Diagnostikas aparatūra

Veselības salonā 888 veselības pārbaude – diagnostika tiek veikta ar Eiropas Savienībā sertificētu medicīnisko iekārtu Sensitiv Imago. Medicīniskās ierīces numurs: R500G060CE2. Diagnostikas aparatūras precizitāte 96%.

Cilvēka organisma diagnostika tiek veikta ar diagnostikas aparāta palīdzību, kas tika radīts pamatojoties uz datiem par to, ka šūnas, audi un orgāni ir struktūras, kam piemīt precīzas bioelektriskās īpašības. Izdevās eksperimentāli pierādīt, ka tie spēj ātri un dziļi mainīties patoloģisko procesu gaitā.

Elektroni un elektromagnētiskie lauki vada enerģiju un informāciju. Esot par sava veida degvielu visiem dzīvības procesiem, elektromagnētiskais lauks uztur normālu šūnu fizioloģisko stāvokli – homeostāzes stāvokli. Dzīvības procesi, kas norisinās organismā, rod savu atspulgu mums jau sen zināmos elektrokardigrammā, elektroencefalogrammā, elektromiogrammā. Dažādas slimības, slimību ierosinātājus ir iespējams fiksēt ar biorezonanses (NLS) diagnostikas palīdzību, kā arī sākotnējā stadijā notiekošās izmaiņas procesu norisi, tātad izmaiņas, kas tikko sākušās atomu un šūnu līmenī.

Katram mūsu organismā notiekošajam patoloģiskajam procesam, katram slimības izraisītājam, katrai novirzei no normas ir strikti noteikti enerģētisko viļņu raksturojumi, tā saucamās elektromagnētiskās skalas. Aparāt-programmas kompleksa datu bāzē ir ievietoti visi patoloģisko procesu paraugi un slimību izraisītāji.

Aparāts noņem rādījumus no organisma (augstāk minētās elektromagnētiskās skalas), un salīdzina tās ar datu bāzē esošajām skalām, sakrišanas gadījumā notiek biorezonanse, un konkrēta saslimšana tiek ietverta gala atzinumā, t.i. tā tiešām eksistē organismā. Šis process ir līdzīgs produktu svītru kodu salīdzināšanai pie kases lielveikalā. Pie tam, visus organisma procesus Jūs varēsiet pats redzēt uz monitora ekrāniem izmeklēšanas gaitā.

Medicīniskās iekārtas Sensitiv Imago diploms un zelta godalga starptautiskajā izstādē