Diagnostika bērniem

Mūsu veselības centrā dakteris veiks veselības pārbaudi bērnam ar modernu diagnostikas iekārtu SENSITIV IMAGO. Diagnostiku var veikt bērniem apmēram no 3 gadiem, kad tas patstāvīgi var nosēdēt krēslā vismaz 15-20 min. no vietas.

Apmeklējot skolu vai bērnudārzu bērns bieži slimo, ja ir zema imunitāte vai kādi slimību ierosinātāji (vīrusi, baktērijas, sēnes, parazīti u.c.), tad bērnam ir vērojama arī slikta ēstgriba, alerģija.

Bērna imunitāte ir ļoti nestabila, tāpēc vecākiem jārūpējas, lai ikdienā imunitāte tiktu stiprināta dažādos veidos. Imunitāti var stiprināt gan ar pārtiku, fiziskajām aktivitātēm un vitamīniem.

Priekšrocība veikt diagnostiku bērniem ar SENSITIV IMAGO:

  • Process ir komfortabls, bez sāpēm!
  • Tikai 1,5 stundas laikā jūs saņemsiet sīku informāciju par sava bērna veselības stāvokli, kas ir līdzvērtīga poliklīnikas izmeklēšanai pie visu veidu speciālistiem un vēl neskaitāmām analīzēm! Dakteris pastāstīs par iekšējo orgānu darbību, par to, vai nav kādas baktērijas un parazīti un par to, kā izārstēties un nostiprināt imunitāti.
  • Diagnostikas process noris jūsu priekšā – uz datora ekrāna parādās iekšējo orgānu attēli, kas tiek marķēti ar dažādu krāsu zīmēm (attēlu skatīšanās bērnam būs saistošs process), norādot pataloģisko procesu attīstības līmeni – var noteikt orgāna bojāto vietu līdz pat šūnu līmenim!
  • Spējam uzstādīt precīzu diagnozi!
  • No lielā klāsta ārsts atlasīs visefektīvākos ārstniecības un homeopātiskos līdzekļus, pārtikas piedevas vai bioloģiski aktīvo piedevu ārstniecības līdzekļus jūsu acu priekšā, kā arī noteiks kā uz jūsu bērna organismu iedarbosies tie vai citi preparāti nākotnē.
  • Kamēr vecākiem dakteris stāstīs par diagnostikas rezultātiem un ārstēšanas kursu, bērns varēs laiku pakavēt paskatoties kādu animācijas filmu.

Cenu lapa