Maksimāli efektīva ārstēšanas shēma

Izmantojot iespēju lietot mūsu diagnosticēšanas aparatūru, mēs varam piemeklēt maksimāli efektīvu ārstēšanas shēmu:

  • Ar preparātiem. Mūsu ārstēšanas rezultātā nekad nebūs blaknes, nebūs alerģiska reakcija, nebūs vāja vai vidēja efekta. Preparāti, ko pielietojam mūsu veselības centrā ir daudzveidīgi. Mūsu aparatūra, pēc diagnozes noteikšanas, pati piemeklē medicīnas ārstēšanas shēmu: fito preparāti,aptieku preparāti, homeopātija, bioloģiski aktīvas vielas, kas ārstēs un paaugstinās imunitāti.
  • Mora un Biorezonanses Terapijas. Kā papildus metodi ārstēšanā mēs lietojam unikālās Mora un Biorezonanses terapijas – ārstēšana un momentāla korekcija jebkurai organisma saslimšanai. Šīs metodes ir bioenerģētiska stimulācija šūnām atjaunoties, atveseļoties un pildīt veselas šūnas funkcijas. Tūlīt pēc terapijas ir iespēja redzēt, kā jau vienas terapijas laikā šūnu stāvoklis ir uzlabojies. Maksimāli efektīvam rezultātam nepieciešams iziet 10 terapiju kursus.
  • Svara korekcijas metode – vielmaiņas veicināšana, liekā svara samazināšana, izpratne par sabalansētu uzturu.
  • Uzreiz pēc diagnosticēšanas ir iespēja redzēt, cik efektīvi piemeklētā ārstēšanas shēma palīdz organismam, (kā %-li mazinās slimības perēklis un par cik palielinās imunitāte).
  • Pēc mēneša ārstēšanās Jūs aicinām uz atkārtotu kontroles izmeklēšanu, kura maksā lētāk kā pirmā. Jums būs individuāla iespēja pārliecināties par ārstēšanās rezultātiem un diagnosticēšanas precizitāti. Nepieciešamības gadījumā, ja slimība ir bijusi dziļi ielaista, pagarinām ārstēšanu, piemeklējot otru “vieglo”preparātu shēmu, ar kuras palīdzību tiks atrisinātas Jūsu veselības problēmas pilnībā.

Ir pagājis laiks ticēt ārstiem: “Pamēģināsim, varbūt šīs zāles palīdzēs”. Daudzi no mums ir aizmirsuši, ka katra cilvēka organisms ir unikāls – viena un tā pati tabletīte, vienam dos labumu, otram ļaunumu.