Klientu atsauksmes

Vēlos izteikt lielu atdzinību jūsu kolektīva darbam. Man jūtami ir uzlabojusies veselība — kuņģis vairs nespiež un nesāp. Psoriazes skartā āda sāk iegūt normālu izskatu. Turpinu lietot jūsu ieteiktos preparātus un aicinu darīt to arī citus. Vēlreiz liels paldies!
Helga

No sirds esmu pateicīga, jaukajai, laipnajai dakterei, kura tik iejūtīgi un saprotami visu izstāstīja, par manām veselības problēmām un cēloņiem, no kā man bija tik slikta pašsajūta. Paldies, par iedrošinājumu un sirsnīgajām rūpēm, šādu uzmanību medicīnas iestādē var sastapt reti.

Esmu pateicīga, ka tagad spēju veikt darbus, bez lieka stresa un satraukuma, jo esmu palikusi daudz mierīgāka un dzīvespriecīgāka. Pašsajūta ir vienkārši lieliska. Liels paldies dakterei un visam kolektīvam.

Vija Veinberga

Iesaku noteikti.. pirms diviem gadiem gāju. Sen cīnos ar veģetatîvo distoniju, agrāk dzēru antidepresantus. Atnācu te un tiku pie miera ar dabīgām zālēm. Pateica tādas lietas, ar ko slimoju, ko viņi nevarēja zināt. Man ļoti palîdzēja

Ieva Bērziņa

Pāris gadus atpakaļ bija hronisks deguna iekaisums, ģimenes ārsts izrakstīja antibiotikas, bet tās lietojot, sapratu , ka nepalīdz. Aizejot pie ģimenes ārsta pēc antibiotiku izlietotā kursa, atklājās, ka man ir plaušu karsonis, protams, bija šoks arī dakterei. Tika izrakstītas jau nākamās antibiotikas – plaušu karsoņa novēršanai. Sapratu, ka nevēlos vairs piedzīvot citas blaknes un meklēju palīdzību citur. Paldies Veselības salonam 888, jo tikai ar viņu palīdzību tiku izārstēta no ļoti kritiska stāvokļa. Tāpēc pēc šī gadījuma , ārstējamies ar ģimeni jau gadiem pie šiem speciālistiem un lietojam tikai viņu izrakstītās zāles. Paldies atsaucīgajai vadītājai un ļoti zinošajai ārste Ilzīte!

Ieva Skurba

2013 gadā ģimens ārste rakstīja nosūtījumus uz Endoskopiju 2 reizes un Fibrogastroskopiju. Dzēru antibiotikas kursus , sapratu , jāmeklē pašai kāds cits risinājums, jutos ar vien sliktāk .. Internetā atradu veselības salonu 888 , pierakstījos uz diagnostiku. biju pilna ar candida baktērijām, Lamblijām,streptokokiem, dažādiem iekaisumiem …
Sirsnīgs paldies ārstei Lienītei Eglītei 🌺😍 kura mani rūpīgi ārstēja ar dabīgām zālēm no firmas ,,Santegra,, Jūtos ļoti labi Veselības salonam 888 LIELS PALDIES !

Emilija Seklīte

2 gadus slimoju ar hronisku iekaisumu elpceļos, izstaigāju 4 LOR, pabiju pie dažādiem speciālistiem, iztērēju daudz naudas, bet veselība palika sliktāka līdz brīdim, ka nespēju normāli funkcionēt. Caur uzticamu fizioterapeitu uzzināju par šo centru un mēneša laikā man izārstēja iekaisumu dažādās sistēmās, pacēla imunitāti un iznīcināja visas baktērijas. Tagad turpinu terapiju ar vieglākām dabīgajām zālēm, beidzot esmu atguvusi dzīvesspēku un prieku. Nervu sistēma arī nostabilizējusies, tapēc iesaku visiem, kuriem ir veģetatīvā distonija. No sirds iesaku, tas ir tā vērts!

Agnese Liepajniece
Я хочу выразить свою большую признательность работе вашего коллектива. У меня заметно улучшилось здоровье — желудок больше не давит и не болит. Кожа, поражённая псориазом, восстанавливает свой нормальный вид. Продолжаю принимать посоветованные вами препараты и советую их другим. Ещё раз большое спасибо!
Хельга
От всего сердца благодарна прекрасному и приветливому доктору, которая чутко и понятно рассказала о моих проблемах со здоровьем и о причинах, почему у меня было плохое самочувствие. Спасибо за ободрение и искреннюю заботу: такое внимание в медицинском учреждении редко встретишь.

Я благодарна за то, что сейчас могу без лишнего стресса и волнений выполнять работу, поскольку я стала намного спокойнее и жизнерадостнее. Самочувствие просто великолепное. Большое спасибо доктору и всему коллективу.

Вия Вейнберга

Ja Jums nav konta sociālajos tīklos, Jūs varat nosūtīt savu atsauksmi mums uz e-pastu: vs888@vs888.lv