Biorezonanse – inovatīva metode, kas ļauj agrīni atklāt veselības problēmas un novērst saslimšanu.

Bez sāpēm vai nepatīkamām izjūtām un ātri saņemt pilnu veselības stāvokļa analīzi, tikt skaidrībā par organisma problēmām kopumā un katrā orgānā un šūnā atsevišķi – tāda ir nākotnes medicīna, kas pieejama jau šodien! Biorezonanse ir droša un nesāpīga funkcionālās diagnostikas un veselības atjaunošanas metode, kas ļauj visaptveroši testēt cilvēka veselību, atklāt iekaisumu, vīrusu, baktēriju, sēņu un parazītu klātbūtni organismā.
Izmeklējumu laikā mediķis vērtē visu organismu kopumā un ņem vērā sakarības starp dažādām organisma sistēmām un orgāniem un ļauj spriest arī par populāro problēmu – veģetatīvo distoniju.
Kā darbojas biorezonanse? Organismā katrai šūnai, audiem un orgāniem piemīt precīzi bioelektriski raksturojumi – noteikta frekvence. Ir pierādīts, ka patoloģiskajos procesos tie var ātri un dziļi mainīties. Katram no tiem, katram kairinātājam, katrai novirzei no normas ir noteikts enerģētiskais spektrs. Biorezonanses aparāta datu bāzē ir ievadīti visu patoloģisko parādību etaloni. Izmeklēšanas laikā iekārta nolasa impulsus no galvas smadzeņu zemgarozas un iegūst lielu elektromagnētisko skalu kopumu, kas nes pilnīgu informāciju par visiem procesiem organismā. Aparāts salīdzina organisma elektromagnētiskās skalas ar etalonu un uzrāda izmaiņas. Tas ļauj saņemt pēc iespējas pilnīgāku informāciju par cilvēka veselību, ņemot vērā vecumu, dzimumu un citus faktorus. Veselības salonā 888 Dr. I. Eglīte strādā ar EU sertificētas biorezonanses medicīniskās iekārtas Sensitiv Imago jaunāko programmu Life stream, kas funkcionē augstfrekvenču (VHF, UHF) diapazonā. Šī unikālā iekārta tika radīta, pamatojoties uz daudzus gadus ilgušiem pētījumu rezultātiem, ka šūnas, audi un orgāni ir struktūras, kam piemīt jau minētās precīzās bioelektriskās īpašības.
Agrīna diagnostika
Daktere I.Eglīte jau vairāk kā 15 gadus strādā šajā jomā un ir novērojusi, ka pēdējo gadu problēma ir imunagresīvās saslimšanas – astma, alerģija, reimatoīdie artrīti, autoimūnie tireoīdi un nenosakāmas ādas kaites. Daudziem pacientiem ir sūdzības par gremošanas sistēmas traucējumiem, ginekoloģiju, locītavu sāpēm, infekciozi alerģiskajiem procesiem u.c. Daudzu saslimšanu izraisītāji ir patogena mikroflora (candida, staphilococus, streptococcus, mycoplasma u.c): likvidējot problēmas sakni un izraisītājus, – pamazām attīrās un sakārtojas organisma sistēmas un sūdzības pāriet. Veselības salona 888 praksē vairākas sievietes pēc organisma sakārtošanas ir varējušas ieņemt un laist pasaulē mazuļus, kaut gadiem tas nebija izdevies.
Pēc izmeklējuma ar biorezonanses metodi Veselības salonā 888 iesaka ceļus, kā var atjaunot pareizu šūnu enerģētiku ar fitopreparātiem. Dabas izcelsmes līdzekļi attīra, novērš iekaisumus un stimulē organismu, palīdz novērst veselības problēmas, pirms tās ir kļuvušas apgrūtinošas.
Metode ir nekaitīga un nesāpīga un tas prasa tikai 1,5 stundas no tavas dzīves
• Vizītes laikā ārsts izjautā klientu, noskaidro sūdzības, novērtē arī ārējo izskatu, ievada datorā iegūto informāciju – sūdzības.
• Klientam lūdz uzlikt austiņas un paņemt kreisajā rokā diodi – ierīci, kas no skata atgādina nelielu lukturīti. Uz klienta zodu vai vairogdziedzeri ir vērsts lāzera stars.
• Biorezonanses izmeklējuma laikā tiek konstatēts, vai orgānu sistēmā nesēž mikrobi, vīrusi, parazīti, vienšūņi, vai nav potenciālu infekcijas perēkļu. Ārsts analizē saņemto informāciju un izskaidro pacientam esošās problēmas, kurā no orgāniem vai sistēmām ir akūts process vai hroniskas izmaiņas, kur ir iespējama processa attīstība pēc kāda laika.
• Metode ir piemērota kā pieaugušajiem, tā arī bērniem no 3 gadu vecuma – svarīgi, lai mazulis spēj nosēdēt mierīgi un turēt rokā diodi. Novērots, ka bērniem patīk skatīties, kā datora ekrānā mainās krāsainie programmas attēli.

Veselības salona 888 pieejamie pakalpojumi:
 Vispārējā organisma izmeklēšana šūnu līmenī
 Dažāda veida masāžas
 Psihiatra konsultācijas
 Psihologa, klīniskā psihologa, eksistenciālā psihoterapeita konsultācijas

Veselības salons 888 atrodas Rīgā, Dārzaugļu ielā 1-213 kab. Iepriekšējs pieraksts un sīkāka informācija pa tālrunis +371 27088877 vai www.vs888.lv. Ārstniecības iestādes kods : 010000880.