeslu parmerigi biezai curasanai. Arste neuztaisija ne analizes , ne aplukoja berna organus vai radies kads iekaisums tikai pateica ka esot normali ka berns biezi curajot. Mani dzivo uztraukums un velos arsta palidzibu jo domaju ka kaut kas nav kartiba.
  Paldies jau ieprieks.

  Labdien.
  Vienīgais, ko varam ieteikt ir pakonsultēties ar citu bērnu ārstu.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 65. Labdien!
  Ļoti ilgu laiku moka sprandas sāpe un stīvums ,sapes galvas pakauša daļā. Vakar vīrs man pamasēja sprandu un sataustīja tādu kā pauguru ,
  redzams tas nav ,tas ir tā kā dziļak iekša pa vidu kur beidzas matu līnija uz kakla. kas tas varetu būt .

  Labdien.
  Visticamāk tā ir osteohondroze. Iesakām veikt kakla skriemeļu RTG.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 66. Labdien! Ko nozīmē šādi rezultāti EKG Mērena sinusa tahikardija 94 x '. Sinistrogramma?

  Labdien.
  Šāda kardiogramma liecina par paātrinātu sirds ritmu.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 67. Labdien
  Man dazreiz dedzina lupas,kaktinas pie lupam,un meles galu.kas tas var but

  Labdien.
  Neko sīkāk nezinot par Jūsu veselību ir neiespējami atbildēt un izdarīt secinājumus par jūsu sūdzību iemesliem. Iespējams, ka ir kāda vitamīna trūkums, alerģija utt.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 68. Kad es skrienu vai ātri eju man galvā kaut kas tikšķ. Kāpēc tā ir un par ko tas varētu nozīmēt?
  Gunita

  Labdien, Gunita.
  Visdrīzāk tās ir kakla skriemeļu izraisītas problēmas vai arī sakarā ar asinsspiedienu izmaiņām, bet nezinot Jūsu vecumu, veselības stāvokli tie ir tikai minējumi.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 69. Parlasot jautajumus, secinaju ka ari man biezi vien galvas aizmugure kautkas tiksk.pie kada specialista man labak griesties?

  Labdien.
  Griezieties ar sūdzībām pie sava ģimenes ārsta viņš arī ieteiks vajadzīgos izmeklējumus un speciālistus.
  Ar cieņu.

 70. Labdien velejos pajautat esmu 8 nedela un arste teica ka man esot veza pazimes dzimumorgana bet nepateica kur un ir abos sanos neciesamas sapes kad klepoju staigaju vai tas viss ir saistits ar vezi man ginakaloge nepaskaidroja es loti uztraucos jo man vel ir 2 mazi berni.velejos lai jus paskaidrotu.paldies jau ieprieks.

  Labdien, Evija.
  Mēs nevaram neko paskaidrot neko nezinot par jūsu veselības stāvokli. Griezieties atkārtoti pie ginekologa vai kāda cita speciālista, lai noskaidrotu visus sev inetresējošos jautājumus, nevis meklējat atbildes internetā.

 71. Labdien! Atvainojos par trauceejumu. Sakiet luudzu vai Juus sadarbojaties ar if karteem? Un vai pie Juusu eekas ir staavvieta? Paldies!

  Labdien.
  Līgumu ar apdrošināšanas kompānijām mums nav. Pie mūsu ēkas var likt mašīnas uz ielas un arī uz blakus ielām. Ar cieņu.

 72. Подскажите пожалуйста какие нужно принимать препараты компании Сантегра при онкологии лимфоузлов на шее.Мужчина - 37лет.

  Labdien. Lai ieteiktu terapiju ir jāzin sīki Jūsu kopējais veselības stāvoklis un daudz sīkāk ir jāpārzina viss par minēto saslimšanu. Diemžēl caur internetu ietikt nekādu terapiju nevarēsim.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 73. sveiki!
  vēlētos uzzināt vai tas ir normāli ja mēnšsreizu laikā ir stipri krampji vēdera lejusdala un slikta passajuta (vajuma sajuta)..
  pm. iskatos novārgusi, bāla, īpašajās dienās!
  varbūt tomēr aiziet pie ārsta?

  Labdien.
  Mēnešreižu laikā var būt slikta pašsajūta, nogurums utt., bet, lai pārliecinātos, ka patiešām viss ir kārtībā ir nepieciešama vizīte pie ginekologa. Ar cieņu, Veselības salons 888

 74. Vai ir iespejams pie jums parbaudit kungo nerijot kobru un cik tas maksa

  Labdien, Maija.
  Mēs veicam vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī, tai skaitā arī visu gremošanas traktu. Vispārēja organisma izmeklēšana un ārsta konsultācija maksā 65 eiro un jārēķinās apmēram ar divām stundā sava laika. Ar cieņu, Veselības salons 888

 75. Labdien, ko vislabāk lietot ja spiež krūškurvis, ka nevar dažbrīd vienmērigi paelpot liekas ka smacē nost, padzēru antibiotikas drusku labāk palika bet vēljoprojām dīvaina sajūta un kad sāku domāt par to tad sākt tirpt galva un dažbrīd rokas. Tā tirpšana ir uz nerva pamata?? un analīzes rezulatāti labi, vienīgi augsts procents alerģija pret kaut ko.

  Labdien.
  Bez izmeklēšanas neko pateikt nevaram. Ieteikt terapiju neko sīkāk nezinot par Jūsu kopējo veselības stāvokli ir bezatbildīgi. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma pārbaudi, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus un pēc tam arī ieteiktu nepieciešamo terapiju. Ar cieņu, Veselības salons 888

 76. Labdien. Man kreisa pleca dala ir tada sajuta ka skrien skudrinas ,biju pie neirpataloga ,uztaisiju remgenu ,izrakstija zales _neiromidit ,bet nepariet,kas varetu but par iemeslu ,stradaju fizisku roku darbu ar cienu Maija 45gadi

  Labdien. Bez izmeklējuma neko atbildēt nevaram, bet iespējams ka ir problēmas ar kakla krūšu skriemeļiem ( osteohondroze ) un arī jūsu minētais fiziskais roku darbs var pastiprināt sāpes un "skudriņu skraidīšanas" sajūtu. Ar cieņu, Veselības salons 888

 77. Labdien !

  Ko darīt? Izzūd kreisās kājas lielais aizmugurējais ikrs! Muskulis saraujas ar vien vairak ! sajūta, kad gaisa nav iekšā! zilgana nokrāsa. Atšķirība starp labo un kreiso kāju 2,5cm. labajai kajai ir palielinats ikrs - loti liels , sanu dalja ir varikozas venas ! ko darit - es nesaprotu kas ar kreiso kaju notiek - sajuta ka ta izirst lēnām.

  Anna 27gadi

  Labdien, Anna. Ieteicama vizīte pie vēnus speciālista (flebologa) un sava ģimenes ārsta, lai veiktu nepieciešamos izmeklējumus. Ar cieņu.

 78. Labdien, 2015.gadā tika konstatēta deformējošā spondiloze Th4-12 līmenī, sašaurināta starpskriemeļu sprauga L5-S1. Fizioterapeita ieteiktos vingrojumus veicu neregulāri, jo izteiktas sāpes nejutu. Pirms mēneša sākās spiedoši spīlējošas sāpes labās puses muguras lejasdaļā. Datortomogrāfija -tikai pēc 3 mēn. Kādus medikamentus lietot, jo sāpes ir stipras-stāvot un sēžot, sāpes zūd-rāpojot vai apguļoties. Darbs man ir sēdošs.

  Ļoti gaidīšu kādu ieteikumu, Inese

  Labdien.
  Nevaram ieteikt nekādu terapiju nezinot neko sīkāk par Jūsu veselības stāvokli. Ieteicama vizīte pie sava ģimenes ārsta, kurš zina visu par jūsu veselību un varēs ieteikt kādus medikamentus vai nozīmēt nepieciešamos izmeklējumus. Ar cieņu, Veselība salons 888

 79. Es sagriezu roku.Ļoti tecēja asinis.bet mani satrauc .ka asinis bija kā ķīselis.,biezas. Ir jau manā mūžā arī bijušas brūces,bet asinis tad bija normālas šķidras. Vai man varētu būt jāuztraucas .ka man tagad ir problēmas ar kādām asins slimībām,vai Biezām asinīm? - Ineta.

  Labdien, Ineta.
  Iesakām uztaisīt asins analīzes, lai noskaidrotu vai nav tendence uz biezām asinīm.
  Ar cieņu.

 80. Labdien man znaudz kaju no kaju pirkstiem lidz potitei ka ari visu laiku jutu kaju . sakiet ko darit .Pie kada arsta jadodas .

  Labdien. Visdrīzāk Jums būtu nepieciešama ortopēda-traumatologa konsultācija.
  Ar cieņu.

 81. Labdien,es jau vairāk kā divus gadus mokos ar diskomforta sajūtu kreisajā paribē.Dažreiz ir tāda sajūta,ka tur kautkas kustās.Man pārbaudīja gremošanas orgānus un izrādās tur viss ir kārtībā.(tas ir māga)Vēl man ļoti bieži sāp spranda,pie tā jau esmu pieradusi.Bet nedēļu atpakaļ darbā palika tik slikti,ka domāju kritīšu.Rokas un kājas sāka drebēt,sirds dauzīties un stipri sāpēt krūtīs sirds rajonā.Tagad jūtu vārgumu un tirpst,salst kreisā roka.Man veica sirds kardiogrammu,kautkāds analīzes un arī plaušu rentgenu.Nekur neko sliktu itkā neuzrādīja.Ārsta galā slēdziens bij vai nu tie ir muskuļi vai kauli.Par cik dzīvoju ārzemēs,tad gribēju uzzināt jūsu viedokli,vai tāds vājums un sāpes krūtis tiešām varētu būt saistītas ar muskuļiem vai kauliem?

  Labdien. Izejot no sūdzībām iespējams, ka tās ir veģetatīvās nervus sistēmas problēmas, var būt arī osteohondroze. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu mūsu medicīnas iestādē, lai varētu saprast sūdzību cēloņus. Iepriekš ir obligāti jāpierakstās. Ar cieņu, Veselības salons 888

 82. Loti biezi,labaja ausii jutams spiediens uz 5min,un ik pa briidim atkartojas.Kapec taa notiek?

  Labdien. Ļoti grūti atbildēt uz jautājumu, jo nezinam ne jūsu vecumu, ne vispārājo veselības stāvokli. Ar cieņu.

 83. Labdien! Man sanāca ar ar "Gornij čistitel" līdzekli apdedzināt degunu! Krevele nogāja , bet apsārtums ziedi izmantoju
  "Boro plus" , bet apsārtums paliek!

  Labdien. Ja pāris dienu laikā apsārtums nepāriet vai saglabājas iekaisuma pazīmes deguna gļotādās tad vēlams apmeklēt ārstu.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 84. Labdien
  Sapeja veders,izgaju kobru atklaja heliobakteriju.Arsts.nozimeja antibiotku kursu:Hinosil 2 tab -2 diena kopa ar Claritmicin-tewa 1 tab- 2 diena
  De-nol,un nolpaza
  Pamaniju ka sakas sirds atrak sitas,izlasiju blakusparadibas un drosi vien tas no Claritmicin antibiotikam.Kursu japabeidz vai tomer tas antibiotikas nelietot?vai var kopa ar sim zalem iedzert Corvalolum?
  Paldies

  Labdien. Ieteicam Jūsu sūdzības apspriest ar savu ģimenes ārstu, jo viņš pārzina jūsu kopējo veselības stāvokli un izrakstīto zāļu mērķi. Nepieciešamības gadījumā Covalolum varat lietot.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 85. labdien. man itkaa ir kunga chula.brizhiem uznak drebulji un paliek tumsh gar acim.kad ieturu stingru dietu tad itkaa pariet. lietoju omeprazolu,dzeru kartupelju sulu ,kaa arii linseklas un chia seklas. atrodos anglijaa,bet te aarstiem neuzticos. lv bushu vasaraa. ko jus man ieteiktu? tautaa saucamo kobru neveelos. virietis.41gads

  Labdien, Aldi.
  Nezinot neko sīkāk par jūsu veselības stāvokli ieteikt neko nevaram. Kad būsiet Latvijā, tad varam piedāvāt veikt mūsu medicīnas iestādē organisma pārbaudi, lai noskaidrotu visus sūdzību cēloņus un, tad arī varētu ieteikt nepieciešamo veselības uzlabošanai. Ar cieņu, Veselības salons 888

 86. sveicinati. gribetu uzzinat kaa var iznicinat helikobakteriju ar bezreceshu zalem? man ir kunga chula. vai drikstu est activia jogurtus un bananus?

  ar cienju!
  ALDIS

  Labdien.
  Banāni un jogurts kuņģa čūlai nekaitē, bet arī nedziedē, bet ieteikt zāles, kas ir nopērkamas ārzemēs mēs nevaram, jo ar ķīmiskām zālēm mēs nestrādājam un arī nezinām, ko piedāvā aptiekas ārzemēs.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 87. Kā ārstē helio baktēriju?

  Labdien. Ieteikt kaut kādu terpiju nezinot neko sīkāk par cilvēka kopējo veselības stāvokli nevaram. Ar cieņu, Veselības salons 888

 88. Kas ir Cardio salt

  Labdien. Nevaram sniegt nekādus komentārus par šo preparātu, jo tādu nezinām. Ar cieņu, Veselības salons 888

 89. Labdien, gribēju jautāt,ja man ir dziļo vēnu tromboze,pēc četru mēnešu medikamentozas ārstēšanas ar xarelto bija izšķīdis 50%,vēl pēc trim mēnešu lietošanas nebija nekādu uzlabojumi,dzerot šīs zāles līdz gadam vai ir iespēja,ka tomēr kaut kas vēl pašķīdīs uz priekshu?

  Labdien. Ar šiem jautājumiem vērsieties pie sava ārstējošā ārsta, kas izrakstīja zāles un pārzina Jūsu veselības stāvokli un vēnu problēmas. Ar cieņu, Veselības salons 888

 90. Labdien! Man atklaja gastritu. vai variet ieteikt ko drikst est
  gastrita slimnieki? jogurts aizliegts?itkaa nedrikstot piena
  produktus,neko ceptu un treknu.

  Labdien,

  Vispārējās rekomendācijas nosaka, ka nav ietecams ēst stipru, treknu, asu ēdienu. Nav ieteicams dzert tukšā dūšā. Ēdienu nepieciešams gatavot maigā veidā, pēs iespējas samazinot pārstrādāto/rafinēto produktu klātbūtni ēdienkartē. Piena produktus drīkst ēst, tomēr individuālā ceļā jāizvērtē, cik daudz un precīzi kādus piena produktus ieviest. Lai sniegtu precīzas, atbilstošas rekomendācijas, speciālistam jāredz izmeklēšanas rezultāti un jāizanalizē ikdienas dzīvesveida un ēšanas paradumi, tādēļ, lūdzu, konsultējaties ar speciālistu.

  Ar cieņu, Veselības salona 888
  uztura speciāliste Alise Kindzule
  Tālrunis 27088877

 91. Здравствуйте, я бы хотел сделать диагностику 2 своим детям одному 2 года второму 4 сколько стоит диагностика на ребенка, нужна полная диагностика организма и дайте цену пожалуйста на взрослого т.к. планирую сделать таковую и себе

  Labdien.
  Visa organisma pārbaude maksā 65 Eiro gan bērniem, gan pieaugušajiem. Visu mūsu pieejamo pakalopjumu cenas var apskatīties mājas lapā www.vs888.lv sadaļā Cenu lapa.
  Ar cieņu, Veselības salons 888
  Tālrunis 27088877

 92. Kada krasa 2 gadi bērnam jāiziet vēderam?

  Labdien. Fekālija normālā krāsa ir brūngana, bet krāsu var mainīties atkarībā no lietotās pārtikas. Ar cieņu, Veselības salons 888

 93. Labdien! Sakiet, lūdzu, cik pie Jums maksā organisma pilna diagnostika uz parazītiem, sēnēm un vīrusiem? Vai Jūs piedāvajat arī ārstēšanu (pēc diagnostikas) un vai uzņematies kaut minimālu atbildību par rezultātu - respektīvi - par pacienta izārstēšanu, nevis tikai "ārstēšanu"? Paldies, ja atbildēsiet.

  Labdien. Vispārējā organisma izmeklēšana maksā 65 eiro.
  Mēs piedāvājam arī katram individuāli piemeklētus organisma attīrīšanai un sakārtošanai dabas preparātus. Strādājam jau 10 gadus un pacienti, kas ir ņēmuši vērā mūsus ieteikumus un tos pildījuši ir sakārtojuši savu veselību. Viss ir atkarīgs no diagnosticētajām porblēmām. Akūtus iekaisuma procesus var likvidēt, bet hroniskas problēmas, slimības, kuras ir saistītas ar imūnsistēmas agresīvo darbību (polirtrīti, alerģijas, astmas) var apārstēt un novest remisijas stāvoklī (neaktīvā stāvoklī). Ja ir kuņģa prblēmas, kas ir saistītas ar atrofiskām kuņģa gļotādām, tas ir apgrūtināta gremošana, tad situāciju var uzlabot lietojot fermentus, bet jārēķinās, ka šāds kuņģis arī turpmāk nebūs ideāls gremotājs. Nevar palīdzēt pie kuņģa refluksa, ar to ir jāsadzīvo, jo tā ir vārstulīšu nepietiekamība un to nevar izārstēt ne ar ķīmiskiem, ne ar dabas preparātiem. No diagnosticētajiem parazītiem organismu var attīrīt.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 94. Sveiki! Man loti bieži sāp galva, gadu atpakal uztaisīju MR skanu galvai, bet nekas neuzrādijās.. nu jau pāris mēnešus ik pa laikam jūtu pulsāciju pakausī un ausīs. Kas varētu to izraisīt un kādas pārbaudes būtu ieteicams uztaisīt?

  Labdien. Spriežot pēc sūdzībām iespējams Jums ir veģetatīvās nervu sistēmas prblēmas, bet tradicionālajā medicīnā veģetatīvo distoniju uzstāda pēc izslēgšanas proncipa, izslēdzot smadzeņu bojājumus, vairogdziedzera problēmas, aisnvadu problēmas.
  Galvas sāpes var izraisīt arī intoksikācija organismā, alerģijas, vīrusu, mikrobu un parazītu klātbūtne. Veicot vispārējo organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas centrā mēs varam spriest par to, vai galvas sāpes ir saistītas ar veģetatīvo nervu sistēmu vai kādām citām problēmām. Sīkāku informāciju var uzzināt zvanot pa tālruni 27088877. Uz iemklējumu iepriekš ir noteikti jāpierakstās.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 95. Labdien, manam viram 54 g.v. uz vienas kajas apakstilba ir jau kadus 8 menesus nedzistosa bruce, kas niez, briziem it spigtak sarkana, briziem balaka. Izmers ir apmeram 15 cm garuma un 5 platuma. Reizem ir ka jelums, reizem apdzijusi. Kas tas varetu but?

  Labdien. Neredzot minēto brūci diagnozi uzstādīt nevaram, bet iespējmas, ka tā ir troposkā čūla. Ieteicama vizīte pie ķirurga.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 96. Sveiki ja kardoigramma ir normāla ir iespējams infarkts man sajūta kad katru vakaru sirds grib apstāties un baiļu sajūta pa dienu viss normāli vakarā galvā domas par veselību un nemiers sirdī

  Labdien. Infarkts parādās kardiogrammā, izejot no aprakstītajām sūdzībām iespējams tā ir veģetoneiroze (veģetātīvās nervu sistēma izpausmes).
  Ar cieņu.

 97. prostatas dziedzera iekaisums vai var noskaidrot vai nav laundabigs audzejs

  Labdien, Prostatas audzēju var noteikt nosakot asinīs prostatas antigēnus un veicot prostats sonogrāfiju. Ar cieņu.

 98. Sveiki gribeju pajautat.vai man ir jastrau .kajau man ir tada sajuta virs potitem un pedai ka nejutigu un labai rokai pirksts nejutigs tada sajuta.

  Labdien. Tā kā neko nezinām par Jūsu veselības stāvoklli, tad neko komentēt nevaram, ieteicama vizīte pie ģimenes ārsta. Ar cieņu.

 99. Sveiki, es velos attiiriit asinis no alkohola vienas dienas Iaikaa, vai tas ir iespejams.. jo ilgak nesanaaks ar laikiem jo nedzivoju LV un cik tas maksaas?

  Labdien. Šo jautājumu Jums ir jāuzdot tai medicīnas iestādei, kas ar to nodarbojās - Narkoloģijas centram. Ar cieņu, Veselības salons 888

 100. Labdien! Vai ir iespēja griezties pie Jums ar sāpošām pēdām. No rīta pieceļas un pēdas sāp, piepampuši katrā kājā pa vienam pirkstam. Podagra tā nav. Plakanā pēda arī nav. Asins analīzes normālas. Ārsts saka padzeriet 5 dienas ibumetīnu un būs labāk. Bet nav labāk...

  Labdien, ar sūdzībām par sāpēm locītavās tai skaitā pēdām, pie mums cilvēki ir vērsušies, ja tas ir artrīts vai sākuma stadījā podagra, ko tradicionālā medicīnā vēl noteikt nevar, tad mēs to varam diagnosticēt. Ar cieņu, Veselības salons 888

 101. Man sāp kāja ,tieši locītava apakšā .pēdas vidū, varbūt tas ir no vēnu operācijas ,kuras kādreiz grieza ,atstāja ļoti daudz retas.Stradamu naktis ,darbs uz kājām pie elosas lentes ar pone te, ja over produkts min 1000 ponentes

  Labdien. Ļoti iespējams, ka sāpes kājās ir no nakts darba. Vienīgais, ko varam ieteikt caur internetu ir pēc maiņas atpūtiniet kājas, paceļot tās un smērējiet ar kādu vēnu kremu. Ieteicama vizīte pie ārsta. Ar cieņu, Veselības salons 888

 102. Labdien!
  Jau 3 gadus man ir problēma ar ādu, un netieku ar to galā. Šìs pumpas jau nu ir it visur. Ko darīt.?
  Ar cieņu

  Labdien. No sākuma ir jāatrod iemesls, kāpēc ir šīs pumpas. Ir jāveic vispārējā organisma izmeklēšana-diagnostika, lai noteiktu iekšājo orgānu piesārņojumu (sēnes, parazīti, baktērijas, vīrusi) un orgānu darbību un tad izdarītu secinājumus par tālāko nepieciešamo rīcību - organisma attīrīšanai un sakārtošanai. Pierakstīties uz izmeklēšanu un uzzināt sīkāku informāciju var zvanot pa tālruni 27088877. Ar cieņu, Veselības salons 888

 103. Sveicināti! Dedzinoša sajúta starp lāpstiņām MANI UZTRAUC ARVIEN bieźăk.protams arī muguras săpes.brīziem liekas.ka pārlūzīšu. Un věl krampji_ īpaši naktīs. Kreisajă kăjă vizi kauliņi deformĕjušies.pat noliekot pie zemes vĕl 5 min kāju nevar atgriezt staigăšanai.bet kă săp. .

  Labdien, ieteicama vizīte pie reimatologa. Ar cieņu, Veselības salons 888

 104. Labdien! Bērnam 12 gadi ir autoimūnā slimība, pozitīvi ANA rādītāji. Kā arī skolioze un sāp locītavas. Vai ir izredzes pie jums uzlabot veselību bērnam?

  Labdien, mēs strādājam ar autoimūniem processiem. Pie katra pacienta pieejam individuāli un strādājam tikai ar fito preparātiem. Iepriekš obligāti jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877. Ar cieņu, Veselības salons 888

 105. Sveiki man šeit tāda lieta staigāju pa ārstiem jo man ir aritmija sirdij un vēlētos saprast kāpēc jo man neviens nesaka šeit jo atrodos Anglijā vienīgais ko pasaka ka ir un viss.
  Tāpēc man ir jautājums pa to jo man ir problemātiski gulēt uz saniem spiež sirdi it īpaši uz laba sāna. Tad ir tāda sajūta ka sāksies aritmija bet kad noguļas uz muguras viss pāriet ir kāda nojausma kas var izraisīt kaut ko tādu

  Labdien, nezinot neko par Jūsu vecumu un visām iepriekšējām saslimšanām neko sīkāk paskaidrot jums nevaram, ja vēlaties mūsu viedokli, tad varam ieteik veikt pie mums vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī, kad būsiet Latvijā. Iepriekš ir obligāti jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877 vai rakstot uz e-pastu vs888@vs888.lv

 106. Sveiki tikko sajutu sirds parsitienus uznāca nenormālas bailes iedzeru apspriežas n e palīdz kardiogrammu taisīja piecas dienas atpakaļ esmu somijā un nezinu ko darīt trauksme nepāriet ģimenes ārsts saka vegetiva disfunkcija jau gandriz gadu šitā ir lietoju divus mēnešus antidepresantus nepalīdz ko darīt

  Labdien, veģetatīvo distoniju ir jāārstē ilgstoši. Ar cieņu, Veselības salons 888

 107. Sveicieni .Man divas dienas saap loti galva assinspiediens ari augsts Dzeru zaales nekas nelidz. Ari vemsana.

  Ir ieteicama vizīte pie ārsta, lai veiktu izmeklēšanu. Varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku mūsu medicīnas iestādē VESELĪBAS SALONS 888. Uz izmeklēšanu ir iepriekš obligāti jāpierakstās zvanot pa tālruni 27088877. Ar cieņu, Veselības salons 888

 108. Labdien.Man piepamst kajas citreiz ka dedzinosa sajuta.Darbs uz kajam .Ko darit. Paldies

  Labdien, ir jāveic izmeklēšanas un jānoskaidro sūdzību cēlonis. Varam piedāvāt veikt vispārējo organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī, pārbaudĪt katru orgānu un sistēmu, lai noskaidrotu Jūsu sūdzību cēloņus. Pierakstīties un uzzināt sīkāku informācijua var zvanot pa tālruni: 27088877. Ar cieņu, Veselības salons 888

 109. Cik maksā viena diagnostika?

  Labdien, pilna veselības pārbaude - diagnostika un ārsta konsultācija maksā 68 eiro un apmēram jārēķinās ar 2 stundām sava laika. Visu mūsu pakalpojumu cenas ir pieejamas mājas lapā www.vs888.lv sadaļā - Cenu lapa. Ar cieņu, Veselības salons 888

 110. Labdien! Neatradu info par maksu. Līdz ar to nevaru apsvērt ideju izmantot Jūsu pakalpojumus.

  Labdien, mūsu mājas lapas www.vs888.lv pirmajā lapā ir sadaļa CENU LAPA, tur ir norādītas visu pakalpojumu cenas. Links http://vs888.lv/veselibas-salons/cenu-lapa/

  Ar cieņu, Veselības salons 888
  Tālrunis 27088877

 111. Labdien! 2015.gada augustā man ieviets sirdī stends. Vai tad drīkst iziet pārbaudi biorezonanse? Jo nesen lasīju, ka ar ievietotu stendu nedrīkst veikt pārbaudes ar rezonansi. Man ir daudz dazādu sūdzību, bet ģimenes ārsts neko neatklāj. Vienalga līdz cik ir analīzēm norma, bet atbilde ir viena - viss ir normas robezās. Kaut arī redzams, ka tā normas robeža ir tūlīt pāri normai.
  Vēl jautājums vai izmeklējumus, ja drīkstēs man veikt, būs visa organisma izpēte? Jeb tikai attiecīga orgāna izpēte? Cik par izmeklējumu būs jāmaksā. Būšu pie jums pirmo reizi. Žurnālā teikts, ka Februārī 10% atlaide. Vai rindas ir garas? Kā var veikt pierakstu? Paldies jau iepriekš, gaidīšu atbildi.
  Ērika

  Labdien, veikt izmeklējumu ar stentu var, mēs neveicam izmeklējumu tiem cilvēkiem kuriem ir kardiostimulatori.
  Tiek veikta vispārēja organisma pārbaude un tiek izmeklēts katrs orgāns un sistēma, neatkarīgi no cilvēka sūdzībām. Viss izmeklējums un ārsta konsultācija maksā 68 Eiro un jārēķinās ~ 2 h sava laika.
  Žurnālā norādītā atlaide attiecās uz cilvēkiem, kas pie mums jau kaut kad ir bijuši mūsu pastāvēšanas 10 gadu laikā. Pēc jautājuma secinām, ka jūs pie mums neesat bijusi, tad atlaide uz Jums neattiecās.
  Vislabāk ir pierakstīties zvanot pa tālruni 27088877

  Ar cieņu, Veselības salons 888
  27088877

 112. Labdien.man ir jautajums?berns nedelu slimoja bij auksts laiks.no majas neizgaja.tagad iziet lauka uz sejas izmetas pleki un taka culas.ko tas varetu nozimet?

  Labdien, viennozīmīgi atbildēt nevaram, iespējams, ka tā ir reakcija uz aukstumu vai kādas alerģiskas rekccijas, vai reakcija uz lietotajām zālēm. Nav izslēgti arī citi iemesli.

  Ar cieņu, Veselības salons 888

 113. Labdien. Kapec ir nejutiga laba Kaia in roka.velkosa sajuta zokli.

  Labdien, neko nezinot par Jūsu vecumu un kopējo veselības stāvokli neko komentēt nevaram.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 114. Labdien..
  Esmu loti satraukusies.varbut varat man palidzet..man it tadi simptomi ka nejutigums labaja kajas apaksdala tapat ari labaja roka. Velkosa sajuta zokli ari dazreiz nejutigums.gar acim tadas kā musinas lido. Ausis taka atspragtu vala. Sliktā dusa, mazās sapes vedera auksdala. Meles malas ka zobu nospiedumi..vai tas varetu but saistits ar vegetativo distoniju? Man jabut pie neorologa tikai pec 5 menesiem..biju pie arstaarsta atklāja mazasinibu b vitaminu trukumu. Vai te butu tā vaina?iesakiet ludzu ko.

  Labdien, iespējams, ka minētie simptomi ir saistīti ar veģetatīvo distoniju, bet neko sīkāk par Jums nezinot un neveicot izmeklējumu spriest nevaram. Varam piedāvāt veikt mūsu medicīnas iestādē vispārējo organisma izmeklēšanu -diagnostiku, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 115. Labdien!
  Pēc plaušu karsoņa izslimošanas ir parādījuses tāda ka salšanas sajuta,visu laiku auksts,kamēr kustos tikmēr labi,ka palieku miera stāvokli ta saku salt,visvairāk mugurpuses augsdala skar tas aukstums un brīžam viscaur auksts,kautgan māja ir silta,kas varetu būt par vainu?

  Labdien, ļoti grūti komentēt Jūsu sūdzības caur internetu. Neko nezinot sīkāk par Jūsu kopējo veselības stāvokli, izslimoto processu un vecumu nevaram uzstādīt diagnozi. Piedāvājam veikt mūsu medicīnas iestādē vispārējo organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī, lai varētu spriest par Jūsu sūdzību cēloņiem vai arī dodaties pie sava ģimenes ārsta. Ar cieņu, Veselības salons 888

 116. Sveiki ! Man ir asinsspiediens130/85 un sirds ritms 89 . Ir slikta dūša , nedaudz reibst galva un sāp galva. Nav apetītes un sausuma sajūta mutē. Un vēl ir miega traucējumi un noguruma sajūta. Kas man varētu kaitēt ?

  Labdien, iespējams, ka ir organisma nogurums un nervu sistēmas izsīkums un sākas veģetatīvā distonija, bet precīzi uzstādīt diagnozi nevaram nezinot ne Jūsu vecumu, ne kopējo veselības stāvokli utt. Minētie simptomi var būt raksturīgi arī vairogdzeidzerim.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 117. Labdien. Interesē pavisam nedzirdēta lieta. Pirms dažām dienām saka tirpt viená pusē lāpstiņa,katru dienu apmēram viena un tajā pašā laikā. Un pēc divu dienu šādas tirpšanas, ir pienākusi klāt vienas galvas puses turpina,tajā pašā pusē kur lāpstiņa. Uztrauc kas tas varētu būt?

  Labdien, Jūsu sūdzības var liecināt dažādām veselības problēmām, tāpēc griezieties pēc palīdzības pie ārtsa.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 118. Sveicināti!Rītā pamostoties nevaru pakustināt mēli,tā ir kā nekustīgs dzelzs gabals.Neirologs tadus simptomus pirmo reizi dzird.

  Labdien, tikai pēc vienas sūdzības, neko sīkāk nezinot, nevaram sniegt komentāru.
  Ar cieņu.

 119. Kadi ir smadzenu audzeja simptomi? Vai varetu but velkosas sapes plecos?

  Labdien, smadzeņu audzēju simptomi var būt dažādi atkarībā no viņa lokalizācijas vietas.
  Ar cieņu.

 120. Sveiki!Janvāra beigās saslimušo ar pl karsoni,uzrakstīja antibiotikas,nepanesu jo vēders Streikoja,ari asinspiediens streikoja,bija paaugstināts,pašai zems,nomainīja antibiotikas,bija viss kārtība.Bet kad bridžu zāles dzert,parādījās tāda kā salšanas sajuta,auksts kaut gan telpa silta,aukstums izstaro no muguras augšpuses un pārņem visu ķermeni.Vienīgi ,kad to neizjūtu,kad kautko daru ,justos tad ir silti un pat sāku svīst,bet tiklīdz pārstāvju ko darīt,atkal salstu,esmu izmisuma,jo salšanas sajūta traucē,varbūt ir kāds padoms,ko darīt šādā situācijā,nekad tā nav bijis,nodevu analīzes uz vairogdziedzeri,labas.Paldies jau iepriekš.

  Labdien, lai kaut ko palīdzētu Jums un varētu spriest par Jūsu veselības stāvokli ir nepieciešama pilnīga izmeklēšana un informācija par Jūsu kopējo veselības stāvokli, vecumu, iepriekšējām saslimšanām utt. Ja vēlaties mūsu viedokli un palīdzību, tad jānāk pie mums uz izmeklēšanu- diagnostiku, lai noskaidrotu sūdzību cēloņus. Ar cieņu, Veselības salons 888

 121. Labdien,velejos pajautat pie kada arsta man ir jaiet lai zinatu kapec man uz kajam rodas zilumi ,loti sap pedas, un zilumi rodas pasi no sevis un sapigi tie ir .
  Paldies .

  Labdien, spriežot pēc sūdzībām iespējams, ka Jums ir problēmas ar asisnvadu sieniņām. Ieteicama vizīte pie asisnvadu speciālista.
  Neko precīzāk mēs pateikt nevaram, jo mums nav informācijas par Jūsu vecumu, dzimumu, kopējo veselības stāvokli, asins analīžu rezultātiem utt.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 122. Labdie,man ir yzradusies neizskaidrojama oroblema,visu laiku,iznemot naktīs spilē urinpusli un vajag uz tualeti,urinacijas laika nekas nesap ,asinis nau.Esmu izgajysi visus nepieciesamos arstus,analuzes,usg,uralogs bet neviens neko neatrod,viss ir norma,esmu izdzerusi jau vairakus antibiotiku kursus,bet velkosas sapes paradas arvien biezaak un ilgst arvien ilgak,nereti sap ari muguras lejasdaļā,ginekalogija visa sīki parbaudīta!Vai,Jus varetu man palīdzet un beudzot uzstadīt kadu diagnozi ? Paldies Baiba!

  Labdien, Baiba.
  Caur internetu nevienu diagnozi uzstādīt nevar. Ja, Jūs vēlaties mūsu viedokli un ieteikumus, tad piedāvājam veikt vispārēju organisma izmeklēšanu - diagnostiku šūnu līmenī, kuras laikā tiek izmeklēts katrs orgāns un sistēma un noskaidrojam visas funkcionālās izmaiņas, iekaisuma procesuss un patogēno mikrofloru ( sēnes, parazītus, baktērijas, vīrusus utt.). Iepriekš obligāti ir jāpierakstās zvanot pa tālruni : 27088877.

 123. Labdien!
  Sakiet ko labāk lietot pie augoņiem, lai tas ātrāk izietu un nesāpētu.(Jaunietim 17.g. augonis ir uz rokas nedaudz zem elkoņa, šonakt jau sāka strutot jeb pārplīsa, smērējām ilon Abszess-Salbe ziedi, varbūt papildus jādzer kādas zāles piem. nimesil vai kādas citas lai paātrināt tīrīšanu. Lūdzu iesakiet?
  paldies
  Lilita

  Labdien, nozīmēt ārstēšanu caur internetu veidojumam vai augonim, to neredzot nevar.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 124. Sveiki, man ir viens jautājums, man labajai rokai ik pa brīdim ilgstoši tirpst 3 pirksti, sākot no īkšķa

  Labdien, nezinot neko par Jūsu vecumu, slimības vēsturi utt. neko pateikt nevaram.
  Ar cieņu, Veselības salons 888

 125. Labdien!Mani simptomi ir galvas sāpes,galvas,sejas,roku in kāju tirpšana.Dedzinoša sajūta sejā un galvā.Nestabilitāte balsam zudums.Krampveidīgas,spazmātiskas muskulu sāpes.Man ir osteohondrosis.Bet priekš šīs problēmas ir par daudz citu simptomu.Paugst holesterīns 6-7.parbaudiju kakla asinsvadus intima-media slānis ir 0,9 tal laikam ir loti daudz?Ko man darīt varbūt galvas asinsvadu problēmā,.bieži znaudzosa sakūta sirds krūšu rajonā.Paldies

  Labdien, diemžēl nezinot ne Jūsu vecumu, ne iepriekšējās saslimšanas un iepriekšējo izmeklējumu rezultātus ieteikt neko nevaram. Ieteicama vizīte pie gimenes ārsta, kas pārzina Jūsu slimības vēsturi. Ar cieņu