massage„Saņemt labsajūtu un relaksāciju ir ļoti patīkami, bet ko vēl es iegūšu  sev, apmeklējot   masāžas  seansus?”, gluži  dabiski  varētu  rasties  jautājums  cilvēkam,  kurš  ierodas uz  šo terapiju  pirmo  reizi  vai tikai  apsver  šo  vajadzību.

Masāža  ir īpaša  terapija  ķermenim,  kuru  pielieto  galvenokārt  nevis  tādēļ, lai ārstētu sāpošas vietas, bet lai uzturētu no sāpēm brīvu, veselu  organismu.

Īpaša vērība tiek pievērsta mugurkaulam, tāpēc ka vesels,  lokans  mugurkauls ir labsajūtas pamats un pasargā no daudzām saslimšanām, kuras  mūs piemeklē dzīves laikā. Tāpat kā mēs apmeklējam zobārstu reizi pusgadā, tieši tāpat reizi pusgadā vēlams veikt masāžas kursu, lai pasargātu sevi no iespējamas slimības.

Ļoti daudziem cilvēkiem, kas cieš no sāpēm sprandā, mugurā vai krustos, būtībā mugurkaula struktūrā nopietnu traucējumu nav. Viņu sliktā pašsajūta rodas tāpēc, ka muguras muskuļos zudis fizioloģiskais līdzsvars un traucēta pilnvērtīga asinsrite.

Savukārt, ja muskuļu tonuss vienā mugurkaula pusē nav līdzsvarots ar tonusu pretējā pusē, var rasties stājas defekti un mugurkaula deformācija. Tie savukārt ietekmē citas ķermeņa daļas, piemēram, plecus un gurnus, kā sekas rodas galvassāpes, išiass, roku nejūtīgums, sāpes ceļgalos u.c. saslimšanas.

Vesels ķermenis nozīmē līdzsvaru starp cilvēka garīgo, emocionālo un fizisko stāvokli.

Kādus vēl papildus ieguvumus sniedz masāža?

  • Ķermenī brīnišķīgs atslābums un vienlaikus spēka pieplūdums;
  • Liekā svara gadījumos samazinājusies pārmērīga apetīte, tālab atkrīt vajadzība kontrolēt apēstā ēdiena daudzumu un skaitīt kalorijas. Tas ietaupa naudu pārtikai un kļūst lieka diētas ievērošana;
  • Patīkams  pārsteigums – mazinājusies spriedze un nervozitāte, iestājies iekšējs miers un domu skaidrība;
  • Izzudis smagums ķermenī, tā vietā viegluma sajūta. Apkārtējie redz, ka gaita kļuvusi vingra, augums staltāks;
  • pakāpeniski normalizējies paaugstināts asinsspiediens, izzuduši reiboņi  un galvassāpes, mazinājušās osteohondrozes izpausmes;
  • mazinājies locītavu stīvums, tādēļ viegli kustēties un nest augumu;
  • vienkārši jauka pašsajūta un saulains noskaņojums.  Prieks dzīvot! Forši!
Gudri un profesionāli veikta masāža spēj atjaunot šo organisma  iekšējo harmoniju, mazināt dažādas hroniskas sāpes, atjaunot ķermeņa lokanību un staltu stāju.