vs888Veselības diagnostika – Veselības profilaktiskā pārbaude vai sāpju cēloņu un risinājumu meklēšana.

Mūsu Veselības salons 888 piedāvā veikt diagnostiku kā veselības profilaksei tā arī, ja ir slikta pašsajūta, kādas sāpes vai jau ieilgušas kaites, kuras līdz šim neesat izārstējis.

Medicīnas centrs vai poliklīnika, lai pārbaudītu veselību un iegūtu šādus rezultātus, jūs sūtītu pie vairākiem atsevišķiem speciālistiem un jums būtu jānodod dažādas analīzes, bet mēs to veicam vienas vizītes laikā.

Izmeklēties, tas ir, veselības pārbaude ir ļoti svarīga, jo atklājot slimību agrīnā stadijā, tu sevi vari pasargāt no smagām slimību sekām un citu slimību progresēšanas.Vai esi dzirdējis, ka tavam pazīstamam cilvēkam slimnīcas dakteris ir teicis: “Kāpēc jūs nākat tik vēlu, mēs vairs neko nevaram darīt?!”. Tāpēc ļoti svarīgi ir arī paciešamām sāpēm atrast cēloni un to likvidēt, lai jums nav jādzird tie paši smagie vārdi.

Mūsu organisms ir unikāls, tas mums dod dažādus signālus par veselības stāvokli, bet mēs bieži rīkojamies neprātīgi. Vienkāršākais piemērs ir salīdzinājums ar automašīnu. Panelī iedegas sarkanā motora brīdinājuma signāllampa. Vai mēs ņemam āmuru un izsitam šo signāllampu? Automašīnai nē, bet sev gan!

Ja mums sāp galva, mēs nevis meklējam, kas to izraisa – cēloni, bet paņemam “āmuru un to izsitam”- tas ir, iedzeram tableti, kas noslāpē šo simptomu. Jūs zināt, kas notiek automašīnai, ja neņem vērā brīdinājuma lampu – pēc laika motors apstāsies. Tāpat notiek arī ar cilvēka iekšējiem orgāniem, bet tikai tad mēs brīnāmies – kāpēc tā noticis? “Neizsit signāllampu”, bet izmanto diagnostiku, lai atrastu īstos cēloņus un izārstējies – kļūsti pilnīgi vesels!

Diagnostikas SENSITIV IMAGO prognoze ir ļoti precīza – prognozes precizitāte ir 96% – aparatūra ir sertificēta Eiropas Savienībā.