majo1Vai ir iespējams, ka manā organismā ir kādas svešas dzīvības, kas kaitē manai veselībai, kurām tur nemaz nav jāatrodas?  Kā to uzzināt un ko tagad darīt???

Kuņģa zarnu trakts ir organisma sistēma, kur, apēdot pārtiku, notiek šķelšanās un uzsūkšanās procesi. Zarnu traktā ir jābūt pareizai MIKROFLORAI, sabalansētām LABVĒLĪGAJĀM BAKTĒRIJĀM.

Ja cilvēkam ir sūdzības par kādām veselības problēmām,  kas izpaužas kā atraugas, dedzinoša sajūta krūšu rajonā, slikta dūša, gāzu veidošanās – pūšas vēders, šķidra vēdera izeja vai aizcietējumi, vai pat jau vērojamas dažādas reakcijas uz ādas – sarkani „pleķi”, pumpas, psoriāze, tad  ir skaidrs, ka jāmeklē atbildi, kas ir noticis?

Gastrīts, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, disbakterioze … ir dažas no diagnozēm.

Kā šīs slimības rodas?

Zinām mēs to vai nē, bet mūsu organismā ir iespējams, ka savairojas nelabvēlīgās baktērijas. Piemēram, STREPTOCOCCUS HAEMOLYTICUS A, PROTEUS VULGARIS, ESCHERICHIA COLI, KINGELLA KINGAE un citas. Tāpat arī  „sēnes”: CANDIDA ALBICANS u.c., kā arī parazīti LAMBLIA INTESTINALIS, CHLAMIDIA TRACHOMATIS  u.c. Arī vīrusi, piem., ADENOVIRUS, GRIPPE B, ir tepat ap mums.

Visi šie „nelūgtie viesi„ mūsu organismā izjauc pareizu uzturvielu šķelšanās procesu.

Slimības seko viena otrai. Ko darīt – kā ārstēt slimības?

Mūsu „Veselības salonā 888” ar diagnostikas aparatūru veselības diagnostikas laikā varam noteikt katru baktēriju, „sēni” , parazītu vai vīrusu un arī citas diagnozes.

Ir laiks attīrīt  mūsu iekšējo „augsni”, lai tur notiek veselīgi procesi, kas dod mums enerģiju. Ar aparatūru arī piemeklēsim labāko antiparazitāro programmu un preparātus slimību ārstēšanai!