Svētkos Tev ir unikāla iespēja ne tikai vienkārši pateikt ar vārdiem «Es tevi mīlu, Tu man esi dārgs!», bet parādīt mīlestību darbos — uzdāvināt saviem mīļajiem veselību, baudu uz dzīvesprieku!

Šajā laikā, kad patiesāk novērtējam veselību, mīlestību un prieku, arī Tev ir iespēja to sniegt saviem tuvākajiem! Varbūt tieši šogad savai mammai, tētim,  draugam, krustmātei īsziņu vai «sirsniņkrūzītes» vietā, kas sniedz īslaicīgu prieku, parādi patiesas rūpes un mīlestību!

Labākā dāvana būs iespēja veikt pilnīgu veselības diagnostiku, atklāt esošo sāpju cēloņus un ar mūsu kompetento dakteru ieteikumiem pilnīgi izveseļoties! Palīdzi mīļajiem atbrīvoties no sirds-asinsvadu slimībām, osteoporozes, prostatīta un daudzām citām kaitēm, kā arī atklāt slimības agrīnā stadijā un likvidēt tās, līdz tās nav radījušas smagas sekas! Tā būs dāvana, kas apliecinās jūsu patieso mīlestību un rūpes!

Kas var būt labāk, kopā ar siltiem vārdiem, to visu apliecināt ar sirsnīgiem darbiem! Veselība nodrošina dzīvesprieku, kustību prieku un vēlmi dalīties un būt kopā vēl daudzus svētkus!

Pārsteiguma dāvana vīram, sievai, draugam, vedeklai, meitai būs relaksējošā vai skulpturālā masāža, kas tavam sirdscilvēkam dos iespēju relaksēties, uzlabot muskuļu tonusu, asinsriti un baudīt patīkamas sajūtas!

Mūsu salons piedāvā iegādāties Dāvanu kartes, norādot jums vēlamo summu (10; 20; 45 LVL), vai konkrētu pakalpojumu!

Ar mīlestību pasniegta Dāvanu karte, kas saņēmējam būs ceļvedis uz stipru veselību un patīkamām emocijām, ienesīs prieku gan jūsu, gan saņēmēja sirdī!

Sīkāku informāciju par pakalpojumiem varat izlasīt sadaļā Diagnostika un Masāžas.

Dāvanu kartes var iegādāties pie mums Veselības salonā 888 vai atsūti e-pastu ar vēlamo piegādes adresi, telefonu un kontektpersonas vārdu. Nosūtīsim uz jūsu e-pastu rēķinu un pēc tā apmaksas nosūtīsim Dāvanu karti uz jūsu norādīto adresi!

Sirsnīgus, mīlestības un prieka pilnus svētkus kopā ar mīļajiem cilvēkiem!