Organisma attīrīšana

Mūsu medicīnas centrs piedāvā veikt organisma attīrīšanu pēc speciāli piemeklēta unikāla kursa.

Attīrīšana notiek ar dabīgajiem preparātu, kuri tiek  piemeklēti katram individuāli, pēc datora speciālas testēšanas metodes. (Mehāniskā veidā mēs organismā neiejaucamies.)

Pēc veiktās diagnostikas ir redzams, kam ir nepieciešama attīrīšana. Vai kādos orgānos ir parazīti, baktērijas vai sēne – kāda antiparazitārā programma nepieciešama. Varbūt organisms viss ir piesārņots ar toksīniem un brīvajiem radikāļiem. Šis pakalpojums ir diagnostikas sastāvdaļa.

Attīrīšanas laikā organismā notiek asinsrites sistēmas, limfātiskās sistēmas, kuņģa – zarnu trakta, kā arī citu organisma sistēmu attīrīšanās no kaitīgām vielām: toksīniem, dažādām vielām, kuras sakrājas organismā no nepareizas pārtikas šķelšanās, stresiem kā arī no ekoloģiska piesārņojuma.

Organisma attīrīšana var būt kā pirmais solis uz risinājumu, ja ir alerģija, problemātiska āda, psoriāze, nieze, ādas izsitumi, aizcietējumi, migrēna, traucēta vielmaiņa un tā tālāk.

Lielākoties visas šīs problēmas rodas no piesārņota organisma un nepareizas zarnu trakta mikrofloras. Tajā nenotiek pareiza pārtikas šķelšanās un uzsūkšanās, līdz ar to tiek novājinātas šūnas, nepareizās vielas aiziet asinsritē un tad rodas dažādi veselības traucējumi. Cīnoties ar pareiziem cēloņiem, nevis mēģinot likvidēt sekas – var ļoti veiksmīgi atveseļoties un atjaunot šūnu pareizu darbību!

  • Mūsu iekārta atļauj prognozēt organisma izmaiņas atkarībā no vienu vai citu preparātu lietošanas. Pēc izmeklēšanas piemeklēsim individuālu, maksimāli efektīvu organisma attīrīšanas sistēmu, kura bez īpašu diētu un nepatīkamu procedūru veikšanas, veiks pilnīgu visa organisma attīrīšanu.
  • Ārsts –  sniegs konsultāciju par vēlamajiem produktiem ko lietot uzturā, lai veidotos sārmaina vide. Sārmainā vidē šūnas labāk veic savu funkciju, tās uzņem pareizās barības vielas, līdz ar to stiprinās imunitāte un šāda vide nav labvēlīga baktērijām un parazītiem.
  • Pēc attīrīšanās, visu audu šūnas varēs daudz efektīvāk strādāt, kā rezultātā notiks organisma vispārēja atveseļošanās, liekais svars samazināsies,  paaugstināsies imunitāte. Pilnīgi visi organisma attīrīšanas procesa preparāti ir sertificēti.